Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

GİZEMLİ MEKONG NEHRİ

19.08.2018'den itibaren kalkışlı

2.799,00 USD 16.282,90 TL
BİZ SİZİ ARAYALIM

Gezilecek Yerler;
TÜRKÇE REHBERLİ

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

  TUR PROGRAMI


  18.08.2018   Cumartesi        İSTANBUL
  Saat 23:00de Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte bilet ve pasaport işlemleri için hazır bulunma.


  1.GÜN(19.08.2018)          İSTANBUL – HO CHI MINH CITY
  Türk Havayollarının TK170 sayılı seferi ile Ho Chi Minh City(Saigon’a) hareket.Yerel saatle 17:10da varışta otele transfer ve yerleşme.Geceleme otelimizde.


  2.GÜN(20.08.2018)          HO CHI MINH CITY(VİETNAM)
  Otelde sabah kahvaltıdan sonra yapılacak olan şehir turunda; Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Posta Binası, Paristeki örnek alınarak yapılmış olan Notre-Dame Katedrali, Reunification Hall –gösteri merkezi, Binh Tay Market, Opera Binası, Halk Komitesi Binası (Parlamento) ünlü Continental ve Rex Otelleri, Cholon adlı Çin Mahallesi, Dong Ru Caddesi, eski Başkanlık Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır.Tur sonrası gemiye transfer.Hoş geldiniz kokteylinden sonra gemide akşam yemeği ve geceleme.


   


   


   


   


   


   


  3.GÜN(21.08.2018)           HO CHI MINH CITY – geminin Chao Gao ya hareketi
  Gemide  sabah kahvaltıdan sonra Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Kuzeyli lerin  yer altına yaklaşık 200 km uzunluğunda yaptıkları Cu Chi tünellerini, Amerikan askerlerine karşı ilkel yöntemlerle vermiş oldukları kurtuluş mücadelesinin yapıldığı kampları, siperleri göreceğiz ve daha sonra Denizler Tanrısına adanmış olan Thien Hau Pagodası’nı ziyaret.Gemide öğle yemeğinden sonra Milli tarih Müzesini ve yöresel boyalı kutular yapan bir işyerini ziyaret edeceksiniz. Saat 16:30da geminin Chao Gao’ya  hareketi.Akşam yemeği ve geceleme gemide.


   4.GÜN(22.08.2018)           CHAO GAO-MY THO – VİNH LONG - CAİ BE  –SA DEC
  Gemimiz sabahın erken saatlerinde Saigon Nehri'nden  büyük ve küçük olmak üzere dört ana kol ile binlerce kanaldan oluşan Mekong Deltasında görkemli Chao Gao Kanalından geçerek My Tho’ya varacaktır. Gemide sabah kahvaltısı. Güzel kokulu ot anlamına gelen, geniş pirinç tarlalarına sahip olan ve 100.000 kişi yaşayan bu güzel şehir meyve bahçeleri, geniş pirinç tarlaları ve bahçeleri ile ünlüdür. Buranın iklimi yılboyunca sıcakdır ve çevresi de Hindistan cevizi, muz ve mango  ağaçları ile  doludur. Yerel teknelerle yapacağınız bir gezi ile küçük kanal ağını oluşturan labirentler boyunca bulunan güzel köyleri ve yerel zanaatkarları görüyoruz.Gemide öğle yemeğini aldıktan sonra Vinh Long ile Caï Be'ye gideceğiz. Kasaba Mekong'un iki kolu arasındaki delta bölgesinin ortasında yer alır. Küçük teknelerde, Caï Be'nin kolonyal tarzında inşa edilmiş olan kilisesini göreceğiz. Alüvyonla zenginleştirilmiş bir arazi olan Vinh Long, mandalina ve portakalın ülkesidir. Yaşamın tamamı suyun etrafında düzenlenmiş olan ve su üstünde dikey olarak inşa edilmiş evleri ve yüzlerce küçük tekneyi göreceğiz. Daha sonra gemimiz Sac Dec’e hareket ediyoruz. Gemide akşam yemeği ve geceleme.


