Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Batı Amerika Turu (San Francisco-Las Vegas-Los Angeles)

01.06.2019'den itibaren kalkışlı

2.798,00 USD 15.312,06 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
San Francisco & Las Vegas & Los Angeles

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli
 • Türkiye Çıkışlı / Varışlı

1.Gün: İstanbul-San Francisco

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde açılacak olan Setur deski önünde rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından San Francisco 'ya hareket. Yaklaşık 14 saatlik uçuşun ardından otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2.Gün: San Francisco "Şehir Turu"

Sabah kahvaltısından sonra Civic Center, Twin Peaks, Golden Gate Park, Balıkçı Rıhtımı, China Town ve şehrin diğer tüm güzel yapıtlarını rehberimiz eşliğinde panoramik olarak tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

3.Gün: San Francisco "Ekstra Muir Woods & Sausolito Turu"

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler düzenlenecek EKSTRA Muir Woods & Sausolito turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

EKSTRA Muir Woods & Sausolito Turu:
Bu turumuzda Golden Gate köprüsünü geçip ünlü San Fransisco manzarasını seyrettikten sonra, kızıl ormanlar ve asırlık sekoya ağaçlarının kapladığı California’nın meşhur milli parklarından birini ziyaret ediyoruz. Doğa içerisinde muhteşem patikalardan yürüyüş yaparak, buradaki ağaçlar ve çevre hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra özel aracımızla Akdeniz mimarisinin hakim olduğu, sessiz-sakin ama aynı zamanda bir o kadar şık Sausalito’ya iniyoruz. Aklımıza Boğaziçi geliyor! Otobüsümüzden burada ayrılıp şehire, Tekne ile dönüyoruz (yol boyunca eşşiz manzara ve Alcatraz). Ünlü Fisherman’s Wharf’a yanaştıktan sonra, öğle yemeği için belli bir süre serbest vaktimiz kalıyor (bu arada ünlü deniz aslanlarını da ziyaret ediyoruz tabii ki). Daha sonra buluşup, San Fransisco’nun meşhur Cable Car’ları (ister tramvay-ister füniküler ama ikisi de değil) ile otelimize ulaşıyoruz.

4.Gün: San Francisco-Las Vegas

Odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Yerel Hava Yolları ile Las Vegas'a uçuş. Varışa istinaden otele transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

5.Gün: Las Vegas "Serbest Gün veya Grand Canyon Ekstra Turu”

Tam gün serbest zaman Dileğen misafirlerimiz için EKSTRA Grand Canyon turu. Havalimanında bizleri bekleyen helikopter veya küçük pervaneli uçaklarımıza biniyoruz. Ünlülerin evlerinin bulunduğu çok etkileyici Hoover Baraj Gölü ve bu muhteşem oluşum kısa bir süre içerisinde gözlerimizin önünde beliriyor. Grand Canyon Park, Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaleti sınırlarında bulunan en eski ulusal parkdır. Kanyon, Kolorado Irmağı'nın kanalı milyonlarca yılda yarmasıyla oluşmuştur. 466 kilometre uzunluğunda ve 400 metre ila 2.4 kilometre genişliği arasında değişmektedir. Derinlik açısından da 1600 metreye kadar ulaşır. Bu kesiklerde Dünya'nın 2 milyar yıllık tarihi gözükebilmektedir. Kanyonun güney bölümünü (South Rim) daha iyi görebilmemiz için iniyor ve belli bir süre serbest kalıyoruz. Daha sonra tadı damağımızda kalacak anılar ve çektiğimiz videolar, fotoğraflar ile Las vegas’a dönüyoruz. Akşam arzu eden konuklarımızla EKSTRA olarak en ünlü gösterilerinden birine katılma imkanı: Las Vegas’ın büyüleyici ışıkları altında bulunan muhteşem otellerinde yer alan, dünyanın en ihtişamlı şovu, müzik, su, ışık ve dansın ihtişamlı koreografisi ve baş döndürücü ziyafeti ile sizlere eğlenceli ve hoş dakikalar geçirtecektir. Boadway şovlarından bile daha etkileyici ses-ışık-müzik-dans ve renklerin bu olağanüstü birlikteliğini izlemeden Las Vegas’tan ayrılmamak gerekir.

