Fırsat Budapeşte Turu

05 Mart 2020 'den itibaren kalkışlı

349,00 EUR 2.231,82 TL
4 3 5 2 1

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Budapeşte

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Fırsat
  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul-Budapeşte

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın tarifeli uçağı ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera ve Parlamento Binaları, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi ve Elizabeth Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonrasında otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Gecelememiz Budapaşte’deki otelimizde. 


2 Gün : Budapeşte

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Esztergom & Visegard & Szentendre Turu’na ve akşam gerçekleştirilecek olan Tuna Nehri Tekne Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde.

Ekstra Esztergom & Visegard & Szentendre Turu: 65-EUR (Kişi Başı )

Turumuza Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesi’nin merkezi olan Estergom ile başlıyoruz. Esterom Bazilikası, Estergom Kalesi gezilecek yerler arasındadır. Estegom gezimizden sonra lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyouz ve Tuna Nehri’nin en güzel manzaralarından birine sahip olan Visegrad Tepesi’ni ziyaret ediyoruz. Turumuza sanatçılar kasabası olarak da bilinen, dar sokakları ve mimarisi ile tipik Akdeniz kasabası havasını yansıtan Szentendre ile devam edeceğiz. Burası Macaristan’ın en çok turist çeken ve Budapeşteli’lerin yazlık evlerinin olduğu kesimdir. Burada el işi örtüler, porselen-cam eşyalar, şarap, oyuncak bebekler ve ahşap hediyelik eşyalar da bulabilirsiniz.  

Ekstra Tuna Nehri Tekne Turu: 30-EUR (Kişi Başı )

Turumuzda Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi olan Tuna Nehri’nde 1 saatlik tekne gezisi gerçekleştireceğiz. Şehrin en güzel fotoğraflarını bu turumuzda çekebilirsiniz. 3 Gün : Budapeşte

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Bratislava ve Viyana Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde.

Turumuz sırasında Slovakya ve Avusturya’nın başkentleri olan Bratislava ve Viyana şehirlerini ziyaret edeceğiz

Ekstra Bratislava & Viyana Turu:100-EUR (Kişi başı )
4 Gün : Budapeşte-İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve alan transferimiz için otelimizden hareket ediyoruz. Biilet ve bagaj işlemleri sonrasında Türk Havayolları’ının tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile İstanbul'a varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.  


Oteller

Hungaria City Centre Hotel 4* vb.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Budapeşte-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri 

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Belirtilen ve benzeri kategorideki 4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar

Alan transferleri

Budapeşte şehir turu (Varışta panoramik) 

Türkçe rehberlik Hizmeti 

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış vergisi

Tüm kişisel harcamalar

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar 

Öğle yemekleri

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Şoför Bahşişi


Ekstra Tur Paketleri

Ekstra Esztergom & Visegard & Szentendre Turu: 65-EUR (Kişi Başı )

Ekstra Tuna Nehri Tekne Turu: 30-EUR (Kişi Başı )

Ekstra Bratislava & Viyana Turu:100-EUR (Kişi başı )


Önemli Bilgiler

***Program "HIS Turizm" tarafından düzenlenmekte olup diğer acente yolcularının da tura katılımı muhtemel olacaktır.

***Tur bitiş tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir. Bu program için vize gerekmektedir. Detaylı bilgi için vize departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Türkçe rehberlik hizmeti İstanbul çıkışlı olarak verilebileceği gibi, bazı programlarda varışa istinaden sağlanabilir.

Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden,  Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 

Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, SKYhub’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 

SKYhub; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından SKYhub sorumlu tutulamaz.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail olarak yapılacaktır.

Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Bu tur için tur bitiminden itibaren en az  6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. Bu tur programı için TC vatandaşlarına vize uygulaması gerekmektedir. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı SKYhub’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.

Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. 15 kişi altında sayı olması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir. 

Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 

Şehir turu ilk gün rötar vs nedeniyle hava karanlığına denk gelirse farklı günlerde şehir turumuz gerçekleşibilir. Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz tur paketi “HISTurizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “HIS Turizm” tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.Budapeşte(3) 13-16 Şubat / Türk Hava Yolları

Tarih
13.02.2020
16.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 349,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 349,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 469,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
349,00 EUR

Budapeşte(3) 05-08 Mart / Türk Hava Yolları

Tarih
5.03.2020
8.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 349,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 349,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 469,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
349,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Budapeşte(3) 26-29 Mart / Türk Hava Yolları

Tarih
26.03.2020
29.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 349,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 349,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 469,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
349,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi