Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Butik Van Doğubeyazıt Turu

02.11.2018'den itibaren kalkışlı

1.400,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Doğubeyazıt, İshakpaşa Sarayı, Ağrı Dağı, Ahlat Selçuklu Mezarlığı, Tatvan, Akdamar Adası, Van, Muradiye Şelalesi

Uçak ile gidiş Uçak ile dönüş

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Turlar Dahil
 • Türkçe Rehberli
 • Uçaklı

1.Gün Çavuştepe, Van Kedisi Evi, Van Kalesi, Savat İşçiliği

Sabah 05:30 Ataköy 06:00 Metro City AVM Önü 06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanından servislerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı' na hareket ediyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı' na kendi imkanları ile gelen misafirlerimizle 07:00' da Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali' nde buluşuyoruz. Anadolujet TK 7202 08:55 uçağı ile Van’a hareket ediyoruz. Uçağımız 10:55' te Van Ferit Melen Havalimanı' na iniyor ve burada bekleyen aracımıza binerek ilk durak noktamız olan Urartu Krallığı'nın izlerini günümüze taşıyan Çavuştepe Kalesi' ne hareket ediyoruz. Andezit taş bloklar üzerine işlenmiş yazıtları ve diğer arkeolojik alanları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Ardından öğle yemeği için yöresel lezzetleri tadabileceğimiz Aşiyan Restaurant' a gidiyoruz.Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Van' ın simgesi olan Van Kedilerini görmek üzere Van 100. Yıl Üniversitesi içerisinde yer alan Van Kedisi Evi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Van’a has Savat işçiliğini görebileceğimiz Arubani Bedesteni’ne ulaşıyoruz. Savat işçiliği hakkında aldığımız bilgi sonrası ana kaya üzerine inşa edilmiş Van Kalesi’ne ulaşıyoruz. Tuşpa adıyla Urartu Başkentliği yapmış olan kale gezimizin sonrası konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Double Tree By Hilton Van Otel’de...

2.Gün İshak Paşa Sarayı, Muradiye Şelalesi

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası birçok efsanenin baş kahramanı Ağrı Dağı eteklerinde muhteşem manzaraların belleğimize kazınmasına yardımcı olan İshakpaşa Sarayı' na hareket ediyoruz. (Yolculuğumuz tek yön olarak yaklaşık 3 saat sürecektir. ) İshak Paşa Sarayı' nı rehberimiz eşliğinde adım adım geziyoruz. Külliye' de karşılaşacağımız taş işçiliğine hayran kalacaksınız. İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği için Ararat Restaurant' a ulaşıyoruz. Ardından Doğubeyazıt – Çaldıran yolunu takip ederek Muradiye Şelalesi' ne ulaşıyoruz. (27.10.2018 tarihine kadar restorasyon çalışması yapılmaktadır ve köprü kapalıdır. Şelale yandan fotoğraflanabilmektedir.) Fotoğraf molamızın ardından Erciş – Adilcevaz yolunu takip ederek Tatvan' a ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Tatvan The Crater Hotel' de. ***Doubletree by Hilton Hotel Van - İshak Paşa Sarayı arasındaki yol mesafesi 187 km olup yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından ulaşılmaktadır.

3.Gün Nemrut Krater Gölü, Selçuklu Meydan Mezarlığı, Akdamar Adası, Van Halıları

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip bavullarımızı otobüse teslim ediyor ve sonrasında otelin önünde hazır olan minibüslere binerek ''Büyük İskenderin Cenneti'' olarak bilinen Nemrut Krater gölüne hareket ediyoruz. Ortalama 40 dakikalık yolculuk sonrası panoramik mola noktasına ulaşıyor, Van Gölü ile krater gölünü fotoğraflıyoruz. Sonrasında buhar bacalarını görüyor ve büyük göle ulaşıyoruz. Büyük göl aynı zamanda soğuk olan kısımdır, büyük gölde verdiğimiz fotoğraf molası sonrası ılık göle ulaşıyor burada verdiğimiz serbest zaman ve fotoğraf molası sonrasında minibüslere binerek Ahlat' a hareket ediyoruz. Türklerin Anadolu' ya girişinin kapısı olan ve "Anadolu' nun tapusu" olarak bilinen Ahlat' a ulaşıyoruz. Dünya' daki tek sütunlu kümbet olan Emir Bayındır Kümbet' i ilk ziyaret noktamız olacak. Ardından Dünya' nın en büyük Türk - İslam Mezarlığı olarak bilinen UNESCO' nun Dünya Kültür Mirası geçici listesinde yer alan Selçuklu Meydan Mezarlığı’ndaki 8 bin 200 mezar taşı ve üzerilerindeki kabartma ve oyma işlemeleri gözlemliyoruz. Çekeceğimiz fotoğrafların ardından otobüsümüze binerek Gevaş' a doğru hareket ediyoruz. Gevaş' a ulaştığımızda ilk olarak öğle yemeğimizi almak üzere Grand Deniz Restaurant' a gidiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından restorantın iskelesinden teknemize binerek Akdamar Adasına hareket ediyoruz. Tekne ile yaklaşık 30 dakika sürecek bir yolculuğun ardından Akdamar Adası' na ulaşıp, muhteşem taş işçiliği örneklerini gözlemleyebileceğimiz Akdamar Kilisesi' ni geziyor ve rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Van' ın en önemli turizm noktası olan Akdamar Adası' nda geçirecek olduğumuz keyifli vakitlerin ardından Van Merkez' e hareket ediyoruz. Van deyince akla gelen bir diğer değer el dokuması halılardır. El sanatlarımızın güzide örneklerini gözlemledikten sonra dönüş yolculuğu için Van Ferit Melen Havalimanı' na hareket ediyoruz. Anadolujet TK 7207 19:00 uçağı ile Sabiha Gökçen Havalimanı' na 21:20' de ulaşıyoruz. Bir başka Setur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 1 Gece The Crater Otel, 1 Gece Doubletree Hilton Van Yarım Pansiyon Konaklama
 • Anadolujet ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezileri
 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Akdamar Adası Tekne Ulaşımı
 • Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde alınacak olan ekstra içecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Tüm Özel Harcamalar

Genel Şartlar

 • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir.Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

02 - 04 Kasım 2018

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
   
02.11.2018
04.11.2018
1.400,00 TL1.380,00 TL1.570,00 TL Satın Al