Ayhan Sicimoğlu İle 5* Jane Austen İle Noel Pazarları 12 Aralık 2019

Ayhan Sicimoğlu Cochem Kat Planı Dış Kabin Dış mini Süit Fransız Balkonlu Köln Christman Market Mini Süit Süit Yemek Salonu

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı paket program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Setur Select
  • Turlar Dahil
  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul - Düsseldorf

İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları ile Düsseldorf’a hareket. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile panoramik Düsseldorf turu sonrası gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrası serbest zaman. Gemimiz 19:00 da Köln’e yanaşacaktır. Avrupanın en iyi Noel Pazarlarından biri olarak görülen Köln Noel Pazarında 21:00 a kadar vakit geçirme imkanımız olacak.Gemimiz 21:30 da hereket edecektir.

2 Gün : Cochem

Mosel nehrinin en güzel kasabalarından biri olan ve binlerce yıldır şarap üreticiliği ile ün kazanan, yaklaşık 6.000 nüfuslu Cochem’a varış ve gemide alacağımız öğlen yemeği sonrası Muhteşem güzellikteki Reichburg Kalesini ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bölgeyi tanıtan kartpostalların hemen hemen tamamında yer alan, Nehir seviyesinden 100 metre yükseklikte, Neo-Gotik mimarisi, yaklaşık 1000 yıllık tarihi, muhteşem Mosel Nehri manzarası ile Kale ziyareti esnasında unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Daha sonra bu şirin kasabayı rehberlerimiz eşliğindeki yürüyüş turunda keşfedebileceksiniz. Gemimiz 20:30 da hereket edecektir.

3 Gün : Koblenz - Romantik Parkur - Rüdesheim

Sabah Mosel nehrinin Ren nehrine döküldüğü, Almanların ‘’Deutsches Eck – Alman Köşesi’’ olarak adlandırdıkları, yaklaşık 115.000 nüfuslu ve 2000 yılı aşkın tarihi ile Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Koblenz’de yapacağımız yürüyüş turunda; Eski şehir, Florinsmarkt meydanı, Barok ve Gotik binalar ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra gemimizle Ren Nehrinin en önemli kısmı olan Romantik parkuru gerçekleştireceğiz. Eski kaleler, Şatolar ve Lorelei kayalığı görülecek yerler arasındadır. Parkur bitiminde Rüdesheim a varıyoruz. Rüdesheim; Ren nehrinin kalbinde, Lorelei vadisi’nin güney girişinde yer alan, şarap üretiminde oldukça ileri olan ve güzelliği ile UNESCO Dünya Kültür Mirası parçası olan şirin bir kasabadır. Bu şirin kasaba'da yapılacak Turistik Tren ile şehir merkezine panoramik bir gezinti yapıyoruz. Tren turu sonrası kasaba merkezindeki Siegfried Müzik Aletleri Müzesini rehberlerimiz eşliğinde geziyoruz. Dünyaca ünlü bu müzede eşi benzeri olmayan el yapımı müzik aletlerini görme ve dinleme fırsatı bulabileceksiniz. Gemiye yürüyerek dönüş yolumuz üzerinde Restoran & Barları ile ünlü Drosselgasse görülecek yerler arasındadır. Grosselgasse caddesinde Rüdesheimer caffee içmenizi tavsiye ederiz. Gemimiz bu gece limanda deirli kalacaktır. Sabah 06:00 da hareket.

4 Gün : Mainz - Heidelberg - Frankfurt

Gemimiz sabah 08.30'da Mainz limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerini takiben Almanya'nın en eski üniversitesinin bulunduğu Heidelberg şehrine gidiyoruz. Heidelberg şehir turunda; Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) diye de anılan, Şehri ikiye bölen Neckar nehri ve sarayı ile birlikte tablo güzelliğine sahip olan, şehir nüfusunun çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu Heidelberg şehrini geziyoruz. Heidelberg aynı zamanda kentin adıyla da anılan matbaa ve baskı makineleri ünlüdür. Heidelberg Sarayı, saray mahsenlerinde sergilenen dev boyutlardaki fıçı Grosses Fass, halk arasında eski köprü (Alte Brücke) diye anılan Carl-Theodor Brücke ve Eski şehrin tam ortasında yer alan Heiligegeistkirche(Tarihi Kilise) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları ile İstanbul'a hareket.

Seturselect

Bu bir Setur Select turudur. Setur Select

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul – Düsseldorf // Frankfurt - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

Dlx Nehir gemisi Jane Austen’de 3 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)

Akşam yemeklerinde alınacak Alkolsüz içecek, Şarap veya Bira

Programda belirtilen tüm ekstra kara turları

Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)

Gemideki eğlence & aktiviteler

Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

Havalimanı ve liman vergileri (290 €)

Seyahat Sağlık ve İptal sigortası ( 70 yaş ve üzeri surprim alınır.)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Gemideki bazı alkollü ve alkolsüz içecekler

Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 33 Euro oda hesabınıza eklenecektir) 

Yurtdışı çıkış fonu

Schengen vizesi


Notlar

*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Setur sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü SETUR programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir. *Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri ayrıca bildirilecektir. *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması gibi force major durumlarından Setur sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Setur sorumlu olmayacaktır. *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir. *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir. *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 1 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir. *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Setur sorumlu olmayacaktır.

Uçuş Bilgisi

12 Aralık İstanbul – Düsseldorf TK1523  Kalkış: 07:55  Varış: 09:25 

15 Aralık Frankfurt – İstanbul  TK1594   Kalkış: 18:05  Varış: 23:10 


Vize Bilgisi

Bu tur için Schengen vizesi gereklidir. Yeşil pasaportlulara vizeye gerek yoktur.

Dış Kabin

Tarih
12.12.2019
15.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.299,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Mini Süit

Tarih
12.12.2019
15.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.799,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Mini Süit Dış Kabin

Tarih
12.12.2019
15.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.549,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Orta Kat Fransız Balkonlu

Tarih
12.12.2019
15.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.599,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Üst Kat Fransız Balkonlu

Tarih
12.12.2019
15.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.699,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR

Üst Kat Süit

Tarih
12.12.2019
15.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.899,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR