Fırsat Dubai Turu

06 Şubat 2020 'den itibaren kalkışlı

495,00 EUR 3.251,61 TL
1 2 4 3 6 5 9 10 8

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Dubai

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • 1 Akşam Yemeği Dahil
  • Fırsat
  • Uçaklı
  • Kolay Vize

1 Gün : İstanbul-Sharjah-Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali Air Arabia kontuarı önünde uçuşumuzdan yaklaşık 2,5 saat önce bulunma. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Air Arabia’nın tarifeli uçağı ile uçuşumuz ve sabah saatlerinde Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerimizin ardından alanda bekleyen özel aracımız ile uçuş yorgunluğunu atacağımız sabah kahvaltısı için havalimanından hareket ediyoruz.Kahvaltı sonrasında gerçekleştireceğimiz Dubai Şehir Turu'muz için hareket ediyoruz. Yapacağımız şehir turunda; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme Dubai’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dubai Mall & Fountain Show Turu’na katılabilirler.

Ekstra Dubai Mall ve Fountain Gösterisi Turu:35 EUR (Kişi Başı)

Bu turumuza, Dünya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi ünvanına sahip Dubai Mall ile başlıyoruz. Bünyesinde 1200 mağaza barındıran bu alışveriş merkezinde aynı zamanda içinde 150 deniz canlısının bulunduğu dünyanın en büyük asma akvaryumu Dubai Akvaryum ve Underwater Zoo yer almaktadır. Sonrasında, Dubai Mall’un hemen arkasındaki Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz dünyanın en büyük alışveriş merkezinde akşam yemeklerini arzu ettikleri restoranda serbest olarak alabilirler. 


2 Gün : Dubai

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek ekstra Miracle Garden Dubai Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında programımıza dahil olan Akşam Yemekli Çölde Safari Turu'muz için hareket ediyoruz. Bu turumuzda; 4X4 Jeepler ile çölde unutulmaz anlar yaşayacak, ve gün batımını izleyebileceğiz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemekler, alkolsüz içecekler ve oryantal şov ile günün tüm yorgunluğunu atıyor olacağız. Turumuz sonrası otelimize dönüş. Geceleme Dubai’deki otelimizde.

Ekstra Miracle Garden Turu: 50-EUR (Kişi Başı)

Bu turumuzda; 72.000 metrekareyi kaplayan, 50 milyon çiçek ve 250 milyon bitki içeren Dünya’nın en büyük doğal bahçesi olan Miracle Garden Dubai’yi geziyoruz. Bahçe içerisinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objelerle karşılaşıyor olacağız.


3 Gün : Dubai

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek ekstra Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turu’muza katılabilirler. Akşam saatlerinde yine dileyen misafirlerimiz ekstra olarak açık büfe Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu’muza katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme Dubai’deki otelimizde.

Ekstra Abu Dhabi Turu & Sheikh Zayed Camii Turu: 65-Eur (Kişi Başı)

Bu turumuzda; Yedi Emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca 40.000 kişinin aynı anda ibadet edebilmesini sağlayacak şekilde tasarlanan ve 82 farklı boyutta kubbesi olan dünyanın en büyük 4. camiisi “Sheikh Zayed Camiisi’ni göreceğiz.

Ekstra Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu: 65-Eur (Kişi Başı)

Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.


4 Gün : Dubai-Sharjah-İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelde check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz. Uçuş saatimize kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek ekstra Dubai Eski Çarşılar Turu’ muza katılabilirler. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Air Arabia Havayolları’nın tarifeli uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Ekstra Dubai Eski Çarşılar Turu: 35-Eur (Kişi Başı)

Bu turumuza; Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceginiz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Souk Medinat, Jumeriah gezimizin diger bölümü. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Istanbul–Sharjah // Sharjah-Istanbul Air Arabia Havayollari ekonomi sınıfı uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakki)

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Tercih edilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklamalar

Varışta ilk gün sabah kahvaltı (35 Euro)

Havaalanı-otel-havaalanı transferleri

Panoramik Dubai Şehir Turu.

