Batı Amerika Turu - Kişiye Özel Tur (San Francisco & Las Vegas & Los Angeles)

3.839,00 USD 32.509,04 TL
World Card 'e özel 3 Taksit

Gezilecek Yerler
San Francisco & Las Vegas & Los Angles

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Kesin Hareket
 • Türkçe Rehberli
 • Kişiye Özel Tur

1 Gün : San Francisco

 Varışa istinaden havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz ile buluşmanın ardından otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra rehberiniz eşliğinde San Francisco merkeze giderek kısa bir tur yapacağız, ardından otele geri dönüyoruz ve geceleme otelimizde.

2 Gün : San Francisco " San Francisco Şehir Turu & Sausalito ve Tekneden Alcatraz Turu "

Sabah San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz turu için otelden ayrılıyoruz. Turumuzda bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi, Twin Peaks, Hippilerin yerleştiği Haight and Ashbury, güzel sanatlar sanayi, Lombard Street göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası Sabah özel aracımızla San Francisco’nun eskiden yüksek rütbeli memurlarının ve simdi ise en zenginlerinin oturduğu Sausolito’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık bir bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito’ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri görecek kahvenizi deniz kenarındaki Cafe’lerde San Francisco manzarasına karşı yudumlayacaksınız. Ardından tekne ile San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square'e keyifli bir yolculuk. San Francisco’nun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesi sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.

3 Gün : San Francisco-Las Vegas "Premium Outlet Turu"

Sabah Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyor ve Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz. Akşam üstü baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından Premium Outlet'e gidiyoruz. Tur sonrası otele transfer. Akşam Las Vegas’ın dünyaca ünlü şovları ve şansınız denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.


4 Gün : Las Vegas "Ekstra Grand Canyon Turu"

Sabah kahvaltıdan sonra serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Grand Canyon turuna katılabilirler. Bu turumuzda sabah otelimizden özel aracımız ile sabah Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon’a varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüşte bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Sn nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderililerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guano Point’e gidiyoruz. Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri dönüp aracımıza binerek Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.

5 Gün : Las Vegas-Los Angeles "Los Angeles Şehir Turu"

Sabah kahvaltıdan sonra otelimizi terk ediyor ve Los Angeles’e doğru yola çıkıyoruz. Los Angeles‘e varış. Amerika'nın melekler şehri olarak tanınan ve ikinci büyük şehri olan Los Angeles'ı tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Daha sonra sırasıyla Long Beach, Seal Beach ve Huntington Beach göreceğimiz yerler arasında. Buranın eğlenceli caddesi olan Main Street'de dolaştıktan sonra Bilbao yarım adasına geçiyoruz. Mini feribotla Bilbao Adası'na geçeceğiz. Daha sonra Bay Side bölgesinde bulunan güzel evleri seyrederek aracımız bizi Corona Del Mar'a getirecek. Burada hem yarımadanın hem de adanın fotoğraflarını çekebileceğiz. Sonrasında Laquna Beach'e gideceğiz. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.


