Amadeus Silver II ile Romantik Ren Nehri ve Muhteşem Mosel Nehri 04 Temmuz 2019

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı paket program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul - Basel(Isviçre)

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.30'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1923 numaralı seferi ile saat 08.15'de Basel'e hareket. Yerel saat ile 10.25’de Basel'e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile panoramik Basel şehir turu sonrası gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında 17.00'da hareket.

2 Gün : Kehl/Strazburg(*Colmar-Riquewihr)

Varış: 09:00 Hareket: 23:00

3 Gün : Speyer(*Heidelberg)

Varış : 07:00 Hareket : 12:00 Mannheim Varış: 14:00 Hareket : 23:59

4 Gün : Rüdesheim( Almanya)

Varış : 07:00 Hareket : 12:00 Romantik Ren Parkuru Geçişi (Gemi ile Panoramik Geçiş) Koblenz Varış: 15:30 Hareket : 06:00

5 Gün : Cochem( Almanya)

Varış : 13:30 Hareket : 18:00

6 Gün : Köln(*Düsseldorf)

Varış : 07:00 Hareket : 14:30

7 Gün : Hoorn(*Marken-Volendam) Hollanda

Hoorn Varış: 13:00 Hareket: 13:30 Amsterdam Varış: 17:00 , Geceleme

8 Gün : Amsterdam, Hollanda

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer.  

Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1952 numaralı seferi ile saat 11.10’de İstanbul  Havalimanına hareket.

Yerel saat ile 15.40’de varış ve turumuzun sonu.


Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul - Basel // Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı tarifeli sefer uçak bileti

2015 Yapımı, 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

Gemideki eğlence, aktiviteler ve canlı müzik

Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

Ücretsiz çay & kahve istasyonu ve seyahat süresince ücretsiz (limitli) internet hizmet

i İlk gün panoramik Basel şehir turu

Havalimanı ve Liman vergileri ( 350 Euro)


Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler

Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)

Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

Yurtdışı çıkış fonu

Schengen vizesi

Not: Gemi (*) işareti ile belirtilen limanlara yanaşamamaktadır. (*) İşareti ile belirtilen şehir ve kasabalara ekstra tur ile gidilebilir veya misafirlerimiz kendi imkanları ile gidebilirler: *Colmar-Riquewihr *Heidelberg *Düsseldorf *Marken-Volendam


Vize

Bu tur için çok girişli Schengen vizesi gereklidir. *Vize alımları için gerekli süreyi vize yetkililerine danışarak öğrenebilirsiniz. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.*

Notlar ve Bilmeniz Gerekenler

*Programda belirtilen saatler Lüftner Cruises ve Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten SETUR sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü SETUR programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. * Main Nehri ile Tuna Nehrini birbirine bağlayan Main-Tuna Kanalı geçişi boyunca (Frankfurt-Regensburg arası) kanaldaki köprü seviyelerinin tehlike arzetmesinden dolayı, Sun Deck-Gemi’nin en üst katı Kanal geçişi boyunca güvenlik sebebiyle kapalı kalacaktır. *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir. *Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri ayrıca bildirilecektir. *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması gibi force major durumlarından Setur sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Setur sorumlu olmayacaktır. *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir. *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir. *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 1 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir. *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Setur sorumlu olmayacaktır.