Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Bursa Çıkışlı Kapadokya Turu

13.09.2018'den itibaren kalkışlı

490,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Ihlara Vadisi, Narlı Göl, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Göreme Açık Hava Müzesi, Paşabağ ve Derbent Vadisi, Sinasos, Üç Güzeller Peri Bacaları

Otobüs ile gidiş dönüş

TUR ÖZELLİKLERİ

  1. Gün Gece Yolculuğu

  Siz değerli misafirlerimiz ile Bursa Beşevler Carrefour Önü 23:30, Bursa Kent Meydanı AVM Önü 23:45, Eskişehir Cengiz Topel Meydanı 02:00 – Ankara Çayyolu Mesa Plaza Önü 04:00, Ankara Söğütözü Ulusoy Tesisleri Önü 04:15 buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün – Hacı Bektaş-ı Veli , Halı Atölyeleri, Paşabağ Vadisi, Derbent Vadisi

  Sabah saatlerinde Kırşehir sınırları içerisinde verdiğimiz kahvaltı molası sonrası turumuzun ilk noktası olan; Yeni Çeri ocağına isim veren Hacı Bektaş – i Veli Derhahı’na ulaşıyoruz. Aşevi, Meydanevi, Aslanlı Çeşme, Hacı Bektaş - i Veli ve Balim Sultan Türbelerini ziyaret ettikten sonra öğle yemeğimizi almak için kayaya oyma bir restaurant olan Uranos Restaurant' a hareket ediyoruz. Öğle yemeğinden sonra dünyaca ünlü el sanatlarımızdan olan halı sanatının en güzel örneklerinin sergilendiği halı atölyelerini gezdikten sonra değişik peribacaları oluşumları ile dikkat çeken Derbent Vadisi’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında erken Hristiyanlık döneminde yaşam tarzlarıyla ünlenen Simon Stilit rahiplerinin yaşadığı hücrelerin bulunduğu Paşabağ Vadisi’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından otele hareket ediyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  3.Gün – Göreme Açık Hava Müzesi, Güvercinlik Vadisi, Taş Atölyeleri, Çanak Çömlek Atölyeleri, Üç Güzeller Peri Bacaları, Sinasos, Türk Gecesi

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası programımıza Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ ni gezerek başlıyoruz. Burada Kaya içine oyma kiliseler (Yılanlı, Elmalı, Çarıklı Kiliseleri ), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’ in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise’ de rehberimizden bilgiler alıyoruz. Göreme açık hava müzesi gezimizin ardında Güvercinlik vadisine hareket ediyoruz ve fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molası sonrasında taş işçiliğinin en iyi örneklerinin sergilendiği Onyx Taş Atölyelerini de ziyaret edeceğiz. Taş atölyesi ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra Hitit döneminden bu yana 4000 yıllık el sanatları merkezi olan Avanos’ ta toprağın sanata dönüştüğü çömlek atölyelerini gezerek burada bilgiler alıyoruz. Ardından Kapadokya’ nın adeta simgesi ve Üç Güzeller diye adlandırılan anne, baba, çocuk peri bacalarını görüyoruz sonrasında mahsenlerini gezip Kapadokya’ nın lezzetli fermente edilmiş üzüm sularını tatma imkânı buluyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin tanıtımında önemli rol oynayan Asmalı Konağı ziyaret edebilir. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (Dileyen misafirlerimiz rehberimizden bilgi alarak Kuzu Gecesi olarakta adlandırılan Türk Gecesi’ ne katılabilirler.)

  4.Gün – Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yer Altı Şehri, Narlıkuyu Krater Gölü , Tuz Gölü

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Melendiz Çayı’ nın kayaları aşındırmasıyla oluşan doğanın mucizesi Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz.Burada Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini gezimizin sonrasında Narlıkuyu Krater gölünde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından düşman istilasından korunmak amacıyla yapılmış ve günümüzde sadece %10 u gezilebilen Derinkuyu (yoğunluğa göre Kaymaklı yeraltı şehri gezilir) yeraltı şehrini geziyoruz. Öğle yemeğimizi Aksaray civarında aldıktan sonra dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yol üzerinde Tuz Gölü’nde verdiğimiz fotoğraf molası sonrası Ankara- Eskişehir - Bursa güzergahını takip ederek sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve başka bir Setur ayrıcalığında görüşmek üzere veda ediyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • 2 Gece Mustafa Otel'de Konaklama
  • Otobüs ile Gidiş - Dönüş Ulaşım
  • Yarım Pansiyon 2 adet Sabah Kahvaltısı, 2 adet Akşam Yemeği
  • Profesyonel Turist Rehberi Eşliğinde Çevre Gezisi
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
  • Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Öğle Yemekleri
  • Balon Turu
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Yemeklerde alınacak olan içecekler
  • Özel Harcamalar
  • Otel Ekstraları
  • Türk Gecesi

  Genel Şartlar

  • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Tur süresi 3 gece 4 gündür, otel konaklaması 2 gece 3 gündür.
  • Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 (bir) ay öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 3 gece 4 gündür. ( 1 Gece Otobüs Yolculuğu ) Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.

  13 - 16 Eylül 2018

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  13.09.2018
  16.09.2018
  490,00 TL480,00 TL590,00 TL Satın Al

  20 - 23 Eylül 2018

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  20.09.2018
  23.09.2018
  490,00 TL480,00 TL590,00 TL Satın Al

  27 - 30 Eylül 2018

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  27.09.2018
  30.09.2018
  490,00 TL480,00 TL590,00 TL Satın Al