Harikalar Diyarı Bali'de Deniz Ubud'da Kültür Rotası

11 Temmuz 2022 'den itibaren kalkışlı

1.097,00 USD 17.527,32 TL
U2 U1 N1
World Card 'e özel 3 Taksit
Diğer Taksit Seçenekleri

Gezilecek Yerler
Bali & Ubud

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Fırsat
 • Türkçe Rehberli
 • Kolay Vize

1 Gün : İstanbul

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuzu bekliyoruz.

2 Gün : İstanbul-Denpasar-Bali

Denpasar’a hareket ediyoruz. Varışımıza takiben gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3 Gün : Bali

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Bali Esintileri turuna katılabilirler. Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih tapınağını ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan, Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Bali Esintileri Turu: 75 USD (Kişi Başı)

4 Gün : Bali

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Tanah Lot&Taman Ayun Turuna katılabilirler. Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşuyoruz. İlk durağımız Taman Ayun tapınağı olacak. İsmi güzel bahçe anlamına gelen bu güzel tapınağı ve bahçelerini görme imkanı bulacağız. Ardından Alas Kedaton Maymun Ormanlarından geçerek Tanah Lot tapınağına varacağız. Tapınağı gezdikten sonra güneşin okyanus üzerinde batışını izleme imkanı bulacağız. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 • Ekstra Tanah Lot & Taman Ayun Turu: 50 USD (Kişi Başı)

5 Gün : Bali-Ubud

Kahvaltının ardından Ubud’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden otelimize geçeceğiz. (Otel girişi saat 14.00) Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar turuna katılabilirler. Turumuzda öncelikle Bali sanatını daha yakından tanımak üzere Singapadu köyüne gidiyoruz. Ardından Pura Dalem Agung Padangtegal tapınağını ve ölü yakma seramonilerinin de gerçekleştiği kutsal bahar hamamı tapınağını ziyaret etmek üzere Kutsal Maymun Ormanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştirip yemeğimizi almak üzere yerel bir restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında eşsiz güzellikteki mimarisi ile ünlü Pura Saraswati tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak ziyaretlerimiz sonrası farklı hediyelik eşya seçenekleri bulabileceğiniz Ubud Pazarına gidiyoruz. Günün son ziyaret noktası ünlü İspanyol Ressam Antonio Blanco’nun eserlerinin sergilendiği müze olacak. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar Turu: 75 USD (Kişi Başı)

6 Gün : Ubud

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını” izlemek üzere Batubulan köyüne hareket ediyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a hareket ediyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet anıtlarını ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkanı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 • Ekstra Öğle Yemekli Kintamani (Volkan) Turu: 75 USD (Kişi Başı)

7 Gün : Ubud-Denpasar-İstanbul

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve Bali’ye transfer oluyoruz. Alışveriş merkezinde serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirlerimiz ile havalimanı transferine kadar Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı turunu gerçekleştireceğiz. Uluwatu Tapınağı’na gitmek üzere hareket edeceğiz. Deniz seviyesinden 100 metre yüksekte bulunan, etrafı ormanlarla çevrili bu güzel tapınağı gezip, ardından Rama ve Shinta’nın aşkını anlatan mitolojik dans gösterisini izleme imkanı bulacağız. Gösterinin ardından Denpasar havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımıza takiben uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.

 • Ekstra Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı Turu: 30 USD (Kişi Başı)

8 Gün : İstanbul

Yaklaşık 13 saatlik yolculuk sonrası İstanbul'a varışımızla turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...


Covid-19 Kapsamında Ülke Giriş Koşulları

 • Tur kapsamında giriş yapılacak ilgili ülkelerin Covid-19 aşı ve pcr test gereksinimleri hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden seyahat edeceğiniz ülkeleri seçerek kontrol edebilirsiniz. Ülkeler, giriş koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirebilmektedir.
 • Tura kayıt olmadan önce ve seyahatinizden hemen önce bu bilgileri kontrol etmeniz gerekmektedir. Tura katılabilmek için ilgili ülkelerin şartlarını kabul etmeniz gerekmekte olup acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
 • https://www.iatatravelcentre.com/world.php
 • https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/seyahat-kisitlamalari/  

Ülke Girişleri Hakkında Önemli Bilgilendirme

 • Endonezya'ya girişte vize alınması gerekmektedir. Kredi kartı veya nakit ödeyerek alınabilir. Kişi başı yaklaşık 35 USD maliyeti vardır.
 • Endonezya’ya girişlerde Covid-19 aşılarının tam olması gerekmektedir. Ayrıca uçuştan en fazla 48 saat öncesinde alınmış İngilizce negatif PCR test gerekmektedir. Endonezya'ya varışta ve 3.günü tekrar PCR testi yapılmaktadır. Yapılacak PCR testlerinin maliyeti kişi başı yaklaşık 105 USD'dir. (Nakit olarak ödenmektedir)
 • Pfizer, Moderna, Sinovac, AstraZeneca ve Sinopharm aşıları kabul edilmektedir. Aşı kartınızın QR kodu okunur şekilde çıktısının (İngilizce) yanınızda bulunması gerekmektedir.
 • ***Seyahat tarihi öncesinde ülke giriş koşullarında değişiklik olması durumunda tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

