5* Avalon Waterways

5* Avalon Waterways

Avalon Tranquility

Avalon gemi firmasına bağlı Tranquility, en yeni teknoloji sessiz motor a sahiptir. Odalarda 15 inç LCD uydu kanallı Televizyon, radyo, saç kurutma makinesi, minibar ve kasa bulunmaktadır. Yine gemide WI-FI, Spor salonu, Kuaför, Bar ve Restaurant mevcuttur.

Avalon Creativity

Avalon gemi firmasının en yeni gemsi olan Creativity, 2009 Temmuzunda filoya eklenmiştir. 140 yolcu kapasiteli gemi; en yeni teknoloji sessiz motor a sahiptir. Odalarda 15 inç LCD uydu kanallı Televizyon, radyo, saç kurutma makinesi, minibar ve kasa bulunmaktadır. Yine gemide; Jakuzi, WI-FI, Spor salonu, Kuaför, Bar ve Restaurant mevcuttur.

Avalon Felicity

Avalon Waterways filosunun 2010 yılında ilk seferine çıkacak olan en yeni gemileri Felicity ve Luminary ; Ren Nehrinde bulunan en yeni ve lüks nehir gemileri olarak hizmet verecektir. 138 yolcu kapasiteli olan bu gemilerde 65 kabin ve 4 süit bulunmaktadır. Standart 17 m2 olan kabinlerinde LCD TV, minibar, saç kurutma makinesi, banyo, kasa ve klima bulunmaktadır. Yine gemide; Jakuzi, WI-FI, Spor salonu, Kuaför, Bar ve Restaurant mevcuttur.