Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Bozcaada Yerel Tatlar Festivali Turu 22 - 24 Eylül 2017

22.09.2017'den itibaren kalkışlı

%10 indirim
640,00 TL 576,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Uluslararası Bozcaada Yerel Tatlar Festivali, Ataol Çiftliği Hotel' de konaklama

Otobüs ile gidiş dönüş

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Kesin Hareket
 • Otobüs
 • Turlar Dahil

İlk Bakış

Uluslararası Bozcaada Yerel Tatlar Festivali Egenin şirin, Avrupa’nın en güzel 2. adası Bozcaada‘da, Yerel Tatlar Festivali, 7 yıl önce Yerel Tatlar Festivali ismiyle başladı. Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği (BOZTİD) tarafından düzenlenen, Ada’nın lezzet ve kültür değerlerinin ön plana çıkartılmasının amaçlandığı geleneksel festival 5.yılında Uluslarası Bozcaada Lezzet Festivali olarak devam etmeye başladı. İlk yılında kale içinde başlayan festival,her sene Cumhuriyet Meydanı İstiklal İlkokulu bahçesinde, Bozcaadalı hanımların, işletmelerin, restorantların, kafelerin, fırınların ürettikleri birbirinden lezzetli yöresel ve özel yemeklerin sunumu ile başlıyor. BOZTİD üyelerinin ve yerel yönetimlerin yardımıyla gerçekleştirilen organizasyonda; yemek tadımları için kapıda ödenen cüzi bir ücret karşılığı verilen kuponlarla yemekler alınıyor. Aynı zamanda çeşitli restoran ve kafelerde özel festival menüleride meraklıları için sunuluyor. Her sene talebin daha da arttığı festival akşamları birbirinden değerli sanatçıların konserleri ile renkli görüntülere ev sahipliği yapıyor.

1.Gün 22 Eylül Cuma Ayazma Plajı, Polente Feneri, Rüzgar Gülleri

Siz değerli misafirlerimiz ile 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı ( Işıklar Önü ), 06:30 Metro City AVM Önü, 07:00 Ataköy Atrium AVM Önü kalkış noktalarımızdan hareket ile Tekirdağ, Gelibolu güzergahını takip ederek öğle saatlerinde Geyikli Feribot İskelesinde oluyoruz. Burada feribot saatimizi bekliyor ve feribot ile Bozcaada’ ya hareket ediyoruz. Bozcaada’ ya varışımızın ardından ada merkezinde sizlere vereceğimiz serbest öğle yemeği sonrasında otelimize hareket ediyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Otelde yol yorgunluğunu üzerimizden atıp dinlendikten sonra Bozcaada’ yı keşfetmeye başlıyoruz. Ada’nın meşur Ayazma plajına hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelde dinlenebilir veya Kuzey Ege’nin temiz ve duru sahilinde vakit geçirebilirler. Akşamüstü otelimizden gün batımı seyri için adamızın batı tarafına geçiyoruz, bizler için hazırlanmış özel içeceklerle güneşin batışını, rüzgar gülleriyle beraber izledikten sonra adanın merkezine yöneliyoruz. Serbest zaman ve akşam yemeği sonrası 23:30’da otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Ataol Çiftliğinde…

2.Gün 23 Eylül Cumartesi Bozcaada Yerel Tatlar Festivali

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Bozcaada’ da panaromik bir tur yaptıktan sonra festival programı mekanına gidiyor ve festivale katılıyoruz. Festival programımızdan sonra buluşuyoruz ve otelimize dönüyoruz. Konaklama Ataol Çiftliğinde...

3.Gün 24 Eylül Pazar Bozcaada Yerel Tatlar Festivali

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve size serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası 17:00 vapuru ile Geyikli’ ye hareket ediyoruz ve burada bizi bekleyen aracımıza binerek İstanbul’ a doğru yola çıkıyoruz. Gece saatlerinde İstanbul’ a varıyor ve sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakarak bir daha ki Setur ayrıcalığında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece Ataol Çiftliği’ nde Oda+Kahvaltı Konaklama
 • Bozcaada Yerel Tatlar Festivali Giriş Ücreti
 • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Feribot Geçiş Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
 • Acenta İflas Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yemeklerde alınacak olan içecekler
 • Özel Harcamalar
 • Otel Ekstraları

Genel Şartlar

 • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.
 • ***Festival programında olabilecek değişiklikler Setur sorumluluğunda değildir. Program değişikliği zorunlu olarak bildirilecektir.

Ataol Tatil Çiftliği Otel

Çift Kişilik Oda (Kişi Başı)Üç Kişilik Oda (Kişi Başı)Tek Kişilik Oda (Kişi Başı)  
640,00TL
576,00 TL
575,00TL
517,50 TL
950,00TL
855,00 TL
Taksit SeçenekleriSatın Al
Gidiş Tarihi: 22.09.2017
İstanbul - Bozcaada
Dönüş Tarihi: 24.09.2017
Bozcaada - İstanbul
Kalkış Noktası
Kadıköy Evlendirme Dairesi
Kalkış Saati : 06:00
Kalkış Noktası
Metro City AVM Önü
Kalkış Saati : 06:30
Kalkış Noktası
Ataköy Atrium Cami Önü
Kalkış Saati : 07:00