Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Endülüs Turu (Granada-Sevilla-Malaga)

26.04.2019'den itibaren kalkışlı

1.058,00 EUR 6.913,82 TL
BİZ SİZİ ARAYALIM

Gezilecek Yerler;
Granada & Sevilla & Ronda & Malaga & Alhambra Sarayı & Cordoba Cami

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli
 • Yeşil Pasaporta Vizesiz
 • Türkiye Çıkışlı / Varışlı

1.Gün: İstanbul-Malaga-Granada "Malaga Keşif Turu"

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Malaga'ya hareket. Ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu, muhteşem güneş ışıltısına, leziz deniz mahsülleri yiyebileceğiniz restoranlara sahip Malaga, Endülüs bölgesinin göz bebeğidir. Yaklaşık 5 saatlik yolculuk sonrası tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissedeceğiz. Turun ardından yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk ile Granada‘da ki otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2.Gün: Granada "Alhambra & Generalife Bahçeleri"

İhtişamlı saray ve görkemli bahçelerde yaşanan tarih, dünyaya bu bölgeden yayılan Flamenko Kültürü bölgenin turizmdeki önemini giderek arttırmaktadır. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Tur esnasında UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan meşhur Alhambra Sarayı ve Generalife Bahçeleri görülecektir. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize geri dönüş ve dinlenmeniz için serbest zaman. Akşam arzu edenlere Akdeniz sularında yaratılmış en renkli mozaiklerden biri olan FLAMENKO Kültürünü keşfetme imkanı.

3.Gün: Granada-Cordoba-Sevilla "Cordoba Keşif Turu & Cordoba Camii"

Otobüsümüzle Cordoba’ya hareket. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğumuz sonrasında rehberimiz eşliğinde Magribi mimarisi ve enteresan mahalleleriyle bilinen Cordoba ‘yı keşfedeceğiz. Keşif esnasında yapımına 785 yılında başlanan ve 987'de tamamlanan, batı İslam sanatının en etkili yapılarından biri olan bin sütunlu ve otuz bin kişilik Cordoba Camii, Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor ‘da görülecektir. Keşif turu sonunda yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk için otobüsümüzle Güney İspanya ‘da yer alan Sevilla ‘ya hareket ediyoruz. Yolculuk sonrası otelimize varış ve dinlenmeniz için serbest zaman.

4.Gün: Sevilla “Sevilla Keşif Turu & Sevilla’da Tarihin İzinde Ekstra Turu”

El sanatları ile bezenmiş mimarisi ile sadece İspanya ‘nın değil Dünya ‘nın en ilginç kentlerinden biri olan Sevilla ‘yı keşif turumuz sırasında “İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı, Santa Cruz Meydanı” görüldükten sonra otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. SEVİLLA’DA TARİHİN İZİNDE, Sevilla’nın en önemli 2 eserini kapsamaktadır: Alkazar ve Sevilla Katedrali. Emeviler döneminde 844 yılında yapımına başlanan Alkazar, müslüman dönemi İspanya’sının en etkileyici iki sarayından biridir. Şu anda İspanya Kraliyet Ailesinin özel mülkü olup belirli kısımları müze olarak kullanılmaktadır. Gezeceğimiz diğer eser Sevilla Katerdali ise gotik mimarinin İspanya’daki en muhteşem örneklerinden olup minareden bozma çan kulesi Giralda ile tanınır. Kapalı alanı bakımından dünyanın en büyük katedralleri arasında yeralan bu katedral, günümüz katolik dünyasının en önemli ibadet yerleri arasındadır.

5.Gün: Sevilla-Ronda-Malaga "Ronda Keşif Turu"

Otobüsümüzle Ronda’ya hareket. Boğa güreşlerinin çıkış mekanı olan Ronda kenti, dev bir kaya kütlesinin üzerine kurulmuş ve fethedilemeyen kale olarak bilinir. Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan şehir, taş evleri, dar sokaklarıyla hem Emevi hem de İspanyol mimarisinin en etkileyici örnekleriyle gezginlere oldukça farklı bir atmosfer yaşatır. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissedeceğiz. Öğle yemeği ve fotoğraf için serbest zamanın ardından Malaga’ya hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası otelimize varış ve dinlenmeniz için serbest zaman.

6.Gün: Malaga-İstanbul

İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 4 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere!

Otel Bilgileri

 • Granada: Hotel Melia Granada 4* vb.
 • Sevilla: Hotel San Gil 4* vb.
 • Málaga: Hotel Salles Malaga Centro 4* vb.

Fiyata dahil olan hizmetler

 • İstanbul-Malaga-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
 • Programda belirtilen panoramik yarım gün şehir turları
 • Alhambra & Generalife giriş bileti
 • Cordoba Camii giriş bileti
 • Dört Yıldızlı otellerde oda / kahvaltı esasında 5 gece konaklama
 • Havalimanı–otel–havalimanı transferleri
 • Setur rehberlik hizmetleri
 • Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır )

Önemli Bilgiler

 • Üç kişilik konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 tl) fiyatımıza dahil değildir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Kesin otel ve havayolu bilgileri tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.
 • Tur içeriği aynı kalmak kaydıyla gezilecek yerlerin gün ve yerleri değiştirilebilir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Ekstra Turlar

 • Sevilla'da Tarihin İzinde - Kişi başı 60 Euro
 • Bu gezimiz Sevilla’nın en önemli 2 eserini kapsamaktadır: Alkazar ve Sevilla Katedrali. Emeviler döneminde 844 yılında yapımına başlanan Alkazar,müslüman dönemi İspanya’sının en etkileyici 2 sarayından biridir.Şu anda İspanya Kraliyet Ailesinin özel mülkü olup belirli kısımları müze olarak kullanılmaktadır.Gezeceğimiz diğer eser Sevilla Katerdali ise gotik mimarinin İspanya’daki en muhteşem örneklerinden olup minareden bozma çan kulesi Giralda ile tanınır.Kapalı alanı bakımından dünyanın en büyük katedralleri arasında yeralan bu katedral,günümüz katolik hıristiyan dünyasının en önemli ibadet yerleri arasındadır.
 • Flamenko - Değişik mekanlardaki güncel fiyatlar için rehberimiz bilgi verecektir.
 • Akdeniz sularında yaratılmış en renkli mozaiklerden biri olan flamenkonun kökleri Akdeniz’in ötesine, Hindistan’a kadar gider. Hindistan’dan göçen çingeneler Endülüs’te Arap mirasıyla buluşunca ortaya çok özgün bir müzik ve dans kompozisyonu çıkar. Arapça fellah ( köylü) ve mengü(göçer) sözcüklerinden türeyen flamenko, bugün hâlâ çağdaş gösteri sanatları arasındaki ayrıcalıklı yerini korumaktadır. Tablao adı verilen mekanlarda seyircisiyle buluşan flamenko, İspanya’da yaşayabileceğiniz en otantik ve heyecanlı deneyim olacaktır.
 • ***EKSTRA TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

Granada(2)-Sevilla(2)-Malaga(1) 26 Nisan-01 Mayıs / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 2 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
26.04.2019
01.05.2019
1.058,00 EUR1.058,00 EUR1.458,00 EUR198,00 EUR998,00 EUR Biz Sizi Arayalım