Akşam yemekli Çölde Safari Turu (90 Euro)

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti (Dubai karşılamalı) 

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı pulu 

Tur programında belirtilemeyen geziler ve girişleri

Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

Ekstra turlar ve bahşişler

Vize ücreti  

Kişisel harcamalar

Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED(yaklaşık 3 USD), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED(yaklaşık 4 USD), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED(yaklaşık 5 USD)'dir.


Ekstra Tur Paketleri

Ekstra Dubai Mall ve Fountain Gösterisi Turu: 35 EUR (Kişi Başı)

Ekstra Miracle Garden Turu: 50-EUR (Kişi Başı)

Ekstra Abu Dhabi Turu & Sheikh Zayed Camii Turu: 65-Eur (Kişi Başı)

Ekstra Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu: 65-Eur (Kişi Başı)

Ekstra Dubai Eski Çarşılar Turu: 35-Eur (Kişi Başı)


Önemli Bilgiler

***Program "HIS Turizm" tarafından düzenlenmekte olup diğer acente yolcularının da tura katılımı muhtemel olacaktır.

***Tur bitiş tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir. Bu program vize gerekmektedir. Detaylı bilgi için vize departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 

Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, SKYhub’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 

SKYhub; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar

 gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından SKYhub sorumlu tutulamaz.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail olarak yapılacaktır.

Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Bu tur için tur bitiminden itibaren en az  6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. Bu tur programı için TC vatandaşlarına vize uygulaması gerekmektedir. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı SKYhub’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.

Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. 15 kişi altında sayı olması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir. 

Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 

Şehir turu ilk gün rötar vs nedeniyle hava karanlığına denk gelirse farklı günlerde şehir turumuz gerçekleşibilir. 


Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz tur paketi “HIS Turizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “HIS STurizm” tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.Dubai(3) 06-10 Şubat / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
6.02.2020
10.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son 3 oda

Dubai(3) 06-10 Şubat / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
6.02.2020
10.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

Dubai(3) 13-17 Şubat / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
13.02.2020
17.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 13-17 Şubat / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
13.02.2020
17.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

Dubai(3) 27 Şubat-02 Mart / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
27.02.2020
2.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 27 Şubat-02 Mart / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
27.02.2020
2.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 05-09 Mart / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
5.03.2020
9.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son1 kişi

Dubai(3) 05-09 Mart / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
5.03.2020
9.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son 3 oda

Dubai(3) 12-16 Mart / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
12.03.2020
16.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 12-16 Mart / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
12.03.2020
16.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 19-23 Mart / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
19.03.2020
23.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 19-23 Mart / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
19.03.2020
23.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

Dubai(3) 26-30 Mart / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
26.03.2020
30.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 26-30 Mart / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
26.03.2020
30.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 02-06 Nisan / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
2.04.2020
6.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 02-06 Nisan / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
2.04.2020
6.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 09-13 Nisan / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
9.04.2020
13.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 09-13 Nisan / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
9.04.2020
13.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 16-20 Nisan / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
16.04.2020
20.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 16-20 Nisan / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
16.04.2020
20.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 23-27 Nisan / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
23.04.2020
27.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 23-27 Nisan / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
23.04.2020
27.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son 2 oda

Dubai(3) 30 Nisan-04 Mayıs / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
30.04.2020
4.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 30 Nisan-04 Mayıs / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
30.04.2020
4.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 14-18 Mayıs / 4* Tryp By Wyndam Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
14.05.2020
18.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 495,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 495,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 625,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
475,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi

Dubai(3) 14-18 Mayıs / 5* Grand Millennium Hotel vb. / Air Arabia Hava Yolları

Tarih
14.05.2020
18.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 560,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 560,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 760,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
150,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
520,00 EUR
Satın Al
Son2 kişi