Berlin Noel Pazarları Turu

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Berlin

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul-Berlin "Berlin Şehir Turu & Noel Pazarları"

Dış hatlar terminalinde açılacak olan Setur kontuarında Setur görevlisi ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Berlin'e hareket. Panoramik olarak yapılacak şehir turunda Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendarmenmarkt, Karl Marx Allee ve Küurfürstendamm görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte yürüyerek Berlin Noel Pazarlarını geziyoruz. Sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

2 Gün : Berlin "Ekstra Potsdam ve Spree Tekne Turu "

Sabah kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz ile ekstra Potsdam turumuzu yapacağız. Berlin'in güneybatısındaki Havel nehri üzerinde konumlanan Potsdam, 1918 yılına kadar Prusya krallarının eski rezidansı olarak bilinir. Şehir, birbirleriyle birleşen gölleri, parkları ve biricik kültürel manzaralarıyla özellik kazanır. Turumuz Berlin'in can damarı olan Spree nehri üzerinde yapacağımız tekne turuyla Berliner Dom iskelesinde son buluyor. Geceleme otelde.

3 Gün : Berlin "Ekstra Dresden Turu"

Otelde alınacak sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest gün. Dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan ekstra Dresden turu. Bu turumuz için Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Almanya'nın eşsiz şehri, Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı'da denir. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıktadır. Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve bu atmosferi yakından hissedebilirsiniz. Turumuz sonrası Berlin'e doğru dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

4 Gün : Berlin-İstanbul “Serbest Zaman”

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği transfer buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde otelin lobisinde buluşma ve özel aracımızla Berlin Havalimanı’na transfer ve İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…

Oteller

Park Inn by Radisson 4* vb. 

Fiyata dahil olan hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul-Berlin gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

4* otelde 3 gece 4 gün oda&kahvaltı bazında konaklama

Havalimanı-otel-havalimanı arası transferler

Panoramik Berlin şehir turu

Türkçe rehberlik hizmeti (Rehberlik hizmeti Berlin'e varışta verilecektir.)

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Havalimanı vergileri


Önemli Notlar

Rehberlik hizmeti varışa istinaden başlayacaktır.

Setur program içeriği aynı kalmak kaydıyla tur içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ekstra turlarımız minimum 15 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir. Asgari sayının altında kalınması durumunda fiyatlar güncel maliyetler baz alınarak katılımcı sayısına göre yeniden hesaplanır.

Tur dönüş tarihi esas alınmak kaydıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

3 kişilik oda müsaitliğe bağlıdır. 3.kişi için katlanabilir yatak verilir.

Yurtdışı çıkış harcı fiyatımıza dahil değildir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.


Ekstra Turlar

  • Potsdam ve Spree Tekne Turu / Kişi başı 75-EURO
  • Berlin'in güneybatısındaki Havel nehri üzerinde konumlanan Potsdam, 1918 yılına kadar Prusya krallarının eski rezidansı olarak bilinir. Şehir, birbirleriyle birleşen gölleri, parkları ve biricik kültürel manzaralarıyla özellik kazanır. Turumuz Berlin'in can damarı olan Spree nehri üzerinde yapacağımız tekne turuyla Berliner Dom iskelesinde son buluyor.

  • Dresden Turu / Kişi başı 75-EURO

Bu turumuz için Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı“ da denir. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir. Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Bu turumuz mevsime göre tren ile de yapılabilmektedir.


Berlin(3) 14-17 Aralık / Türk Hava Yolları

Tarih
14.12.2019
17.12.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 648,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 778,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 778,00 EUR