  5.GÜN(23.08.2018)           SA DEC
  Sabah erken saatte çay ve kahve servisinden sonra, sömürge döneminde bahçeciliği ile ünlü olan ve "Cochin Chine Bahçesi" olarak bilinen ve sömürge zamanından kalan birkaç köşkünün hâlâ var olduğu Sa Dec’i ziyaret ediyoruz.. Yerel pazarı keşfetmek ve çocukluğunun bazı yıllarını burada geçirmiş olan ünlü Fransız romancısı Marguerite Duras'ın eski sevgili olan Huynh Thuy Le'nin eski konutunu ziyaret ediyoruz. Daha sonra güzel bir kahvaltı için gemiye dönüyoruz. Gemimiz, yaklaşık 300 yıl önce Vietnam topraklarının bir parçası haline gelen Kamboçya ve Vietnam sınırındaki bir kasaba olan Chau Doc'a doğru yolumuza devam ediyoruz. Gemide öğle yemeğinden sonra Chau Doc'a varıyoruz. Çok sayıda pirinç tarlaları arasında yer alan Chau Doc şehrine varıyoruz. Chau Doc balıkçılık ve pirinç çiftçiliği ile gelişen çok müreffeh bir kasabadır. Kasabanın içinde sömürge zamanında kolonial tarzında inşa edilmiş eski binaları hala mevcuttur. Onları çevreleyen ürünleri ile renkli pazar kentin canlı kalbidir. Küçük bir tekneyle bir Cham köyünü, ipek dokumacılar ve balık çiftliklerini ziyaret ediyoruz. Chau Doc'ta gemide akşam yemeği ve geceleme.


  6.GÜN(24.08.2018)          CHAU DOC  – PHNOM PENH (Kamboçya) 
  Sabah kahvaltınızı alırken sınır geçiş formaliteleriniz yapılacaktır.Saat 10:30gibi Phnom Penh’e hareket.Güzel manzaralar eşliğinde yolculukla teknede öğle yemeği.Saat 17:00de Phnom Penh’e varış ve serbest zaman. Gemide akşam yemeğinden sonra, Phnom Penh’deki geleneksel ulaşım aracı olan tuk tuk diye adlandırılan üç tekerlekli bisikletlerle bir gezi yapıyoruz. Limanda olan gemimizde akşam yemeği ve geceleme.   


   


   


  7.GÜN(25.08.2018)          PHNOM PENH
  Kamboçya'nın başkenti olan Phnom Penh 1434 yılında kurulmuştur. Sömürge zamanında kolonial tarzda inşa edilen binalar mimari mirası hala korumaktadırlar.1892'de ahşap olarak inşa edilen ve 1962'de yeniden inşa edilmiş olan Gümüş Tapınağı'nı ve ülkenin simgesel kalbi olan Kraliyet Sarayı'nı ve Kamboçya mimarisinin klasik Khmer tarzındaki en güzel örneklerinden birini ve daha sonra 1917'de Fransızlar tarafından geleneksel Khmer mimari tarzda inşa edilen Güzel Sanatlar müzesine ev sahipliği yapan Ulusal müzeyi ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğini yerel bir restoranda aldıktan sonra, iç savaş sırasında Khmer Rouge tarafından kullanılan tutuklama, işkence ve infaz merkezi Tuol Svay Prey S21 okulunu ziyaret edeceğiz. "Central Market" de yerel ürünleri satın alma imkanınız olacaktır. Bu akşam gemide, dansçılar ve müzisyenler tarafından bir Apsara gösterisi  size sunulacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemi akşam Phnom Penh’de kalıyor.


