Sikrin ridırlara uyumlu versiyonu görüntülemek için entır tuşuna basınız.
Adı :
Soyadı :
E-Posta :
Ev Tel :
Cep Tel :
Tercih Ettiğiniz Arama Zamanı :
İsteğiniz :


 

Sedventure

Sedventure

Süha Derbent’le Foto-Safari

Kurulduğu günden bu yana insan hayatına pozitif bir şekilde dokunan SETUR, yepyeni  markası Sedventure ile tatil anlayışına 2012 yılından beri yeni bir soluk getiriyor. SETUR, Sedventure ile klasik tatil anlayışına alternatif olarak kentlere, farklı kültürlere, doğaya ve vahşi yaşam alanlarına kişilere özel programlarla fotoğraf ve seyahat keyfi yaşatıyor. Bu alternatif yolculuğun danışmanı ise Süha Derbent. Derbent’in danışmanlığında Afrika’dan Antarktika’ya, Tayland’dan Meksika’ya dünyanın dört köşesinde hayal ettiğiniz neresi varsa gezebileceğiniz, yaşayabileceğiniz ve fotoğraflayabileceğiniz Sedventure gezileri ile “Dünya varmış!” diyeceksiniz... Kişiye özel ve grup turlarının da organize edildiği Sedventure ile dünyanın her yerine ulaşabilecek ve unutulmayacak anılar biriktirebileceksiniz.

Fotoğrafçılıkla hobi olarak ilgilenen herkese yönelik bu seyahatlerde Süha Derbent’in danışmanlığı ile kendi fotoğraf projenizi oluşturabilir, kendinize fotografik hedefler koyabilir, fotoğraflarınızla sergi açabilir ve hatta daha uzun soluklu ve birbirini takip eden seri seyahatler planlayarak belli bir konuya yönelik olarak kendi fotoğraf kitabınıza giden yolda ilk adımlarını atabilirsiniz.

Tatiliniz boyunca takip edeceğiniz rotadan, konaklayacağınız tesislere, yiyeceğiniz yemekten, size rehberlik edecek ekibe kadar titizlikle planlanan organizasyon sonunda sadece tatil yapmakla kalmayacak, eşsiz fotoğraflar çekecek, ömür boyu hatırlayacağınız anı ve deneyimlere sahip olacaksınız.

Süha Derbent ile Foto-Safari:

Tamamen sizin kişisel beklenti ve hedeflerinize yönelik olarak Sedventure tarafından organize edilen bu foto-safarilerde başta Afrika olmak üzere dünyanın bir çok vahşi yaşam alanında Süha Derbent ile fotoğraf çekme imkanı sunuyoruz.  Mesela Afrika’da size özel bir araçla Süha Derbent ile safariye çıkacak ve vahşi kedileri fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Süha Derbent, ekibinde bulunan özel eğitim almış, fotoğraf bilgisine sahip yerel rehberler ile çıkacağınız turda size doğanın en vahşi kedilerini bulacak ve sizi hayvan davranışları konusunda bilgilendirerek birbirinden özel fotoğraf karelerini çekmenizi sağlayacak. Mesela bir leoparın ne zaman ağaca çıkacağını, çıkarken hangi dalı kullanacağını, bir aslanın yerinden ne zaman kalkacağını, ne zaman esneyeceğini her seferinde önceden Süha Derbent'ten duyacaksınız. Böylelikle kameranızı hazırlayacak ve Süha Derbent’ten aldığınız hayvan davranışı danışmanlığı ile o özel kareye ulaşmış olacaksınız. Sedventure’ın yapacağı kusursuz planlanmış organizasyon ile çok özel bir safari kampında akşamları ateş başında Süha Derbent’le günü değerlendirme ve fotoğraf sohbetleri yapacak, görebileceğiniz en güzel günbatımlarını ve doğa manzaralarını fotoğraflayarak hayatınızın unutulmaz gezilerinden birini yaşayacaksınız.