Otel Bilgileri

 • Bali: Away Bali Legian Camakila 4* vb.
 • Ubud: Radha Phala Hotel 4* vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • THY ile İstanbul-Denpasar-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
 • Belirtilen kategori otellerde oda-kahvaltı esasında toplam 5 gece konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti (Rehberlik hizmeti ülkeye varışta da sağlanabilmektedir)
 • Otel ve Turist şehir vergileri
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)

Önemli Notlar

 • Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.
 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 • Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.
 • Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.
 • Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.
 • Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.
 • Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Konaklama Notları

 • Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.
 • Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.

Uçuş Notları

 • Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin acentemize hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş iptallerinden, uçuş saatleri ile parkur değişikliklerinden ve fiyat artışlarından acentamız sorumlu değildir.
 • Türkiye çıkışlı uçuşlarda bagaj hakkı istisnai durumlar dışında 1 parça/20 kg ile sınırlıdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişkenlik gösterebilir.
 • Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir. Bazı hava yollarında gruba özel koltuk blokajı yapılmaktadır. Yan yana veya daha önde oturmak isteyen misafirlerin havalimanında check/in kontuarında işlem yaptırması gerekmektedir.
 • İç hat bağlantı almak isteyen misafirlerin acentamıza başvurması gerekmektedir. Uçak biletlerinin bağlantılı olarak kesilmesi için iç hat uçuşun acentamızdan alınması gerekmektedir. İç hat uçuşunu misafirlerimizin kendileri almaları durumunda, uçuşlar bağlanamayacağından olası bir uçuş gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse hava yolları ve acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Grup biletlerinden gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Gidilecek ülkelerdeki iç/dış hat uçuşlarında bagaj hakları havayollarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu uçuşlarda bagaj taşıma ücretli olabilmektedir.
 • Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Uçak biletlerini kendileri alarak (Acentemizin uçak bileti hariç kayıt almayı kabul etmesi halinde) tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
 • Bazı ülkeler artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmanızı isteyebilir. Şarjı olmayan cihazları uçağa almayabilir ve bu cihazları ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirebilir.

Vize ve Pasaport Bilgisi

 • Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmektedir. Endonezya vizesi ülkeye girişte kapıda kişi başı yaklaşık 35 USD karşılığı alınabilmektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için Setur Vize bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağlık: Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.
 • Uçuş Süreleri: İstanbul-Denpasar arası uçuş yaklaşık 13 saat sürmektedir.
 • Para Birimi: Endonezya’nın para birimi IDR Endonezya Rupiahı'dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza EURO ve Dolar cinsinden ufak birimlerini almanızı öneririz.
 • Saat Dilimi: Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında kış tarifesinde 5, Yaz tarifesinde 4 saat fark bulunmaktadır.
 • Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara açık ise kullanılmaktadır. Bazı bölgelerde iletişim sıkıntılı olabilir.
 • Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.
 • Yemek Kültürü: Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır.
 • Elektrik: 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Adaptör getirmeniz gerekecektir.
 • Alışveriş: Hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el sanatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür.

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

 • Satın alınan tur “Bin-Rota Turizm” organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de tura katılımı muhtemel olacaktır.

Bali(3)-Ubud(2) 06-13 Temmuz / Türk Hava Yolları

Tarih
6.07.2022
12.07.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.287,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.287,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.607,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.237,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 11-18 Temmuz / Türk Hava Yolları

Tarih
11.07.2022
17.07.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.227,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.227,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.547,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.177,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 25 Temmuz-01 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
25.07.2022
31.07.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.147,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.147,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.467,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.097,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 29 Ağustos-05 Eylül / Türk Hava Yolları

Tarih
29.08.2022
4.09.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.167,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.167,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.487,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.117,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 12-19 Eylül / Türk Hava Yolları

Tarih
12.09.2022
18.09.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.417,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.047,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 24-31 Ekim / Türk Hava Yolları

Tarih
24.10.2022
30.10.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.167,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.167,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.487,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.117,00 USD
Satın Al
Son 3 oda

Bali(3)-Ubud(2) 11-18 Kasım / Türk Hava Yolları

Tarih
11.11.2022
17.11.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.417,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.047,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 02-09 Aralık / Türk Hava Yolları

Tarih
2.12.2022
8.12.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.417,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.047,00 USD

Bali(3)-Ubud(2) 16-23 Aralık / Türk Hava Yolları

Tarih
16.12.2022
22.12.2022
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.097,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.417,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
350,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.047,00 USD