Amaserena ile Romantik Ren Nehri ve 4 Ülke Şeker Bayramı 02 Haziran 2019

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı paket program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : Istanbul - Basel,İsviçre

İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 05.00’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1923 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.15 ’de Basel’e hareket. Yerel saat ile 10.25’de Basel’e varış sonrası nehir gemimize transfer. Gemimize check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra serbest zaman. ‘’Hoş geldiniz kokteyli’’, Akşam üzeri hareket.

2 Gün : Breisach,Almanya

Ücrete dahil olan tur; Riquewihr turu

3 Gün : Strazburg,Fransa

Ücrete dahil olan tur; Strazburg şehir turu

4 Gün : Ludwigshafen,Almanya

Ücrete dahil olan tur; Heidelberg kalesi turu ve Heidelberg şehir turu. Rüdesheim (Geceleme) Ücrete dahil olan tur; Siegfried’s müzik aletleri müzesi turu

5 Gün : Rüdesheim,Almanya

Ücrete dahil olan tur ; Rüdesheim Telesiyej turu ve Şarap Tadımı. Lahnstein; ücrete dahil olan tur ; Lahneck Şatosu turu

6 Gün : Köln,Almanya

Ücrete dahil olan tur; Köln şehir turu ve bira tadımı

7 Gün : Amsterdam,Hollanda

Ücrete dahil tur; Amsterdam şehir turu ve kanal turu

8 Gün : Amsterdam - Istanbul

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Amsterdam Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1952 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20’de İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 15.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı – Basel/ Amsterdam – İstanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı ve Liman vergileri (kişi başı 300 Euro)

2015 yapımı, 5*Dlx Amaserena gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

Programda ‘’Ücrete Dahil olan turlar’’ bölümünde belirtilen tüm turlar (lokal rehberler eşliğinde ve kişisel kulaklıklar ile)

Gemide öğle ve akşam yemeklerinde ücretsiz şarap, bira ve meşrubat servisi

Kahvaltılarda şampanya ve taze sıkılmış meyve suyu servisi ücretsiz

Bornoz, terlik ve şişe suyu

Limanlarda gemiden ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti

Programda belirtilen havalimanı transferleri

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu taktirde sağlanacaktır.)Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Gemi personeli bahşiş ücreti (Toplamda kişi başı 84 €)

Gemideki bazı alkollü ve alkolsüz içecekler

Vize ücreti

Seyahat sağlık & Seyahat iptal sigortası

Yurt dışı çıkış harcı


Notlar

Seyahate ilişkin gemi ve uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir. Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz. Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcular sorumludur.