5* Nicko Vision ile Tuna Nehri

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı Paket Program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul Sabiha Gökçen – Münch - Passau (ALmanya)

Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 07.30'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1639 numaralı seferi ile saat 10.15'de Münih'e hareket. Yerel saat ile 12.00’da Münih'e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau limanında bizleri bekleyen gemimize transfer (150 km). Gemiye check-in, kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00'da hareket edecek.

2 Gün : Ybbs(İps) - Viyana (Avusturya)

Ybbs Varış: 06:00 Hareket: 12:00 Wachau Vadisi Panoramik Geçiş Viyana Varış: 20:30 gemimiz bu gece limanda demirli kalacaktır.

3 Gün : Viyana

Hareket: 18:00

4 Gün : Budapeşte (Macaristan)

Varış: 09:30 Gemimiz bu gece limanda demirli kalacaktır

5 Gün : Budapeşte

Hareket: 14:00

6 Gün : Bratislava (Slovakya)

Varış: 07:30 Hareket: 13:30

7 Gün : Melk (Avusturya)

Varış: 07:30 Hareket:13:30

8 Gün : Passau - Münich - İstanbul Sabiha Gökçen

Sabah 07.30'da Passau limanına varış. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih Havalimanına transfer (150 km). Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1640 numaralı seferi ile saat 13.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.35’de varış.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Münih // Münih – İstanbul Sabiha Gökçen arası ekonomi sınıfı tarifeli sefer uçak bileti 

2018 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

Gemideki eğlence ve aktiviteler

Liman vergileri (350 €)

Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti


Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

Yurtdışı çıkış fonu

Schengen vizesi


Vize Bilgisi

Bu tur için TC vatandaşlarından Schengen vizesi istenmektedir. Yeşil pasaportlara vize istenmemektedir.

Notlar ve Bilmeniz Gerekenler

*Programda belirtilen saatler Nicko Cruises ve Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Setur sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Setur programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir. *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Setur sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Setur sorumlu olmayacaktır. *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir. *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar ilerleyen günlerde geri verilecektir. *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Setur sorumlu olmayacaktır.