Sikrin ridırlara uyumlu versiyonu görüntülemek için entır tuşuna basınız.
Adı :
Soyadı :
E-Posta :
Ev Tel :
Cep Tel :
Tercih Ettiğiniz Arama Zamanı :
İsteğiniz :


 

Sedventure

Sedventure

Süha Derbent’le Foto-Safari

Kurulduğu günden bu yana insan hayatına pozitif bir şekilde dokunan SETUR, yepyeni markası Sedventure ile tatil anlayışına yeni bir soluk getiriyor. SETUR, Sedventure ile klasik tatil anlayışına alternatif olarak kentlere, farklı kültürlere, doğaya ve vahşi yaşam alanlarına kişilere özel programlarla fotoğraf ve seyahat keyfi yaşatıyor. Bu alternatif yolculuğun danışmanı ise Süha Derbent. Derbent’in danışmanlığında Afrika’dan Antartika’ya, Tayland’dan Meksika’ya dünyanın dört köşesinde hayal ettiğiniz neresi varsa gezebileceğiniz, yaşayabileceğiniz ve fotoğraflayabileceğiniz Sedventure gezileri ile “Dünya varmış!” diyeceksiniz... Kişiye özel ve küçük gruplarla fotoğraf turlarının da organize edildiği Sedventure ile dünyanın her yerine ulaşabilecek ve unutulmayacak anılar biriktirebileceksiniz. Üstelik bu benzersiz deneyimi, tamamen kişisel olarak size, ailenize veya arkadaş gurubunuza yönelik alabileceğiniz gibi küçük gruplara yönelik foto-safarilere de katılarak hayal ettiğiniz yerlerde hayal ettiğiniz fotoğrafları çekebileceksiniz.

Fotoğrafçılıkla hobi olarak ilgilenen herkese yönelik bu seyahatlerde Süha Derbent’in danışmanlığı ile kendi fotoğraf projenizi oluşturabilir, kendinize fotografik hedefler koyabilir, fotoğraflarınızla sergi açabilir ve hatta daha uzun soluklu ve birbirini takip eden seri seyahatler planlayarak belli bir konuya yönelik olarak kendi fotoğraf kitabınıza giden yolda ilk adımlarını atabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca takip edeceğiniz rotadan, konaklayacağınız tesislere, yiyeceğiniz yemekten, size rehberlik edecek ekibe kadar titizlikle planlanan organizasyon sonunda sadece tatil yapmakla kalmayacak, eşsiz fotoğraflar çekecek, ömür boyu hatırlayacağınız anı ve deneyimlere sahip olacaksınız.

Kişiye Özel Foto-Safari :

Belgesellerde izlediğiniz fotoğraf kareleri sizin için artık hayal değil. Artık siz de bizzat o belgeseli yaşayabilir ve hatta orada gördüğünüz fotoğraf karelerini çekebilirsiniz. Görmeyi ve fotoğraflamayı hayal ettiğiniz yeri belirleyip bize ulaşmanız bu tecrübeyi yaşamak için yeterli olacak.

Tamamen sizin kişisel beklenti ve hedeflerinize yönelik olarak Sedventure tarafından organize edilen bu foto-safarilerde başta Afrika olmak üzere dünyanın bir çok vahşi yaşam alanında Süha Derbent ile fotoğraf çekme imkanı sunuyoruz. Mesela Afrika’da size özel bir araçla Süha Derbent ile safariye çıkacak ve vahşi kedileri fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Süha Derbent, ekibinde bulunan özel eğitim almış, fotoğraf bilgisine sahip yerel rehberler ile çıkacağınız turda size doğanın en vahşi kedilerini bulacak ve sizi hayvan davranışları konusunda bilgilendirerek birbirinden özel fotoğraf karelerini çekmenizi sağlayacak. Mesela bir leoparın ne zaman ağaca çıkacağını, çıkarken hangi dalı kullanacağını, bir aslanın yerinden ne zaman kalkacağını, ne zaman esneyeceğini her seferinde önceden Süha Derbent'ten duyacaksınız. Böylelikle kameranızı hazırlayacak ve Süha Derbent’ten aldığınız hayvan davranışı danışmanlığı ile o özel kareye ulaşmış olacaksınız. Sedventure’ın yapacağı kusursuz planlanmış organizasyon ile çok özel bir safari kampında akşamları ateş başında Süha Derbent’le günü değerlendirme ve fotoğraf sohbetleri yapacak, görebileceğiniz en güzel günbatımlarını ve doğa manzaralarını fotoğraflayarak hayatınızın unutulmaz gezilerinden birini yaşayacaksınız.

