Bilbao-St. Jean de Luz-Bordo Turu

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Bilbao & Guggenheim Müzesi & San Sabestian & Saint Jean de Luz & Biarritz & Bordo & Saint Emillion

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Turlar Dahil
  • Türkçe Rehberli
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul-Bilbao

Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Bilbao'ya hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuk sonrasında Bilbao'ya varış. Varışı takiben otele transfer. Geceleme Bilbao'da ki otelinizde.

2 Gün : Bilbao "Şehir Turu & Guggenheim Müzesi"

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Bilbao’da şehir turu yapacağız. Panoramik olarak görülecek yerler arasında Belediye Sarayı, Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi ve Guggenheim Müzesi yer alacaktır. Ayrıca, dünyaca ünlü, Bilbao şehir merkezinde ki Nervión Nehri'nin kenarında bulunan Frank Gehry tarafından tasarlanan modern sanat müzesi olan Guggenheim Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Geceleme otelde.

3 Gün : Bilbao-San Sebastian-Biarritz-Saint Jean de Luz

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından ilk olarak durağımız, Avrupa jet sosyetesinin uğrak yeri San Sebastian. Olağanüstü güzellikte ki plajları ile sizleri adeta büyüleyecek olan kent, tarihi yapıları, kiliseleri, alışveriş merkezleri, özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları, küçük kafeleri ile görülecek birçok alternatif burada sizleri bekliyor olacak. Bir sonraki durağımız Biscay Körfezinin dünyaca ünlü turistik sahil kasabası Biarritz. Uzun sahilleri, müzeleri, ve casinoları ile turistler için bir cazibe merkezi olan Biarritz'i rehberimiz eşliğinde keşfettikten sonraki durağımız ise Bask bölgesinin şirin kasabası Saint Jean De Luz. Eşsiz güzellikteki uzun ve temiz kumsalları, sessiz ve sakinliği ile sizleri büyüleyecek olan bölge her yıl düzenlenen onlarca festivale ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde keşfediyor ve St. Jean de Luz'da ki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelinizde.

4 Gün : Saint Jean de Luz-Bordo "Şehir Turu"

Yaklaşık 3 saatlik bir yolcuğun ardından Bordo'ya varış. Fransa’nın en büyük altıncı şehri olan Bordo 18. Yüzyılın ilk ve en önemli mimarisi Palace Royale (bugünkü Palace De La Bourse) büyük tiyatrosu, Allees De Tourny ile UNESCO dünya mirası listesinde yer alır. Bordo, kültürü, gastronomisi ve güzelliği ile büyüleyici bir şehirdir. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket. Geceleme Bordo'da ki otelimizde.

5 Gün : Bordo "Saint Emilion Turu"

Sabah kahvaltısının ardından Saint Emillion bölgesini ziyaret edeceğiz. Bölgenin en eski bağlarını barındıran bölge, UNESCO dünya mirası listesine alınmış, şarap meraklılarını çeken tarihi bir Ortaçağ kasabadır. Burada dünyaca ünlü Fransız şaraplarından satın alabilir, bölgenin tarih ve kültürünü rehberiniz eşliğinde daha yakından hissedebilir, doğal bir amfitiyatro tadında olan Saint Emillion’da bağların sessizliği eşliğinde güneşin batımına tanıklık etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Dar parke sokaklar arasından bu Ortaçağ şehrinin yeraltı anıtlarını keşfetmek üzere rehberinizle yürüyüş. Keşiş Emilion'un oyarak yaptırdığı monolitik kilise ve unutulmaz hikayesini öğrenecek ve Trinite Şapelindeki mezarlıkları keşfedeceksiniz. Ayrıca Saint Emillion'un dünyaca ünlü tatlarını deneme imkanı! Bordo’ya dönüş. Geceleme otelde.

6 Gün : Bordo-İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından uçuşumuz öncesi serbest zaman. Ardından İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul ’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Oteller

Bilbao Grand Hotel Ercilla 4* vb.

St. Jean de Luz Thalazur 4* vb.

Mercure Bordeaux Gare Saint Jean 4* vb.


Fiyata dahil olan hizmetler

THY ile İstanbul-Bilbao / Bordo-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi

San Sebastian & Saint Jean de Luz & Biarritz tanıtım turları

Bilbao şehir tanıtım turu

Bordo şehir tanıtım turu

Saint Emillion Turu & Tadım imkanı

Guggenheim Müzesi giriş bileti

4* otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama

Alan-otel-alan transferleri

Setur Türkçe profesyonel rehberlik hizmeti

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)


Önemli Notlar

Setur gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, şehirlerin program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Turun gerçekleşebilmesi için minimum 15 kişi katılım sağlanması gerekmektedir.

Üç kişilik konaklama müsaitliğe bağlıdır. Müsaitlik olması durumunda üçüncü kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) fiyatımıza dahil değildir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Program için vize gerekmektedir. Lütfen vize departmanı ile iletişime geçiniz.

Kesin otel ve havayolu bilgileri tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.

Tur içeriği aynı kalmak kaydıyla gezilecek yerlerin gün ve yerleri değiştirilebilir.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.


Bilbao(2)-St. Jean de Luz(1)-Bordo(2) 13-18 Ağustos / Türk Havayolları

Tarih
13.08.2019
18.08.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.348,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.848,00 EUR
1. Çocuk
0 - 1 yaş
198,00 EUR