Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Turu / Pegasus

03 Nisan 2020 'den itibaren kalkışlı

2.375,00 TL
adana-varda-koprusu

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 12 taksit imkanı


Tur Hakkında

Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, Tarsus, Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami, Seyhan Nehri, Sabancı Merkez Cami, Kapıkaya Kanyonu, Varda – Alman Köprüsü

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Kesin Hareket
  • Turlar Dahil
  • Uçaklı

1 Gün : Adana, Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Tarsus, Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami

Sabah 05:00 Ataköy Atrium AVM Önü, 05:30 Metro City AVM Önü, 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı noktalarından servislerimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı' na hareket ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı' na kendi imkanları ile gelen misafirlerimizle 06:30’da İç Hatlar Terminali’ nde buluşuyoruz. Pegasus' un PC 2082 08:15 uçağı ile Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’da bizi bekleyen aracımızla buluşup Dünya tarihinin önemli duraklarından biri olan Tarsus’a geçiyoruz. Tarsus’ta hem tarih hem de inanç turizmi açısından dünya çapında ünlü olan mekanları ziyaret ediyoruz. Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami, Makam-ı Danyal Cami, Eski Cami (Kilise Camisi), Aziz Paul Kilisesi, Bilal-i Habeş Mescidi, Kleopatra Kapısı, Şemsiyeli Sokak, Onur Antik Yol, Donuktaş (Roma Tapınağı),Aziz Paul Kuyusu, Şelale ve Roma Mezarları, Kubad Paşa Medresesi, Altından Geçme (Roma Hamamı), Şahmeran Hamamı (Eski Hamam), Kırk Kaşık Bedesteni (Beyaz Çarşı), Tarihi Tarsus Evleri, Nusret Mayın Gemisi. İlk akşam konaklama için Adana’ya dönüyor ve otelimize geçiyoruz. Konaklama Divan Adana’ da…

***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.


2 Gün : Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Karnaval Korteji, Karnaval Açılış Töreni, Gece Konserleri

Sabah otelde kahvaltımızı alıyor ve açıklanacak festival programına göre gün içerisinde Karnaval Korteji, Karnaval Açılış Töreni ve Konser etkinliklerine katılıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz ve bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi dışarıda alıyor ve gece konserlerine katılıyoruz. Konaklama Divan Adana’ da… ***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.

***Bu yıl 8'ncisi 3-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Nisan'da Adana'da – Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın en coşkulu günü 4 Nisan 2020 Cumartesi günü olacaktır.


3 Gün : Adana Portakal Çiçeği Karnavalı, Kapıkaya Kanyonu, Varda – Alman Köprüsü

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Adana’ nın kırsalına çıkacak, görseli ile insanı büyüleyen Kapıkaya kanyonunu ziyaret edecek, James Bond filminin unutulmaz aksiyon sahnelerinin çekildiği Varda / Alman Köprüsünü göreceğiz. Öğleden sonra Adana’ ya dönüyor ve açıklanacak festival program dahilinde festival etkinliklerine katılıyoruz. Dönüş uçağımız Pegasus' un PC 2093 sefer sayılı 19:40 uçağı ile Adana'dan hareket edip, 21:10‘ da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘ na varıyor olacak. İstanbul' a varışta tekrar görüşmeyi dileyerek sizleri almış olduğumuz servis noktalarına bırakıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Divan Adana Hotel’ de 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Pegasus ile Gidiş - Dönüş Uçak Bileti

Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi

Lüks Araçlar ile Ulaşım

İstanbul Havalimanı Gidiş - Dönüş Servis Hizmeti 

Araç İçi İkramlar ve Hizmetler 

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi 


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle ve Akşam Yemekleri

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri

Yemeklerde alınacak olan içecekler

Özel Harcamalar

Otel Ekstraları 


Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür.  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir.


***Festival programı netleştikçe programda güncelleme yapılacaktır.


03-05 Nisan 2020

Tarih
3.04.2020
5.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 2.375,00 TL
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.100,00 TL
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.700,00 TL
1. Çocuk
6 - 12 yaş
1.860,00 TL