  8.GÜN(26.08.2018)     KOH CHEN - KAMPONG TRALACH-KAMPONG CHHNANG
  Sabah erkenden gemimiz hareket edecektir. Sakinlerin gümüş ve bakır işlerinde uzman oldukları küçük bir köy olan Koh Chen'i ziyaret edeceğiz. Burada pagodaki geleneksel törenlerde veya düğünlerde kullanılan süslemeler yapılır. Fransız bir öğretmen olan Thom Umson'un özel okulunu ziyaret edeceğiz. Teknede öğle yemeğinden sonra, Kampong Tralach'ta, Wat Kampong Tarlach Leu Pagodasını ziyaret edeceğiz. Kampong Tralach köyünü, pirinç tarlalarının muhteşem manzarası eşliğinde nehre dikey olarak uzanan küçük bir yoldan pagodaya ulaşacağız ki burada birçok görkemli duvar resmi vardır. Pirinç tarlalarının ortasında tamamen izole edilmiş olan pagoda pek fazla ziyaretçi almıyor, bu yüzden izolasyonu onu muhteşem bir mekan haline getiriyor. Gemiye dönüşte Kampong Chhnang'a hareket. Gemide akşam yemeği ve geceleme.  9.GÜN(27.08.2018)       KAMPONG CHHNANG-TONLE SAP GÖLÜ  
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra Kampong Chhnang'ı ziyaret edeceğiz. Phnom Penh'ten yaklaşık 90 km uzaklıkta bulunan Kampong Chhnang kasabası, Tonle Sap'ın en büyük balıkçı limanlarından biridir. Burada ayrıca birçok balık çiftliği var. Bölgenin en iyisi, tüm ülkede önemli bir gelir kaynağı olan güzel geleneksel seramikleriyle ve bölgenin adı Kampong Chhnang, Khmer'deki "çanak çömleğin limanı" anlamına geliyor. Geleneksel bir çanak çömlek işliğinin ziyaret edeceğiz. Burası yüzen bir köy olduğu için yerel teknelerle köyü ziyaret ediyoruz. Burada tüm binalara ulaşım teknelerle yapılmaktadır ve yaşam kanal ağı üzerindedir. Öğle yemeğinde gemiye geri döndükten sonra, Mekong'un hidrolik sisteminin kalbini oluşturan güneydoğu Asya'daki en büyük tatlı su gölü olan Tonle Sap Gölü'ne yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu akşam kokteyl ve gala yemeği.


  10.GÜN(28.08.2018)        SIEM REAP(Kamboçya)-Gemiden ayrılış
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra  çiftlikleri ve suda yüzen bufaloları seyrederek gemimiz yol alacakdır, Tonle Sap gölünü geçtikten sonra saat 11:00 gibi limana varacağız ve gemi ve mürettebata veda ederek 45 dakika mesafede Sıem Reap şehrine doğru yol alacağız. Otelimize varışta alacağımız öğle yemeğinden sonra bir Khmer köyünde bulunan ve klasik Khmer sanatının adeta bir mücevheri sayılan Banteay Srei tapınağını görüp daha sonra Palmiye şekeri üreten bir köyü ziyaret edeceğiz. Angkordaki en güzel komplekslerden biri olan Banteay Samre tapınağını da görerek turumuzu tamamlıyoruz ve otelimize dönüyoruz. Otelde akşam yemeğimizi aldıktan sonra saat 16-23 arasında açık olan Gece marketine hareket ediyoruz.
  Burada Kamboçya el sanatlarının en güzel örneklerini görüp satın alabilirsiniz veya alışveriş yapmak istemeyenler ise bir barda içkilerini alabilir, masaj yaptırabilir veya 3D film izleyebilirler. Geceleme Regency Ankor hotelde.


   


   


   


   


  11.GÜN(29.08.2018)        SIEM REAP – ANGKOR
  Otelde sabah kahvaltıdan sonra 12.yy.da başkent olan Angkor Thom’u ziyaret ediyoruz.Burada,200adet gülen yüz motifleri ile bezenmiş olan 54 adet kuleleri ile Bayon tapınağını ve Ktal VII Preah Khan tarafından yaptırılmış olan Preah Khan tapınağını göreceksiniz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra   1200 yıl önce inşa edilmiş olan ve Unesco tarafından Dünya mirası listesinde bulunan  Angkor Wat Tapınaklarını  ziyaret edeceğiz. Sırasıyla Kravan, Srah Srang, Banteay Kdei, Ta Som, Neak Pean ve Preak Khan Tapınaklarını göreceğiz.Günün geri kalan kısmını Tonle Sap Gölü üzerindeki yüzen köylerde geçireceğiz. Kamboçya’nın en büyük gölü olan Tonle Gölü, 150 km genişliğe sahipdir. En ortasından bakıldığında hiçbir kıyısını görmenin mümkün olmadığı bu göl, aynı zamanda doğal kuş yaşamının en çeşitli ve sayıca zengin olduğu bir kuş cennetidir. Turdan sonra akşam yemeğimizi yerel bir restauranda alacağız. Geceleme otelimizde.