6 Gün : Los Angeles "San Diego Turu"

Sabah kahvaltıdan sonra Amerika Birleşik Devletlerinin en güzel kenti seçilen San Diego’ya yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat 45 dk sonra ilk durağımız olan La Jolla’ya varıyoruz. La Jolla Ispanyolca’da mücevher anlamına gelmektedir. Burası kalbur üstü Amerikalıların yaşadığı doğa ile iç içe bir şehirdir. Burada bir mola verecek, foklar ile selfie yapma şansı elde edebileceksiniz. Buradan mümkün olduğu kadar sahil yolunu kullanarak, deniz kenarından seyahat ederek, La Jolla’nin muhteşem evlerini seyrederek California’nin doğum yeri sayılan Old Town’a varacağız. Burası 18 yy. sonlarına doğru yerleşilmiş ve 1848-1850 Amerika-Meksika savaşından sonra Amerikalılara geçmiş, San Diego’nun ilk şehir merkezidir. Buradaki tarihi meydanda Ahır, esnaf lokantası, şerif, hakim, belediye başkanının odası, Wells Fargo Bankasının ilk şubesi ve Estedillo Ailesinin malikanesi mini müze olarak misafirlere açıktır. Old Town’u gezdikten sonra Point Loma’ya gidiyoruz. Amerika’da yiyebileceğiniz en taze balık buradadır. Tüm deniz ürünleri çok taze ve lezzetlidir. Daha sonra San Diego Limanına geçiyoruz. Burada SS Midway Uçak Gemisini ve Unconditional Surrender heykelini fotoğraflayacağız. Bu heykelin hikayesini sizlere anlatacağız. Buradan Coronado Adasına 1969 yılında Ronald Reagan’in açtığı Coronado Köprüsünden geçerek varıyoruz. Buradan San Diego’nun en güzel fotoğraflarını çekebiliriz. Coronado Adasının bir diğer özelliği de Amerika’nın en büyük ahşap yapısı olan 1888 de insa edilmiş Coronado Otelidir. 1960 da çevrilen ve baş rollerini Marilyn Monroe ve Tony Curtis’in paylaştığı “Bazıları sıcak sever“ filminin geçtiği yerdir. Oteli gezdikten sonra San Diego’nun en zenginlerinin yaşadığı bu adayı gezdikten sonra istikametimiz Gas Lamp Quarter. Burası San Diego’nun merkezidir ve özellikle 5. Cadde için San Diego’nun eğlence merkezi diyebiliriz. Otele dönüş, geceleme otelimizde.

7 Gün : Los Angeles "Universal Studios Turu"

Sabah kahvaltıdan sonra Universal Studios turu için hareket. (Giriş Biletleri Fiyata Dahil Değildir) Bu turumuzda ilk durak Universal olacak. Dünya'nın en büyük parklarından biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratıcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır. Tur sonrası Santa Monica’ya doğru yola çıkacağız. Pasifik Okyanusunun üzerinde güneşi batıracağız. Geceleme otelimizde.


8 Gün : Los Angeles "Sahil Kentleri Turu "

Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılıyoruz. Bu gün kuzeye Santa Barbara’ya gidiyoruz. Bu güzel şehre varır varmaz önce Santa Barbara Pier’i ziyaret edip temiz bir Pasifik Okyanusu havası alıyoruz. Daha sonra ilginç bulacağınız bir yere götürüyoruz sizleri; Danimarkalıların gelip yerleştiği, yel değirmenleri ve peynir dükkanlarıyla tipik bir Danimarka kasabasını andıran Solvang’e varıyoruz. Burada Danimarka pastanelerine özgün kekleri, peynirleri tadabilirsiniz. Solvang’den sonra Los Angeles havalimanına transfer ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere.


Yurt Dışı Turlarda Alınan Covid-19 Önlemleri

 • Fiyata dahil olan tüm turlarda kişi sayısını hijyen ve sosyal mesafe kuralları gereği en uygun seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.
 • Turlarımızın akışını, mümkün olduğunca açık havada zaman geçirilecek şekilde tekrar düzenledik.
 • Tur boyunca konaklayacağımız otellerin, resmi olarak hijyen kurallarına uygunluğunu duyuran ve taahhüt eden oteller olmasına dikkat ediyoruz.
 • Tur boyunca geçerli Seyahat Sağlık Sigortası* hizmetimizi ücretsiz sunmaya devam ediyoruz.
 • Tur süresi boyunca iç ve dış mekanlarda 1,5 metre sosyal mesafe ve maske takılması kuralına önemle dikkat edilecektir.
 • Turlarımızda ziyaret edilen müze, ören yeri ve diğer tüm noktalarda ilgili kurum ve işletmelerin almış olduğu önlemlere göre hareket edilecektir. Bu önlemlerden dolayı ziyaret edilmesi mümkün olmayan yerlerden acentemiz sorumlu değildir.
 • **Seyahat Sağlık Sigortası Covid-19 tedavisini kapsamaktadır. Seyahat Sağlık Sigortası’nın kapsamı hakkında detaylı bilgi için satış ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • **Normalleşme süresince gerçekleştirilecek turlarda yukarıda belirtilen tüm koşullar uluslararası kurallarla eş zamanlı olarak güncellenecektir.