Her şeyiyle size özel olarak tasarlayabileceğimiz Sedventure kişiye özel safarilerinde fotoğraflamak istediğiniz türleri ve hatta bu canlıların görüntülemek istediğiniz aktivitelerini Süha Derbent ile listeleyerek tur esnasında hayalinizdeki kareleri yakalayabilirsiniz. Sedventure bu çekimler için uygun yer ve sezonda sizin için kusursuz organizasyonu yapacaktır.

Seyahat öncesi fotoğraf danışmanınız Süha Derbent ile yüz yüze yapacağınız görüşmelerde seyahate ilişkin sağlık, iklim, giysi gibi tüm sorularınız yanıtlanacak, fotoğraf ekipmanlarınızın ne olması gerektiği konusunda da size danışmanlık verilecektir. Süha Derbent seyahat sonrasında size fotoğraflarınızın seçiminde de yardımcı olarak sizi yeni fotografik hedeflerinize yönlendirecektir.

Neler yapabilirsiniz?

Artık Amboseli’de 50-100 bireylik fil ailelerini, Masai Mara’da büyük göçü izlerken aslan ailesindeki yavruların oyunlarını, çitaların av sahnelerini, Nakuru’da ağaç dalında estetik bir harika olarak yatan leoparı, Kanada’da kutup ayılarının davranışlarını, Pantanal’da Jaguar’ların heybetli gövdelerini fotoğraflamayı, Okavango deltasında fil üstünde safariye çıkmayı, Amerika’dapumalar hızını görüntüleyebilmeyi veya Hindistan’da Bengal Kaplanını görmeyi, Antarktika’da İmparator Penguenlerin yürüyüşünü görüntülemeyi uzak bir hayal değil gerçekleştireceğiniz bir fotoğraf tatili planı olarak görebilirsiniz.

Kapalı Gruplara Vahşi Yaşam Organizasyonları :

Bir arkadaş grubu veya ailenize özel olarak yaptığımız bu butik organizasyonlarda hayatınızın en maceralı, en keyifli ve en unutulmaz gezilerinden birini yaşayacaksınız. Örneğin Afrika’da Masai Mara düzlüklerinde Süha Derbent size görmek isteğiniz hayvanı bulabilir ve bu hayvanların yanında size hayvan davranışı bilgilerini anlatarak keyifli ve özel anlar yaşamanızı sağlayabilir. Dilerseniz 7 yaş üstü çocuklarınızla da katılabileceğiniz bu organizasyonlar Sedventure tarafından güvenli ortamlar ve kaliteli kamplar seçilerek yapılacaktır. Bu tatil anlayışı ile hem keyifli zaman geçirecek hem de safarilerde izlediğiniz özel anlar ve edindiğiniz bilgilerle çocuklarınızın en güzel anılarını oluşturacaksınız.

Küçük Gruplara Foto-Safariler:

Hobi olarak fotoğrafçılık ile ilgilenen herkesin katılabileceği bu foto-safarilerde Süha Derbent’in danışmanlığı ile fotoğraf konusunda kendinizi geliştirebilir, gezideki diğer katılımcılarla fikir alışverişinde bulunarak hobinizi hızlı geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Türkiye ve dünyadaki bir çok şehre, kültüre ve vahşi yaşam alanına Süha Derbent ile fotoğraf turuna çıkabilirsiniz. Bu foto-safarilerde boynunuzda kameranız, karşınızda çekim yapacağınız yer ve yanınızda aklınıza takılanları sorabileceğiniz ve size fotoğraf konusunda deneyimlerini aktaran danışmanınız Süha Derbent olacak. Ayrıca tur boyunca yapacağınız çekimler dışında akşamları düzenleyeceğimiz fotoğraf sohbetlerine katılabilecek, gün içindeki çekimlerinizi değerlendirme veya genel olarak fotoğrafa dair sohbet etme imkanı bulacaksınız.