Sikrin ridırlara uyumlu versiyonu görüntülemek için entır tuşuna basınız.
Adı :
Soyadı :
E-Posta :
Ev Tel :
Cep Tel :
Tercih Ettiğiniz Arama Zamanı :
İsteğiniz :ÇALIŞMA SAATLERİMİZ       
Her gün (Havalimanı)   05:00 - 22:00
Hafta içi (Tüm ofisler)   09:00 - 18:00
Cumartesi (Tüm ofisler)   09:00 - 14:00
Pazar (Altunizade ofisi)   11:00 - 16:00
     

İş Başvuru Formu
Site Üzerinden İş Başvuru Formu
Yenibiris.com Üzerinden İş Başvuru Formu

Web Sitelerimiz
www.setur.com.tr
www.bookinturkey.com
www.setair.com.tr
www.seturdutyfree.com
www.seturegitimhizmetleri.com
www.seturmarinas.com
www.seturmice.com
www.seturvize.com
www.sedventure.com
www.tatilkafasindayiz.com
www.kasmarina.com.tr
www.midillimarina.com
www.bcdtravel.com.tr
HAKKIMIZDA
Hakkımızda
Yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, IATA uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing, duty free operasyonları ve yurt dışı eğitim, Setur'un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır.

Tüm dünya ülkelerinin vizelerinin verildiği vize hizmetleri bölümü ingiltere vizesi için Türkiye'deki tek yetkili kurumdur.


2001 yılında Setur Turizm Acentesi bünyesinde kurulan; şirketler ve bireyler için turizm ürün ve servislerinin tanıtımının yapılıp, bu ürün ve servisler için on-line rezervasyon imkanının sunulduğu BookinTurkey.com 2002, 2003, 2004, 2005 ve 2007 yıllarında "Türkiye'nin En İyi Turizm Portalı" ünvanını; 2008 yılında ise Altın Örümcek Web Ödülleri Türkiye'nin En İyi "Seyahat" Sitesi ödülünü almıştır. 2004 yılında The Cruise Line gibi dev bir uluslararası markanın Türkiye temsilciliğini alan Setur, 2005 yılı sonlarına doğru dünyanın en büyük markalarından biri olan Costa Cruises'ın da Türkiye'deki tek temsilciliğini almış bulunmaktadır.

Bununla birlikte Setur, BCD Travel, Abercrombie & Kent ve Orient Express'in de Türkiye yetkili temsilcisidir.

Setur, 2005 ve 2010 yılında kazanılmış olan Super Brand-Süper Marka ünvanının ardından, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen ekonomi dergisi Capital tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda, önemli rakiplerini geride bırakarak, 2005, 2006, 2007, 2008 ve 2009 yıllarında "En Başarılı Tur Operatörü" seçilmiştir. 2006, 2007, 2009 yılarında dünyanın en köklü ve en büyük turizm derneği SKAL INTERNATIONAL' ın 14.000 üyesi arasında düzenlediği internet oylamasında "En İyi Dış Turları, 2008 yılında "En İyi Seyahat Acentesi" ödüllerini almıştır.

 
 Daima
"en iyi"
olmak vazgeçilmez hedefimiz...

Bir Koç Holding kuruluşu olan Setur 1965 yılından beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir. Setur olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, helikopter ve airtaxi işletmeciliği, her türlü araç ve tekne kiralama, incoming, gümrükten muaf mağazalar işletmeciliği gibi hizmetleri, satış ofislerimiz, satış temsilcilerimiz ve yetkili acentelerimizin yanı sıra, teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak BookinTurkey.com aracılığı ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.
 

Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.
 Vizyon &
Misyon

 
 Temel
İlkelerimiz

İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır. Bu amaçla Altunizade Merkez Binamız'da kurulmuş olan kurumsal hizmet birimimiz ve profesyonel kadrolarımızla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte, teknolojik gereksinimlerimizi geliştirmekteyiz. SETUR, "Seyahat danışmanınız" olarak, gerek Türkiye'de gerek dünya'da bir marka olmanın avantajlarını sizlerle paylaşıp, IATA, UFTAA, ASTA gibi kuruluşlara olan üyelikleri ile geniş bir hizmet yelpazesi ve ağına sahiptir