Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Callisto ile Adriyatik Kıyıları 31 Mayıs ve 09 Ağustos 2019

31.05.2019'den itibaren kalkışlı

2.230,00 EUR 13.890,00 TL

TUR ÖZELLİKLERİ

  1. Gün İstanbul - Dubrovnik,Hırvatistan

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde buluşma sonrası Türk Hava Yolları TK 439 uçuşu ile saat 06:35’de Dubrovnik’e hareket ve yerel saat ile saat 07:30’da varış. Varışımızı takiben özel otobüsümüz ile Dubrovnik şehir turu ve öğle saatlerinde Mega Yat Callisto’ya yerleşme. Öğleden sonra tüm gün boyunca Dubrovnik’i keşfedebilir ve bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Akşam yemeğimiz Callisto’da ve geceleme denizde.

  2. Gün Korçula Adası,Hırvatistan

  Sabah erken saatlerde varışımız öncesi bir yüzme molası vereceğiz ve ardından Korcula’ya varıyoruz. Öğleden sonra Korcula ve Lumbardo köyünü ziyaret edebileceğimiz ve şarap tadımı yapabileceğimiz ekstra tura katılabilirsiniz. Akşam yemeğimiz Callisto’da ve geceleme denizde.

  3. Gün Budva, Montenegro,Hırvatistan

  Sabah kahvaltımızın ardından Montenegro’ya bağlı Budva limanına yanaşıyoruz. Ekstra olarak düzenlenecek gezide tarihi Budva şehrini yaşayabilir ve bir kültür mirasına şahitlik edebilirsiniz. Akşam yemeğimizin ardından hareket ediyor ve geceyi denizde geçiriyoruz.

  4. Gün Saranda, Arnavutluk – Korfu, Yunanistan

  Sabah erken saatlerde hareket ediyor ve etkileyici güzellikteki Saranda’ya varıyoruz. Arnavutluk Riviera’sının şelaleleri ile ünlü bölgesinde bir arkeolojik bölge olan Butrint turuna katılabilir veya berrak denizinde keyif sürebilirsiniz. Öğleden saatlerinde Korfu’ ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben bu güzel adada bir keşif gezisine yapabilirsiniz. Akşam yemeğimiz ve geceleme Callisto’da.

  5. Gün Paxos,Yunanistan

  Sabah saatlerinde Paxos Adası için yola çıkıyor, adaya varmadan önce bir yüzme molası veriyoruz ve ardından gemide düzenlenecek olan Barbekü partisine katılıyoruz. Limanda geçireceğimiz akşam ve gece boyunca adayı keşfedebilir, harika gece hayatını yaşayabilirsiniz. Geceleme limanda.

  6. Gün Korfu,Yunanistan

  Sabah saatlerinde Yunanistan’ın en yeşil adası olan Korfu’ya hareket ediyor ve kısa bir sürede varıyoruz. Korfu’nun etkileyici tarihi, neden UNESCO Kültür mirası kabul edildiği, görkemli kiliseleri ve yüksek tepeleri yaşayacağınız bir ekstra tura katılabilir veya adayı kendi başınıza keşfe çıkabilirsiniz. Öğleden saatlerinde Kotor için hareket. Akşam yemeğimiz ve geceleme Callisto’da.

  7. Gün Kotor, Montenegro

  Sabah erken saatlerde Kotor Körfezine demirliyoruz. Akdeniz’in en derin doğal fiyortu olan Kotor’da bol bol deniz keyfi yapabilir veya ekstra bir tura katılarak iyi korunmuş ve capcanlı Eski Şehri gezebilirsiniz. Akşam yemeğimiz ve geceleme Callisto’da.

