5*Mega Yat Voyager ile Kosta Rika ve Panama 02 Mart 2019

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında


TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ


1 Gün : 1. Gün Puerto Caldera Limanı( Kosta Rika)

Öğleden sonra Puerto Caldera Limanı( Kosta Rika)' ndan gemiye biniş. Gemiye biniş saatleri 15:00 -16:00 arasıdır. Negritos Adası' na Hareket / Varış. Geceleme denizde.

2 Gün : 2. Gün Playa Biesanz-Quepos-Golfo Dulce - Puerto Jimenez

Sabah saatlerinde Quepos 'a varış. Bu seyahatin en görülmesi gerektiğine inandığımız isteğe bağlı alınacak Manuel Antonio Ulusal Parkı Turu. Öğle yemeğinden sonra yine isteğe bağlı alınacak Canopy Ormanı Turu. Öğleden sonra yüzme aktivitesi için Playa Biesanz' a Hareket / Varış. (Canopy Ormanı Turu' na katılan misafirlerimiz gemiye Playa Biesanz' ten bineceklerdir.) Tropikal temalı akşam yemeği ve parti sonrası gece geç saatlerde Golfo Dulce - Puerto Jimenez' e Hareket. Geceleme denizde.

3 Gün : 3. Gün Puerto Jimenez-Golfito-Cebaco Adası

Sabah saatlerinde Puerto Jimenez' e Varış. Sabah isteğe bağlı alınacak Osa Yarımadası Turu. Geç öğle yemeği için gemiye dönüş ve çicek tapınağı olarak adlandırılan Casa Orquiedas' ı geçiş. İsteğe bağlı kara turu sonrası yüzme aktivitesi. Golfito - Golfo Dulce' ye Hareket / Gece yarısı Varış. Gümrük ve Pasaport işlemleri sonrası Cebaco Adası - Panama' ya hareket. Geceleme denizde.

4 Gün : 4. Gün Calete Caiman-Cebaco Adası-Playa Muerto

Sabah saatlerinde Calete Caiman / Restingue Adası' na Varış. Küçük bir cennet olan bu adada şnorkel ile dalış ve yüzme aktivitesi. Öğle saatlerinde hemen yakındaki Cebaco adası' na varış. Plajda BBQ sonrası öğleden sonra Playa Muerto, Darrien' a hareket. Geceleme denizde.

5 Gün : 5. Gün Ekstra Tur Darrien Ulusal Parkı-Golfito

İsteğe bağlı alınacak ekstra olan tam günlük Darrien Ulusal Parkı Turu sonrası gemiye dönüş. Geceleme denizde.

6 Gün : 6. Gün Pearl Adası-Marina Flamenco(Panama City)

Sabah erken saatlerde Pearl Adası' na hareket. Yüzme, şnorkelle dalış ve plajda BBQ aktiviteleri sonrası Panama City' ye hareket. Öğleden sonra Marina Flamenco ( Panama City)' ye varış ve Pasaport işlemleri. İsteğe bağlı alınacak yerel restaurantta Akşam Yemeği dahil Old Panama - Casco Viejo Turu sonrası gemiye dönüş. Geceleme denizde.

7 Gün : 7. Gün Panama City

Sabah isteğe bağlı alınacak Gatun Gölü Turu ile San Lorenzo Kalesi'ni keşfedebilir, Canal Expansion Observation Center' ı ziyaret edip burada öğle yemeği molası verebilirsiniz. Panama City' ye dönüş ve Kanal Müzesi ziyareti sonrası gemiye dönüş. Veda yemeği. Geceleme denizde.

8 Gün : 8. Gün Gemiden Ayrılış

Sabah saatlerinde gemiden ayrılış. Gemi Varış: 06:30

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Mega Yat Voyager’ da 7 Gece - 8 Gün Tam Pansiyon konaklama (karşılama kokteyli, havanın uygunluğuna göre BBQ partisi, Açık Büfe kahvaltı, günde 2 Ana Yemek dahil olup, içeçekler hariçtir) Liman Vergisi (390 Euro) Gemide düzenlenen tüm animasyon ve aktiviteler Şnorkel ve balık tutma ekipmanları ( Müsaitlik doğrultusunda) Kaptan’ın Veda Gecesi Soft içecekler (gün boyu çay, kahve, su) Ingilizce Rehberlik Hizmetleri

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Uçak bileti Transferler Her türlü kişisel harcama ve bahşişler Alkollü ve alkolsüz içecekler Wifi Gemi şirketinin düzenlemiş olduğu İsteğe Bağlı alınacak Ekstra liman gezileri Havaalanı vergileri Kosta Rika ve Panama’ ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları (tüm pasaport türlerinde) iş ve turizm amaçlı seyahatlerde 90 güne kadar vizeden muaftır. Ekstra Turlar Kişibaşı Fiyatlar: 1. Manuel Antonio Ulusal Parkı Turu 80 USD 2. Canopy Ormanı Turu 95 USD 3. Osa Yarımadası Turu 70 USD 4. Golfito - Golfo Dulce 50 USD 5. Darrien Ulusal Parkı Turu 160 USD 6. Old Panama - Casco Viejo Turu 75 USD 7. Gatun Gölü Turu 180 USD