6* Oceania

6* Oceania

Oceania Nautica

Ocenia Cruises a ait, 2004 yılında baştan aşağı yenilenen , 6 Yıldızlı Nautica******, sıradan cruise anlayışıyla yetinmeyenler için tasarlanmış.Yolcularına, en üst düzeyde servis ve hizmet fırsatı sunan 6 Yıldızlı Nautica****** gemisinde, toplam 680 yolcuya 375 personel hizmet veriyor.% 90’ndan fazla oranda dış kabini bulunan gemi, sene boyunca dünyanın en egzotik ve beğenilen rotalarını yapıyor.

Gemiye girer girmez sizi ilk etkileyen, geminin sofistike ve zengin dekorasyonu ile personelin ilgisi olacak.Seyahatiniz boyunca, açık büfede inanılmaz lezzetteki yemekleri deneyebilecek, Grand Bar’da yüzlerce çeşit özel şarap koleksiyonundan tadabilecek, özel şarap ve peynir tadım günlerine katılabileceksiniz.Ardından ister golf sahasında becerinizi gösterin isterseniz SPA ‘da masajın ve dinlenmenin tadını çıkarın. 6 Yıldızlı Nautica******, ayrıca çok lüks kabinler ve suitlerden oluşmuş.Kabinlerde kaz tüyü yorgan ve yastıklar, italyan ipeğinden nevresimler ve hiç bir gemide bulunmayan özel yataklar bulunmakta...Ortalama 21 m2 lik kabinlerde odanızın keyfine varabileceksiniz....

Oceania Insignia

Oceania Cruises bünyesinde bulunan INSIGNIA gemisi “deluxe” otel konforu, geniş menü seçenekleri ile “destinasyon öncelikli” gezi programlarının öncülüğünü yapmaktadır. 1998 yılında inşa edilmiştir ve restorasyonu 2004 yılında gerçekleştirilmiştir. Suite ve kabinlerinin % 70’inin verandası, ultra lüks özel tik ağacından yapılmıştır. Konforun öncelik kazandığı bu kabinlerin dekorasyonunda özel dokuma kumaşlar kullanılmıştır. Deniz manzarasının huzur veren etkisi düşünülerek, kabinlerdeki pencere ve kapılar yerden tavana kadar yapılandırılmıştır. Toplam 11 güvertesi olan geminin, 9 güvertesi misafir konaklaması için ayrılmıştır. Tüm kabinlerde, televizyon, şahsi kasa, isteğe bağlı film seçimi, Satellite telefon, internet bağlantı imkanı mevcuttur ve 24 saat oda servisi verilmektedir.

Oceania Regatta

Oceania gemi şirketine ait Regatta, 6 yıldızlı bir gemidir. 1998 yılında suya indirilen ve 2003 yılında renove edilen Regatta, 684 yolcuya 386 personelle hizmet vermektedir. Casinosu, yüzme havuzları, kütüphanesi, barları ve restoranları ile sizlere 6 yıldızlı servis sunmaktadır.

Oceania Marina

Oceania Cruises firmasına ait en yeni gemi olan Marina, 2010 yılında yapıldı. 6 Yıldızlı MARINA, sıradan cruise anlayışıyla yetinmeyenler için tasarlanmış.Yolcularına, en üst düzeyde servis ve hizmet fırsatı sunan 6 Yıldızlı MARINA gemisinde, toplam 1200 yolcuya 800 personel hizmet veriyor. Sene boyunca dünyanın en egzotik ve beğenilen rotalarını gerçekleştirecek.Gemiye girer girmez sizi ilk etkileyen, geminin sofistike ve zengin dekorasyonu ile personelin ilgisi olacak. Seyahatiniz boyunca, açık büfede inanılmaz lezzetteki yemekleri deneyebilecek, Grand Bar’da yüzlerce çeşit özel şarap koleksiyonundan tadabilecek,özel şarap ve peynir tadım günlerine katılabileceksiniz.Ardından ister golf sahasında becerinizi gösterin isterseniz SPA ‘da masajın ve dinlenmenin tadını çıkarın. 6 Yıldızlı MARINA, ayrıca çok lüks kabinler ve suitlerden oluşmuş.Kabinlerde kaz tüyü yorgan ve yastıklar, italyan ipeğinden nevresimler ve hiç bir gemide bulunmayan özel yataklar bulunmakta..Ortalama 21 m2 lik kabinlerde odanızın keyfine varabileceksiniz.