Sikrin ridırlara uyumlu versiyonu görüntülemek için entır tuşuna basınız.
Adı :
Soyadı :
E-Posta :
Ev Tel :
Cep Tel :
Tercih Ettiğiniz Arama Zamanı :
İsteğiniz :


 
Setur Hediye Kartı Bakiye ve Son Kullanım Tarihi Sorgulama için tıklayınız.

mail

Hediye Kart ve Mobil Hediye

SETUR HEDİYE KARTI
 
Setur "Hediye Kartı" ile tanıştınız mı ?

Artık sevdiklerinize, müşteri ve çalışanlarınıza verebileceğiniz çok özel bir armağan var, Setur Hediye Kartları. Dilediğiniz miktarda kredi yükleyebileceğimiz Setur Hediye Kartları ile Setur'un ürünlerine sahip olabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışı turlar, Gemi turları, Yurt içi ve Yurt dışı uçak bileti alımlarınızda, Araç kiralama ve Bireysel rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz Setur Hediye Kartları tüm Setur ofislerinde (İstanbul-Altunizade, Elmadağ, İzmir, Ankara) SeturMarinas hizmetleri ve Setair ürünlerinde geçerlidir. Bu ofislerimiz dışındaki illerden hediye kartını kullanarak alışveriş yapmak isteyen misafirlerimizin işlemleri de mail order form'la gerçekleştirilebilmektedir.

  
 Setur Hediye Kart Kullanım Süresi
Hediye kartları alış tarihi itibariyle 1 yıl boyunca kullanılabilir.
  
 Setur Hediye Kart Teslimi

Başvurunuzun ardından en geç 2 işgünü içerisinde Setur Hediye Kart, size ya da belirttiğiniz adrese kurye tarafından teslim edilir. Setur Hediye Kart ile birlikte, isme özel veya özel mesajınızı içeren bir mektup gönderilebilmektedir

  
 
Hediye Kart Kullanım Şartları
Tüm ofis ve Yetkili Acentelerimizde geçerli olan hediye kartlarımıza dilediğiniz tutarda yükleme yapılabilmektedir. Minimum-maksimum limit yoktur.
Kartların Türkiye genelinde kullanılabileceği ofislerimiz: Elmadağ Setur, Altunizade Setur, İzmir Setur, Ankara Setur'dur. Bu ofislerimiz dışındaki illerden hediye kartını kullanarak alışveriş yapmak isteyen misafirlerimizin işlemleri mail order form'la gerçekleştirilebilmektedir.(Mail order form'da yer alan bölümde misafirimiz tarafından kart numarası belirtildikten sonra harcama manuel olarak sistemden gerçekleştirilebilmektedir)
Hediye kartları alış tarihi itibariyle 1 yıl boyunca kullanılabilir.
Hediye kartları tüm Setur ürünleri, (yurt içi-yurt dışı uçak bileti, yurt içi- yurt dışı-gemi turları, araç kiralama, eğitim hizmetleri).
Hediye kartları nakite çevrilemez.
Kart içindeki kredinin bir miktarı kullanılmak istenirse kalan miktar bir sonraki alışverişte kullanılabilir.
Hediye kartı, kurumsal alışverişlerde geçerli değildir.
Setur, Hediye kartı kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Expedia üzerinden gerçekleştirilecek yurt dışı on-line rezervasyonlar uygulamaya dahil değildir.
  
  Hediye Kartı Mektup Örneği