  8. Gün Dubrovnik - Istanbul

  Sabah erken saatlerde Dubrovnik’e hareket ediyor ve varıyoruz. Callisto’ya veda ederek gemimizden ayrılıyoruz ve tüm gün boyunca Dubrovnik’i yaşıyoruz. Akşam saatlerinde özel otobüsümüz ile Dubrovnik Havaalanına hareket. Türk Hava Yolları’nın TK 1440 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:20’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 00:05’de varış.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • İstanbul – Dubrovnik – İstanbul Türk Hava Yolları Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
  • Mega Yat Callisto’da 7 Gece - 8 Gün Tam Pansiyon konaklama (karşılama kokteyli, havanın uygunluğuna göre BBQ partisi, Açık Büfe Kahvaltı, Günde 2 Ana Yemek dahil olup içeçekler hariçtir)
  • Gemide düzenlenen tüm animasyon ve aktiviteler
  • Kaptan’ın Veda Gecesi
  • Soft içecekler (gün boyu çay, kahve, su)
  • Türkçe Rehberlik Hizmetleri ( Grup kişi sayısı 20 olduğu takdirde)
  • Transferler
  • Havaalanı ve Liman Vergileri ( 470 Euro)

  Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

  • Seyahat & Sağlık, İptal ve İade Sigortası
  • Her türlü kişisel harcama ve bahşişler
  • Alkollü ve alkolsüz içecekler
  • Wifi
  • Gemi şirketinin düzenlemiş olduğu Ekstra liman gezileri
  • Schengen vize ücreti

  Uçuş Detayları

  • TK 439 06:35 IST - DBV 07:30
  • TK 1440 21:20 DBV - IST 00:05 ( +1)

  Vize & Notlar

  • Vize : Çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir.
  • Yukarıda belirtilen fiyatlar gemideki müsaitliğe göre belirlenmiş en düşük kategoriye ait fiyatlar olup, müsaitlikle doğru orantıda fiyatlarda değişiklik olabilir.
  • *En az 20 kişinin katılımı durumunda profesyonel SETUR rehberlik hizmeti verilecektir.
  • *Programda belirtilen saatler Gemi şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten SETUR sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü SETUR programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
  • *Gemi firması rota değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.Gemi şirketinin yapacağı ve rota değişikliklerinden dolayı SETUR sorumlu tutulamaz.
  • *Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler. Serbest oturumlu restaurantlarda müsaitliğe göre masalara oturulur.
  • *Gemi seyahati esnasında gün içerisinde geminin yanaştığı limanı dolaşırken öğle yemeği için tekrar gemiye geri dönüp yemeğinizi alabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyemiz gününüzü bölmemenizdir.
  • *Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 Euro civarındadır.(vergiler dahil).
  • *Gemilerde klimaların tamamen kapatılamadığını (sabit 22-25 derece) gözönünde bulundurarak, seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir hırka ya da şal; limanlarda ise mevsimine göre yağmurluk,anorak, altı kalın lastik olan rahat yürüyebileceğiniz bir çift ayakkabı ile spor bir çift ayakkabı almayı kesinlikle ihmal etmeyin.
  • *Seyahatiniz esnasında gemi bahşişleri kredi kartınızdan otomatik olarak bir defada tahsil edilecektir. Günlük kişi başına ortalama 10 Euro kadardır. ( Gemi firmasına göre değişiklik gösterir )
  • *Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 Euro’luk bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve Casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
  • *Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
  • *Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
  • *Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
  • *Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 Euro civarındadır.
  • *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da SETUR sorumlu olmayacaktır.
  • *Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toparlayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00:00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Bu konudaki bilgilendirme; Gemi firması tarafından bir gün evvel kabininize bırakılacak yazıda detaylı olarak bildirilecektir.
  • *Vize alımları için gerekli süreyi vize yetkililerine danışarak öğrenebilirsiniz. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
  • *Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ve gemi şirketlerine ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda SETUR un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

  C Kategori

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  31.05.2019
  07.08.2019
  2.230,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  B Kategori

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  31.05.2019
  07.08.2019
  2.430,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  A Kategori

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  31.05.2019
  07.08.2019
  2.830,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  C Kategori

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  09.08.2019
  16.08.2019
  2.330,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  B Kategori

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  09.08.2019
  16.08.2019
  2.530,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  A Kategori

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  09.08.2019
  16.08.2019
  2.930,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  ÜLKELER

  • Arnavutluk
  • Yunanistan
  • Hırvatistan
  • Karadağ

  LİMANLAR

  • Dubrovnik
  • Kotor
  • Korfu
  • Korçula
  • Paxos
  • Saranda
  • Budva