Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

2 Rooms Hotel Butik

Kuşçular Mahallesi, 8028. Sk. No:12, 35430 Urla

FİYAT HESAPLAYIN

Size Özel Fiyat Hesaplayın

Aramayı temizleyin

YAZ ÖZELLİKLERİ

Tanıtım Metni

Bağlar, şaraphane, hasat zamanları, tadımlar, komşu bahçemizde bin bir çeşit bitki örtüsü, yürüyüş parkuru, tertemiz deniz, Urla ve bütün bu coşkuyu sizinle paylaşabilmenizi sağlayan iki oda. Bu doğada uyanabilmeniz için.

 • Butik Otel

Suit Oda - Oda Özellikleri

 • Duş
 • Zemin Laminant
 • Elbise Dolabı
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Banyo

Aktiviteler

Üzüm toplama
Topraktan üzüme, üzümden şaraba…
Şarap büyülü bir romandır ve bu romanın en keyifli dönemidir bağbozumu.
Urla’da bağbozumu her yıl Ağustos ayının ikinci yarısı başlar. Ekim sonuna kadar devam eder. Günün erken saatlerinde salkımlar toplanır ve şaraphanede tanklara aktarılır. Roman sürer gider.
Bu tarihler arasında misafirimiz olursanız, bizlerle birlikte bağlar arasında üzüm toplayabilirsiniz veya odanızın çim terasından gündoğumu ve bağbozumunu izleyebilirsiniz.

Budama
Doğadan ayrı değildir insan… Verimli bir hayat sürebilmek için bedenini, zihnini ve ruhunu sağlıklı ve dinç tutmalıdır. Her yaşında ‘genç’ olabilmesidir hayat boyu onu doyuma ulaştıran.
Bağlar da böyledir.
Bağcılıkta her mevsim çalışma sürer. Bağlar yapraklarını döktükten sonra, dallar titizlikle budanır. Budama gençleşmedir.
Özellikle kış döneminde misafirimiz olursanız bizlerle beraber budama faaliyetlerine katılabilir. Bağların sağlıkla yeşermesine katkıda bulunabilir ve tanıklık edebilirsiniz.

Trekking
Urla’nın doğası yaz kış trekking yapmaya elverişlidir. Butik otelimize ait 8km.lik trekking parkuru sandal ağaçları, dağ çilekleri ve yabani kekikleri keşfedeceğiniz bir alandır. Bu yürüyüşünüzde doğa ile baş başa kalmanın dışında Antik Teos Kenti’nin uzaktan size göz kırptığını da göreceksiniz.

Deniz-Kum-Güneş
Gizli koy…
Uzbaş arazisinin içinden geçip çam ormanları arasından yürüdükten sonra sadece size özel bir koy çıkacak karşınıza. İşte bu yüzden biz buraya ” gizli koy” diyoruz.
Urla’da yılın yaklaşık altı ayı denize girebilir, denizin kendine has soğuk ve tertemiz suyunda kendinizi zinde hissedersiniz.
Gizli koyda dalga, rüzgar ve size eşlik eden kuşlardan başka hiçbir ses yok…

Bisiklet
Uzbaş Çiftliği’nden, çam ormanlarına ve deniz kıyısına giden yollarda bisiklet ile keşif turuna çıkmak ister misiniz? Günün dilediğiniz anı bu zevki özgürce yaşayabilirsiniz.

Fotoğrafçılık
Fotoğraf tutkunları için bu rota bir açık hava müzesi…
Bağlardan, şaraphaneye, Urla evlerinden, gün batımına bir çok güzel kare yakalayacaklardır. Özellikle Uzbaş Arboretumunu fotoğraflamanızı tavsiye ederiz.

Tekne ile denize açılma
Yarımada’nın denizini, koylarını ve açıklarında bulunan irili ufaklı adaları keşfetmek isterseniz size özel 3’er saatlik tekne organizasyonları yapabiliyoruz.

İskele Limanı’ndan 12 metrelik yelkenli ile denize açılma…
İskele Limanı’ndan 7,5 metrelik motoryat ile denize açılma ve balık tutma…
İskele Limanı’ndan 7 metrelik tekne ile denize açılma ve balık tutma…
Demircili Limanı’ndan 8 metrelik tekne ile denize açılma…
Rüzgar Sörfü
Urla’da bulunan koylar, yarımadanın aldığı rüzgar ile rüzgar sörfü için oldukça elverişlidir. Bu seyahatinizde Urla rüzgarına eşlik etmek ister misiniz? Rüzgar sörfünü daha önce yapmamış olsanız bile deneyimli öğretmenlerle bu spora bir adım atabilirsiniz. Eğer bir rüzgar sörfü tutkunuysanız saatlik ya da günlük olarak sörf ekipmanlarını kiralayıp, rüzgarın keyfini çıkarabilirsiniz.
www.urlayelken.com

Binicilik
www.rahatla.at

Komşu Bağlar
Urla’nın diğer bağlarını da gezmek size iyi gelecektir.
Urlice Bağları ve Usca Bağları’nı dolaşıp, bizlerle birlikte “Urla Ruhunu” paylaşabilirsiniz.

Urla Sanat Sokağı
Tarihe, Antikaya merakınız varsa uğramanız gereken bir nokta. Şansınız biraz daha fazla ise her ayın son Pazar günü burada kurlan Sanat ve Antika Pazarı’nı dolaşabilirsiniz.

Ekopazar ,Urla Organik Pazarı
Sadece Çarşamba günleri Urla’nın merkezinde kurulan organik pazar, size doğanın tüm sadeliği ile geliyor. Organik ürünler ve pazarın kurulduğu Eski Tamirhane Binası sizi etkileyecektir.

Seferihisar Ekolojik Pazarı
Cumartesi günleri kurulan pazarı ziyaret edip, Seferihisar’da gününüzün bir parçasını geçirmek sizin için farklı olabilir.

Köylerimiz
Köyün içinde yürümek, köy kahvesinde çay içmek, tarladan yeni kopmuş meyvelerin tadına bakmak insana iyi gelir. Bu duyguyu yaşamadıysanız, sizin için iyi bir fırsat!
Yağcılar Köyü, Kuşçular Köyü, Balıklıova Köyü, Bademler Köyü ve Demircili Köyü görmeniz gereken köylerdendir.

Dalış
Masmavi sulara dalmak sizin için vazgeçilmez bir alışkanlık ise Teos (Seferihisar) ‘da dalma fikri size çok cazip gelebilir.
Belki de hep istemişsinizdir fakat denemeye zamanınız olmamıştır, bu tatiliniz doğru zaman olabilir. Teos sizi dalışa bekliyor!

  Tesis Özellik ve Hizmetleri

  • Evcil hayvan (Kabul Edilmez)

  KIŞ ÖZELLİKLERİ