Otel Bilgileri

 • San Francisco: Four Points by Sheraton Bay Bridge vb.
 • Las Vegas: Tresure Island vb.
 • Los Angeles: Hilton LAX vb. New York: Courtyard

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • San Francisco’da belirtilen veya benzeri otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama
 • Las Vegas’da belirtilen  veya benzeri otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama
 • Los Angeles’da belirtilen veya benzeri otelde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama
 • San Francisco şehir turu
 • San Francisco gece turu
 • Sausalito ve tekne ile Alcatraz turu
 • Las Vegas'ta şehir ve gece turu
 • Las Vegas'ta outlet turu
 • Los Angeles'ta şehir turu
 • Los Angeles'ta San Diego turu
 • Los Angeles'ta Santa Monica turu
 • Los Angeles'ta sahil kentleri turu
 • Los Angeles'ta Üniversal Parkı için transferler. (Park giriş biletleri dahil değildir)
 • Resort Fee ve şehir ayak bastı ücretleri
 • Türkçe rehberlik hizmeti (Varışa istinaden başlayacak olup tur bitimi dönüş h.limanında son bulacaktır.)
 • Seyehat sağlık sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Uçak bileti
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznelerine yatırabilirsiniz)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Kişisel harcamalar
 • Rehber ve şoför bahşişleri
 • Ekstra turlar
 • Günde 200 km den fazla araç kullanımı
 • Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm servisler.

Önemli Notlar

 • Bu program uçak bileti içermemektedir. Ayrıca uçak bileti için Setur Bilet bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Satın almış olduğunuz tur paketi "LARANAZUSA" tarafından düzenlenmektedir. Tüm hizmetler "LARANAZUSA" tarafından organize edilmektedir.
 • Bu turda Türkiye çıkışlı rehberlik hizmeti bulunmamaktadır. Rehber grubu ilgili şehre varıştaki havalimanında karşılamaktadır.
 • Tüketicinin seyahatin başlamasına 30 gün kalana kadar (gezinin başlangıç günü sayılmaz) tura katılmaktan vazgeçmesi durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı (uçak bileti hariç) iade edilir. Ancak yurt dışı seyahatlerinde vize hizmeti verilmiş ise iade edilmez.
 • Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını değiştirebilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.
 • Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Konaklama Notları

 • Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.
 • Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
 • Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Kahvaltı dahil olan turlarımızdaki otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir.
 • Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

Vize ve Pasaport Bilgisi

 • Yurt dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için Setur Vize bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Acentemiz, misafirlerimiz ile konsolosluklar arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi acentemizin sorumluluğunda değildir.
 • Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 3 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 3 ay öncesinde tamamlamanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir.Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz.

Ekstra Turlar


 • Grand Canyon Turu: 450 USD (Kişi Başı)
 • Sabah otelimizden özel aracımız ile sabah Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon’a varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler  Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüşte bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Sn nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guano Point’e gidiyoruz.  Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri donup aracımıza binerek Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 • Grand Canyon Turu: 200 USD (Kişi Başı)
 • Sabah otelimizden özel aracımız ile sabah Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon’a varıyoruz. Bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guana Point’e gidiyoruz.Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri donup aracımıza binerek Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

 • Satın almış olduğunuz tur paketi "LARANAZUSA" tarafından düzenlenmektedir. Tüm hizmetler "LARANAZUSA" tarafından organize edilmektedir.

San Francisco(2)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 25 Eylül-02 Ekim / Uçaksız - Kesin Hareket

Tarih
25.09.2021
2.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.839,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.939,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.839,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
359,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
3.739,00 USD

San Francisco(2)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 09-16 Ekim / Uçaksız - Kesin Hareket

Tarih
9.10.2021
16.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.839,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.939,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.839,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
359,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
3.739,00 USD

San Francisco(2)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 23-30 Ekim / Uçaksız - Kesin Hareket

Tarih
23.10.2021
30.10.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.839,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.939,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.839,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
359,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
3.739,00 USD

San Francisco(2)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 06-13 Kasım / Uçaksız - Kesin Hareket

Tarih
6.11.2021
13.11.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.839,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.939,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.839,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
359,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
3.739,00 USD

San Francisco(2)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 20-27 Kasım / Uçaksız - Kesin Hareket

Tarih
20.11.2021
27.11.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 3.839,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.939,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.839,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
359,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
3.739,00 USD