6.Gün: Las Vegas-Los Angeles "Şehir Turu"

Özel otobüsümüz ile Los Angeles'a hareket. Melekler Şehri anlamına gelen Los Angeles, Amerika ‘nın sadece en geniş yüz ölçümlü şehri olmakla kalmayıp, ünlü bulvarları, sinema stüdyoları ile sinema yıldızlarının evlerinin bulunduğu, dünyanın en pahalı mahalleleri ve alışveriş merkezlerine sahiptir. Eğlence denilince ise akla gece kulüpleri ve plajları gelmektedir. Tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissediyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

7.Gün: Los Angeles "Serbest Gün veya Universal Stüdyoları Ekstra Turu"

Universal Stüdyoları EKSTRA turunda Hollywood filmlerinin çekildiği olağanüstü stüdyoları gezme ve bazı çekim hilelerini görme imkanı bulacaksınız.

8.Gün: Los Angeles "Serbest Gün veya San Diego & La Jolla Ekstra Turu"

Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz EKSTRA San Diego&La Jolla turuna katılabilirler. Los Angeles’a 2.5 saat mesafede bulunan San Diego Güney California’nın en şık şehridir. Bu güzel şehri gezmeden önce, varlıklı ailelerin yaşadığı ve muhteşem sahili ile ünlü La Jolla’da kısa bir mola vereceğiz. Ardından, San Diego şehir merkezini (ünlü Gaslamp Quarter dahil) görüyoruz. Kahvesi ile ünlü Coronado Adası’na (Hotel Del Coronado) geçeceğiz. Turumuz Meksika sınırında bulunan ve uygun alışveriş yapabileceğiniz outlet gezisi ile devam edecek. San Diego’nun ilk kurulduğu mekan olan Old Town’u da gezebilmek amacıyla, vakitli bir şekilde outletden ayrılacağız. Old Town’da kısa bir moladan sonra Los Angeles’a doğru yola çıkıyoruz.

9.Gün: Los Angeles-İstanbul

Kahvaltı sonrası serbest zaman ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ve uçakta geceleme.

10.Gün: İstanbul

Yaklaşık 13 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere!

Otel Bilgileri

 • Hilton Union Square San Francisco vb.
 • Treasure Island Las Vegas vb.
 • Doubletree Westside Los Angeles vb.

Fiyata dahil olan hizmetler

 • THY ile İstanbul-San Francisco / Los Angeles-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve havalimanı vergileri
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
 • Los Angeles, San Francisco şehir turları
 • Setur rehberlik hizmetleri
 • Dört yıldızlı otellerde oda kahvaltı esasında sekiz gece konaklama
 • Yerel Hava Yolları ile San Francisco-Las Vegas ekonomi sınıf uçak bileti
 • Las Vegas-Los Angeles arası lüks otobüs yolculuğu
 • Seyahat iptal sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır)

Önemli Notlar

 • ***ABD İÇ HAT UÇUŞLARINDA HER BAGAJ ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ BAGAJ TAŞIMA HAKKI BULUNMAMAKTADIR. TÜM BAGAJ ÜCRETLERİ YOLCUYA AİT OLUP ÜCRETLER HAVA YOLU FİRMASI TARAFINDAN BELİRLENMEKTEDİR.
 • Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli (15 TL) dahil değildir.
 • Tur içeriği aynı kalmak kaydıyla gezilecek yerlerin sırası değiştirilebilir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Üç veya dört kişilik konaklamalarda aynı odada iki adet Double yatak veya üçüncü/dördüncü kişi için katlanabilir yatak verilebilir. Bu durum otelden otele göre değişkenlik gösterebilir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • ABD otelleri check-in esnasında yapılacak muhtemel harcamalar için oda başına kredi kartından bir miktar bloke etmektedir.
 • Amerika uçuşlarında Online check-in işlemi hava yollarından kaynaklanan sebeplerden dolayı yapılamamaktadır. Acentamızın bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat eden veya oradan gelecek yolcularımızın artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmalarını isteyebilmekte ve şarjı olmayan cihazların uçağa alınmaması ve ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirildiğini bildiririz.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
 • Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Amerikan Ulaştırma Güvenlik İdaresi TSA (Transportation Security Administration) tarafından alınan karar gereği Amerika’ya yapılacak uçuşlarda toz ürünlerinin (un, şeker, kahve, baharat, süt tozu, kozmetik vb.) yolcu beraberinde taşınmasına bazı kısıtlamalar getirilmiştir. 27.06.2018 tarihi itibarıyla başlayacak kısıtlamaya göre, kişi başı 350 ml ve/veya daha fazla toz içerikli maddelerin kabin içerisinde taşınması yasaklanmıştır.

Ekstra Turlar

 • UNIVERSAL STUDIOS - Kişi başı 190-USD
 • Dünyanın en büyük film şirketlerinden biri olan Universal’da, halen günümüzde de kullanılan film stüdyolarını gezerken, dünyaca meşhur bir sanatçıya rastlamanız olağan karşılanabilir. Hayatımız boyunca hafızalarımızda kalmış olan meşhur filmlerin (Water World-Backdraft-Jurassic Park-Terminator-E.T. gibi) ana sahnelerinin konu alındığı, birbirinden ilginç ve teknoloji harikası, temalı salonları gezip, hareketli ve adrenalin dolu oyuncaklara (yalnız çocuklar için değil-yetişkinlerin de keyif alabilecekleri türden) bindikten sonra, geçirdiğiniz günün ne kadar muhteşem olduğuna karar verebilirsiniz ancak! Sadece burada bulabileceğiniz hediyelik-hatıra eşyalar, dünyaca ünlü film yıldızlarının benzerleri ve müzik konserleri size birbirinden renkli ve unutulmaz saatler geçirtecek.
 • SANTA MONICA AKSAMLARI - Kişi başı 50-USD
 • Ögleden sonra, plajlari ve malikaneleri ile ünlü şehrin en popüer alisveris caddelerinde gezinip Pasifik Okyanusunda gün batimi izleyeceğiz.
 • SAN DIEGO & LA JOLLA - Kişi başı 160-USD
 • Los Angeles’a 2.5 saat mesafede bulunan San Dieo Güney California’nın en şık şehridir. Bu güzel şehri gezmeden önce, varlıklı ailelerin yaşadığı ve muhteşem sahili ile ünlü La Jolla’da kısa bir mola vereceğiz. Ardından, San Diego şehir merkezini (ünlü Gaslamp Quarter dahil) görüyoruz. Daha sonra, Coronado adası’na (Hotel Del Coronado) geçeceğiz. Turumuz Meksika sınırında bulunan ve uygun alışveriş yapabileceğiniz outlet gezisi ile devam edecek. San Diego’nun ilk kurulduğu mekan olan Old Town’u da gezebilmek amacıyla, vakitli bir şekilde outlet’den ayrılacağız. Old Town’da kısa bir mola’dan sonra Los Angeles’a doğru yola çıkıyoruz.
 • JUBILEE SHOW - Kişi başı 150-USD
 • Las Vegas’ın büyüleyici ışıkları altında bulunan muhteşem otellerinde yer alan, dünyanın en ihtişamlı varyete şovlarından bir olan Jubilee, koreografisi ve müzik ziyafeti ile sizlere eğlenceli ve hoş dakikalar geçirtecektir. Paris’in Lido’su olmasa da, ses-ışık-müzik-dans ve renklerin bu olağanüstü birlikteliğini izlemeden Las Vegas’tan ayrılmamak gerekir.
 • GRAND CANYON
 • Macera dolu Amerika turumuzun en unutulmaz macerasi icin otelden ozel havalimanına transfer yapıldıktan sonra, bizleri bekleyen helikopterlerimize ya da küçük pervaneli uçaklarımıza biniyoruz. Unlulerin evlerinin bulundugu çok etkileyici Hoover Baraj Golu ve bu muhteşem oluşum kısa bir süre içerisinde gözlerimizin önünde beliriyor. Grand Canyon Park, Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaleti sınırlarında bulunan en eski ulusal parkdır. Kanyon, Kolorado Irmağı'nın kanalı milyonlarca yılda yarmasıyla oluşmuştur. 466 kilometre uzunluğunda ve 400 metre ila 2.4 kilometre genişliği arasında değişmektedir. Derinlik açısından da 1600 metreye kadar ulaşır. Bu kesiklerde Dünya'nın 2 milyar yıllık tarihi gözükebilmektedir. Kanyonun güney bölümünü (South Rim) daha iyi görebilmemiz için iniyor ve belli bir süre serbest kalıyoruz. Daha sonra tadi damagimizda kalacak anilar ve cektigimiz videolar, fotoğraflar ile Las Vegas’a dönüyoruz.
