5* M/S Rossia İle Volga Nehri Beyaz Geceler 19 Temmuz 2021

1.499,00 EUR 15.520,35 TL
7 6 5 3 1 4
World Card 'e özel 3 Taksit

Gezilecek Yerler
Moskova(1)-Myshkin-Kuzino-Goritsi-Mandrogi-Valaam Adası-St. Petersburg(1)

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Uçaklı Turlar

1 Gün : İstanbul-Moskova

İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 05.00’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK413 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.50 ’de Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 10.40’da Moskova’ya varış sonrası düzenleyeceğimiz ücretsiz Moskova panoramik şehir turunda; Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası ücretsiz Kremlin + 1 Katedral turu düzenlenecektir. Tur sonrası otelimize transfer, check-in işlemleri ve oda dağılımı sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2 Gün : Moskova, Rusya

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası gemimize transfer, check-in işlemleri ve kabinlerin dağılımı sonrası serbest zaman. 12.30’da Myshkin’e hareket. Daha sonra rehberimiz tarafından gemi ve tur programı ile ilgili detaylı bilgilerin verileceği tanıtım toplantısı yapılacaktır. Akşam ‘’Hoş geldiniz’’ kokteylinde Kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.


3 Gün : Myshkin, Rusya

Kahvaltı sonrası yapılacak bilgilendirme toplantısında; uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, seviye havuzlarının çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Öğle yemeği sonrası üst güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için serbest zamanınız olacak. Saat 14.30’da Myshkin ’e varış. Burada yapacağımız ücretsiz yürüyüş turunda Fare değirmen evi ve müzesi, Rus Velenki müzesi, Uspensky(Varsayım) katedrali görülecek yerler arasındadır. 17.00’da Kuzino’ya hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde. 


4 Gün : Kuzino-Goritsi, Rusya

Kahvaltı sonrası saat 09.00’da Kuzino’ ya varış. Özel aracımız ile ücretsiz Aziz Kiril Manastırı turu için Kiril Kasabası’na hareket. Manastır turumuz sırasında gemimiz Goritsi’ye hareket etmiş olacak. Tur sonrası Goritsi ‘deki gemimize dönüş ve saat 12.00’da Mondrogi’ye hareket. Öğle yemeği sonrası geminin üst güvertesinde kahvelerinizi yudumlayarak nehir kıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaraları seyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.


5 Gün : Mandrogi, Rusya

Bugün öğleden sonraya kadar üst güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için serbest zamanınız olacak saat 17.00’de Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur (giriş ücretlidir). 20.30’da Valaam’a hareket. Geceleme gemimizde.


6 Gün : Valaam Adası, Rusya

Kahvaltı sonrası saat 11.00’da Valaam’a varış. Yaklaşık 50 küçük adadan oluşan Valaam takımadaları’nın arasında düzenlenecek ücretsiz tekne turunda; Diriliş Manastırı ve Katedrali ile takımadaların bulunduğu bölgeleri görebileceksiniz. Öğle yemeği için gemimize dönüş ve serbest zaman. 20.00’da St. Petersburg ’a hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde.


7 Gün : St. Petersburg, Rusya

Kahvaltı sonrası saat 11.00’da St. Petersburg’a varış. Gemiden çıkış işlemleri sonrası özel aracımız ile yapacağımız ücretsiz St.Petersburg panoramik şehir turunda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası ücretsiz Hermitage Müzesi Turu yapılacaktır. Tur sonrası otelimize transfer check-in işlemleri oda dağılımı. Geceleme otelimizde.  


8 Gün : St. Petersburg, Rısya

Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı Turunu gerçekleştiriyoruz (70 Euro). Tur sonrası St.Petersburg Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK402 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.30’da İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 18.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 


Fiyata dahil olan hizmetler

THY ile İstanbul Havalimanı – Moskova / St.Petersburg – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

5* Rossia gemisinde 5 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

Havalimanı ve liman vergileri (400 Euro)

Moskova’da 1 gece 4*otelde oda kahvaltı konaklama

St. Petersburg’da 1 gece 4*otelde oda kahvaltı konaklama

Moskova ve St. Petersburg’da yarım günlük panoramik şehir turları

Moskova’da Kremlin Turu + 1 Katedral Turu

St Petersburg’da Hermitage Müzesi Turu

Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar

Programda belirtilen havalimanı transferleri

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti 

 Seyahat Sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. iptali kapsamaz) 

Gemide valiz taşıma hizmeti

Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği

Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi 

Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus   Dansları dersi, Rus mutfağı, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışları hakkında bilgi)Fiyata dahil olmayan hizmetler

Gemi personeli servis ücreti (Günlük kişi başı 8 Euro toplamda kişi başı 48 Euro) Gemide nakit ödenmektedir

Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe suyu

Rusya Vize ücreti (150 Euro) 

Seyahat iptal sigortası

Yurt dışı çıkış harcı

Ekstra Turlar (nakit euro şeklinde ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir)Uçuş detayı

İstanbul-Moskova              TK413   Kalkış: 07:50 Varış: 10:40

St. Petersburg- İstanbul     TK402  Kalkış: 15:30 Varış: 18:55


İptal Şartları

Tur hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar cezasız iptal hakkı ( Sadece gemi kısmı için geçerlidir. Uçak bileti, otel kesintileri ve vize ücret kesintileri ayrıca yansıtılacaktır). 29-22 gün arası %90 ceza uygulanır. 21 gün ile tur kalkış gününe kadar olan sürede iptal durumunda ise %100 ceza uygulanır.


Ana Güverte (Açılır Pencere) 12,4 m2

Tarih
19.07.2021
26.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.499,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Orta Güverte (Gerçek Balkonlu) 14,5 m2

Tarih
19.07.2021
26.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.649,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Üst Güverte (Gerçek Balkonlu) 14,5 m2

Tarih
19.07.2021
26.07.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.749,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR