Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Avustralya&Yeni Zelanda Turu (Melbourne-Auckland-Sydney)

20.01.2019'den itibaren kalkışlı

3.998,00 USD 22.793,80 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Plajları, kanguruları, ve kendine özgü doğası ile uzak diyarların mistik ülkeleri Avustralya & Yeni Zelanda...

Emirates Havayolları

TUR ÖZELLİKLERİ

 • 1 Akşam Yemeği Dahil
 • Türkçe Rehberli

1. Gün: İstanbul-Dubai

Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktası olan Dubai'ye hareket. Uçak yolculuğu yaklaşık 4 saat sürmektedir. Geceleme uçakta.

2. Gün: Dubai-Melbourne

Dubai'ye varışı takiben kısa bir bekleyiş. Melbourne'a hareket. Yaklaşık 18 saat sürecek bir yolculuğun ardından Melbourne'e varış. Varışa istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve geceleme otelde.

3. Gün: Melbourne "Şehir Turu"

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yapılacak olan panoramik Melborne şehir turunda görülecek yerler arasında Melbourne Belediye Binası, St. Paul's Kathedrali, gotik tarzda inşa edilmiş İngiliz Kiliseleri, 1915-1918 arası Çanakkale savaşında ölen askerlerin anısına yapılan meçhul asker anıtı, Avustralya'nın en eski binası olma özelliği taşıyan "Cook's Cottage" ve şehir içindeki park bulunmaktadır. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelde.

4. Gün: Melbourne "Serbest Gün veya Sovereign Hill Ekstra Turu"

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin çoğunluk sağlandığı takdirde ekstra olarak düzenleyeceği, şehirden yaklaşık 1 saatlik mesafedeki Ballarat eski Altın Madeni kasabasına gidecek, burada orjinal hali ile kasabanın günlük yaşantısına kapılıp kendinizi 100 yıl öncesinde bulacaksınız ve hatta sizde altın aramalarına katılıp altın bulmaya hazırsanız sürprizlerle dolu bir tur sizleri bekliyor. Altın müzesi ile muhteşem Soverign Hill altın madeni kasabasını doyasıya gezme imkanımız olacak. Öğle yemeği tur esnasında alınacaktır. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelde.

5. Gün: Melbourne-Auckland

Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Auckland'a hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Yeni Zelanda'nın en büyük şehri ve bir doğa harikası olan Auckland'a varış. Özel otobüsümüzle otele transfer oluyoruz. Dinlenmeniz için serbest zaman ve geceleme otelde.

6. Gün: Auckland "Şehir Turu"

Otelde alınacak kahvaltının ardından şehir hayatıyla doğanın iç içe olduğu bu zengin şehri rehberimiz eşliğinde keşfedeceğiz. Auckland Limanı ve Köprüsü, Şehir Katedrali, Marina, Üniversite Binası, Auckland Müzesi, Mission Point Bölgesi, şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı, Parnell Village panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Öğleden sonra şehri keşfetmeye devam etmeniz için serbest zaman. Geceleme otelde.

7. Gün: Auckland "Serbest Gün veya Ekstra Hobbit Köyü Turu"

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler düzenlenecek olan ekstra Hobbit Köyü turuna katılabilirler. Yeni Zelandalı Russell Alexander’ın 10 bin koyun otlattığı 48 dekarlık çiftliği. Vadinin kuytusundaki alana serpiştirilen Hobbit mağara evleri, masalsı bacalı kulübeler, yel değirmeni ve yeşillik görenleri adeta büyülüyor... Hobbiton’da bulunan 44 Hobbit evi, filmdeki unutulmaz sahnelerin geçtiği mekanlar, ziyaretçilere unutulmaz anla yaşatıyor. Bu şirin evlere ek olarak, meşhur "Green Dragon Pub" (Yeşil Ejderha Hanı), "Su Değirmeni, "Çift Kemerli Köprü" ve "Party Tree" de köyde bulunan güzellikler arasındadır. Hobbiton’da ki toprağa gömülü şirin evlerin biri hariç hepsi kapalı. Filmin iç mekan çekimleri kapalı stüdyolarda yapılmış. Kapısını açıp girilebilen tek evin içi ise bu günlerde boş. Köyde, en küçük ayrıntı bile gözden kaçırılmadan tüm detaylar büyük bir titizlikle hazırlanmış. Turun ardından otele transfer. Geceleme otelde.

8. Gün: Auckland-Sydney

Otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman ve şehri keşfetme imkanı. Ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Sidney'e uçuş. Avustralya'nın en büyük ve en popüler şehrine varışa istinaden otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelde.

9. Gün: Sydney "Şehir Turu ve Ekstra Tekne Turu"

Kahvaltının ardından yapılacak olan panoramik Sidney şehir turumuz esnasında Hyde Park, The Barracks, Sydney köprüsü, Sydney opera binası ve Bondi Beach görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde. Dileyen misafirler için rehberinizin düzenleyeceği ekstra yemekli Sidney körfezinde yemekli tekne turuna katılabilirler.
Not: Tekne turu müsaitlik doğrultusunda yapılabilecektir.

10. Gün: Sidney "Ekstra Blue Mountains Turu ve Setur Veda Yemeği"

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Blue Mountains turuna katılabilirler. Bu turda Sydney’in batısına doğru ilerleyeceğimiz yolculuğumuzda Darling limanı, Sydney balık marketi, tarihi Glebe köprüsü, balık Wattle körfezini göreceğiz ve ayrıca özel bir teleferik (dünyanın en yüksek asansör biçiminde yapılmış olan treni ile) ile seksen derecelik bir açıyla Avustralya'nın en büyük kanyonun eteklerine inip bu tabi güzellikleri izleyecek, vahşi yaşam parkını gezecek, koalalar, kangurular gibi birçok hayvanı görebilme imkanına sahip olacağız. Öğle yemeği tur esnasında alınacaktır. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Akşam Setur veda yemeğinde buluşuyoruz. Keyifli bir yemeğin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelde.

11. Gün: Sidney-Dubai-İstanbul

Kumanya şeklinde hazırlanan sonrası havalimanına transfer ve Dubai'ye hareket. Dubai'ye varışı takiben İstanbul'a hareket. Toplamda yaklaşık 19 saat sürecek bir yolculuğun ardından İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Oteller

 • Melbourne - Novotel on Collins 4* vb.
 • Auckland - Skycity Hotel 4* vb.
 • Sidney - Rydges World Square 4* vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul-Dubai-Melbourne / Sidney-Dubai-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
 • 4* otellerde 9 gece oda kahvaltı konaklama
 • Melbourne, Auckland, Sidney yarım günlük panaromik şehir turları
 • Yerel Hava Yolları ile Melbourne-Auckland-Sidney ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergisi
 • 1 akşam Setur Veda Yemeği
 • Tüm transferler
 • Setur rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası

Önemli Notlar

 • Avustralya ve Yeni Zelanda için vize gerekmektedir, vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.
 • Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve geziler, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 • Üç kişilik oda satışı müsaitlik doğrultusunda yapılır. Müsaitlik var ise, üçüncü kişi için açılır kapanır tipte yatak verilmektedir.
 • Kişibaşı 5 Yeni Zellanda doları havalimanı vergisi Yeni Zellanda havalimanında şahsen yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir. Bu rakam tarafımıza haber verilmeden yerel otorite tarafından değiştirilebilir.
 • Otellerde check–in saati 15.00 ve check-out saati ise 10.00'dır.
 • Oteller check-in esnasında yapılacak muhtemel harcamalar için oda başına kredi kartından bir miktar bloke etmektedir.
 • Avustralya uçuşlarında online check-in işlemi havayollarından kaynaklanan sebeblerden dolayı yapılamamaktadır. Acentamızın bu hushusta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Ekstra tüm bagaj ücretleri yolculara aittir. Ücretler havayolu firması tarafından belirlenmektedir ve acentemize haber verilmeden değiştirilebilir.
 • Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli (15 TL) dahil değildir, çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Kesin otel ve havayolu bilgisi tur hareket tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.
 • 80 yaş üzeri misafirlerimiz için sigorta fiyata dahil değildir.

Ekstra Turlar

 • SOVEREIGN HILL: 1850’li yıllarda ünlü altın kasabası Ballarat’nın yeniden inşa edilmesi burayı turistik bir merkez haline getirdi. Bu merkezde her yıl 450 bin ziyaretçi,altınla ilgili herşeyi burada görüp öğreniyorlar.
 • BLUE MOUNTAINS TURU:Yine Avustralya’ya ait hayvanları ve yaban hayatını göreceğimiz harika bir gün. Koala, Dingo, Kanguru göreceğimiz ilginç hayvanlardan bazıları. Öğle yemeğinden sonra trenle tepeden iniş ve yağmur ormanları gezisi. Daha sonra teleferikle araçlara geri dönüş.
 • SİDNEY KÖRFEZİ TEKNE TURU / YEMEKLİ: Güncel fiyatlar için rehberinize danışınız.
 • HOBBİT KÖYÜ TURU: Yeni Zelandalı Russell Alexander’ın 10 bin koyun otlattığı 48 dekarlık çiftliği. Vadinin kuytusundaki alana serpiştirilen Hobbit mağara evleri, masalsı bacalı kulübeler, yel değirmeni ve yeşillik görenleri adeta büyülüyor... Hobbiton’da bulunan 44 Hobbit evi, filmdeki unutulmaz sahnelerin geçtiği mekanlar, ziyaretçilere unutulmaz anla yaşatıyor. Bu şirin evlere ek olarak, meşhur "Green Dragon Pub" (Yeşil Ejderha Hanı), "Su Değirmeni, "Çift Kemerli Köprü" ve "Party Tree" de köyde bulunan güzellikler arasındadır. Hobbiton’da ki toprağa gömülü şirin evlerin biri hariç hepsi kapalı. Filmin iç mekan çekimleri kapalı stüdyolarda yapılmış. Kapısını açıp girilebilen tek evin içi ise bu günlerde boş. Köyde, en küçük ayrıntı bile gözden kaçırılmadan tüm detaylar büyük bir titizlikle hazırlanmış.

Melbourne(3)-Auckland(3)-Sidney(3) 20-30 Ocak / Emirates Havayolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
20.01.2019
30.01.2019
3.998,00 USDFiyat Sorunuz5.198,00 USD498,00 USD3.898,00 USD Satın Al