Seyahat öncesi fotoğraf danışmanınız Süha Derbent ile yüz yüze yapacağınız görüşmelerde seyahate ilişkin sağlık, iklim, giysi gibi tüm sorularınız yanıtlanacak, fotoğraf ekipmanlarınızın ne olması gerektiği konusunda da size danışmanlık verilecektir.

Süha Derbent danışmanlığında seyahat satın aldığınız durumda Nikon ve Canon marka fotoğraf makinalarina uyumlu 3’er çeşit lenslerimiz ile Sedventure olarak ekipman desteği sağlıyoruz.

Süha Derbent Organizasyonu ile Kişiye Özel Seyahat Organizasyonları:

Bir arkadaş grubu veya ailenize özel olarak yaptığımız bu butik organizasyonlarda hayatınızın en maceralı, en keyifli ve en unutulmaz gezilerinden birini yaşayacaksınız. Dilerseniz 7 yaş üstü çocuklarınızla da katılabileceğiniz  bu organizasyonlar Sedventure tarafından güvenli ortamlar, kaliteli kamplar ve oteller  seçilerek yapılacaktır. Bu tatil anlayışı ile hem keyifli zaman geçirecek hem de seyahatlerde izlediğiniz özel anlar ve edindiğiniz bilgilerle çocuklarınızın en güzel anılarını oluşturacaksınız.

Grup Seyahat Organizasyonları:

Sadece bayram dönemlerinde Kenya’ya düzenlenen 9 kişi katılımlı safari yapmak isteyen herkesin katılabileceği seyahat organizasyonlarıdır. Dünyanın en önemli aktivitelerinden kabul edilen vahşi yaşam safarisi deneyimini Kenya’da birebir yaşayacak ve konaklamalarınız vahşi yaşamın ortasında olmasına rağmen konfor bakımından lüks kamplarda tüm yemekler dahil şekilde gerçekleşecek. Bu konaklamalar esnasında yerel dokuyu yakından yaşayacaksınız.

Kurumsal Çözümler

Sedventure, sizi köklerinizi bulacağınız, doğanın kusursuzluğunu ve gücünü görebileceğiniz, mükemmel dengesine tanıklık edeceğiniz, çok özel canlılara yakın olabilme ayrıcalığını hissedeceğiniz büyülü bir maceraya davet ediyor. Doğada yaşam ve hayvan davranışları konusunda uzman olan Süha Derbent ve ekibiyle çıkacağınız bu sır dolu yolculukta; milyonlarca yıldır kusursuz bir dengeye sahip olan Afrika’nın bize anlatacağı çok şey olacak...

Uçsuz bucaksız tanımının anlamını bulacağınız seyahatte modern hayatta karşımıza çıkan terimlerin ve kurumsal eğitimlerden edindiğimiz bilgilerin; doğanın varoluşundan beri süre gelen içgüdüsel hareketlerinde ve topraklarındaki inanılmaz iş birliğinde saklı olduğuna tanık olacaksınız.

Bir aslan sürüsünün, sürü nüfusunu gözeterek besin seçmesi, kaynak kullanımı optimizasyonu örneği olabilir mi? Yüzlerce seçenek arasından en doğru olanına yönelen ve bunu yaparken mükemmel bir iş bölümüyle hareket eden çitalar, hedef odaklılık ve görev dağılımı konusunda kaç seminere katılmış olabilir? Sağlıklı ve güçlü bir üye yaratmak için, yeni doğan yavrulara, tüm sürünün ortaklaşa koruma ve eğitim sağladığı fil aileleri, şirket içi eğitim ve gelişme sunumlarından mı ilham aldılar?

Benzersiz seyahat ile kendinize, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza katmaya çalıştığınız değerlerin hayvanlarda vücut bulmuş halini bizzat gözlemleyecek ve dünyaya bakış açınız değişirken aynı zamanda kurumsal kimliğinize katacaklarınızla iş hayatınızda yeni bir ufuk açacaksınız. Doğada izlediğiniz büyüleyici anları ölümsüzleştirecek fotoğraflar ve ömür boyu anlatacağınız anılar ise sizleri yeniden Afrika’ya çağıracak...