 • Pırpır uçak ya da Helikopter + Öğle Yemeği dahil (Toplam süre 7 saat) Kişi başı 540-USD
 • Helikopter ve Vadiye indikten sonraki ikramlar dahil (Toplam süre 4 saat) Kişi başı 470-USD
 • LE REVE veya “O” SHOW - Kişi başı 250-USD
 • Las Vegas’ın büyüleyici ışıkları altında bulunan muhteşem otellerinde yer alan, dünyanın en ihtişamlı showu, müzik, su, isik ve dansin ihitisamli kareografisi ve basdondurucu ziyafeti ile sizlere eğlenceli ve hoş dakikalar geçirtecektir. Boadway showlarindan bile daha etkileyici ses-ışık-müzik-dans ve renklerin bu olağanüstü birlikteliğini izlemeden Las Vegas’tan ayrılmamak gerekir.
 • MUIR WOODS & SAUSOLITO - Kişi başı 120-USD
 • Bu turumuzda Golden Gate köprüsünü geçip ünlü San Francisco manzarasını seyrettikten sonra, kızıl ormanlar ve asırlık sekoya ağaçlarının kapladığı California’nın meşhur milli parklarından birini ziyaret ediyoruz. Doğa içerisinde muhteşem patikalardan yürüyüş yaparak, buradaki ağaçlar ve çevre hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra özel aracımızla Akdeniz mimarisinin hakim olduğu, sessiz-sakin ama aynı zamanda bir o kadar şık Sausalito’ya iniyoruz. Aklımıza Boğaziçi geliyor! Otobüsümüzden burada ayrılıp şehire, Tekne ile dönüyoruz (yol boyunca eşşiz manzara ve Alcatraz). Ünlü Fisherman’s Wharf’a yanaştıktan sonra, öğle yemeği için belli bir süre serbest vaktimiz kalıyor (bu arada ünlü deniz aslanlarını da ziyaret ediyoruz tabii ki). Daha sonra buluşup, San Fransisco’nun gene meşhur Cable Car’ları (Tramvay ya da füniküler) ile otelimize ulaşıyoruz.
 • NAPA VADİSİ - Kişi başı 170-USD (Öğle yemeği dahil)
 • Dünyanın sayılı gurme merkezlerinden, Amerika’nın da bir numarali bağcılık ve şarap başkenti Napa vadisine gidiyoruz. Gezi esnasında şarap tadımı ve alışverişin ardından öğle yemeğimizi de bu keyifli ortamda yedikten sonra otelimize dönüyoruz.
 • CARMEL-BY-THE-SEA VE MONTEREY BAY - Kişi başı 160-USD
 • San Francisco şehir merkezinin dışında, çok keyifli koylar yeralır: Bunların en şirinleri Carmel-By-The-Sea ve Monterey Bay'dir. Conde Nast Traveler gezi dergisince Abd'de en iyi ilk on turistik merkez arasına giren bu bölge sanat galerileri, minik dükkanları, bembeyaz kumsalları ve Avrupai atmosferi ile ziyaretçileri büyüler.
 • ***TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

San Francisco(3)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 01-10 Haziran / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
01.06.2019
09.06.2019
2.798,00 USD2.798,00 USD3.548,00 USD498,00 USD2.748,00 USD Satın Al

SETUR ÖNERİYOR