  12.GÜN(30.08.2018)        SIEM REAP – BANGKOK(Tayland )-İSTANBUL
  Otelde sabah kahvaltıdan sonra havaalanına transfer ve  saat 09:50 de PG924 sefer ile Bangkok’a hareket. Saat 10:50de varışta öğle yemeğimizi Rose Gardenda aldıktan sonra yapacağımız şehir turunda ,Uyuyan Buda, Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi meydanı, Kraliyet caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır .Saat 18:00de havaalanına transfer ve saat 22:40da TK69 sayılı sefer ile hareket.

  13.GÜN(31.08.2018)        İSTANBUL
  Saat 05:00de İstanbul’a hoş geldiniz.

  DETAYLI BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ

  FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Türk Havayolları ile İstanbul – Ho Chi Minh /Bangkok – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Havaalanı ve liman vergileri(420 USD)
  • Ho Chi Minh Cityde 1.sınıf otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
  • Sıam Reap de 1.sınıf otelde otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Butik bir Gemide air conditionlu dış kabinlerde 8 gece tam pansiyon konaklama
  • Gemide limitsiz su,soda,kahve ve çay servisi
  • Gemide ücretsiz internet servisi (Belirli bölgelerde iletişim var)
  • Kara Programında lokal restoran ve otelde olarak belirtilen tüm yemekler (içki ve meşrubatlar hariç).
  • Yerel havayolu ile Siem Reap – Bangkok ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Programda belirtilen tüm geziler
  • Programda belirtilen tüm transferler
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

  FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Siam Reap –Bangkok uçağında ücretsiz bagaj limiti 20 kg olup üstü ücrete tabidir.(Takribi kg.3,5 $)
  • Gemi personeli ve kara servisleri için toplam bahşiş 90 Usd
  • Tam kapsamlı seyahat sigortası
  • Gemideki bazı alkolsüz ve alkollü içecekler
  • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL

  VİZE & ÖNEMLİ NOTLAR

  • VİZE                                             ;
   Vietnam ve Kamboçya(davetiye ile)vizeleri sınırlarda alınacaktır.Vize ücreti her bir vize için kişibaşı yaklaşık 40 USD olup 2şer adet renkli vesikalık resim gerekmektedir
   Saigon : 30 USD Siem Reap : 35 USD olup ülkeye girişte ödenecektir.
   İPTAL ŞARTLARI                         ;

  • Kayıttan itibaren

  • 181 gün kala toplam tutarın

  • %10

  • 180 gün

  • 121 gün kala toplam tutarın

  • %30

  • 120 gün

  • 91 gün kala toplam tutarın

  • %60

  • 90 gün

  • Hareket günü

  • %100

 • Notlar ve bilmeniz gerekenler ;

 • Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten ACENTAMIZ sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
  Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda ACENTAMIZ sorumlu tutulamaz.
  Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri belirlenecektir.
  U
  çak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
  Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
  Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da ACENTAMIZ sorumlu olmayacaktır.
  Force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay olması gerekmektedir. Vietnam yeşil pasaport sahibi yolculara vize uygulamamaktadır, ancak Kamboçya her tür pasaporta vize uygulamaktadır. Kamboçya ve Vietnam vizeleri ülke girişinde ücreti mukabilinde ve 2’şer adet fotoğraf ile birlikte alınmaktadır.

 • GENEL BİLGİLER

  • > Notlar & Bilmeniz Gerekenler ;
  • *Yukarıda belirtilen fiyatlar gemideki müsaitliğe göre belirlenmiş en düşük kategoriye ait fiyatlar olup, müsaitlikle doğru orantıda fiyatlarda değişiklik olabilir.
  • *En az 25 kişinin katılımı durumunda profesyonel SETUR rehberlik hizmeti verilecektir.
  • *Programda belirtilen saatler Havayolları ve Gemi şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten SETUR sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü SETUR programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. Yoğun dönemlerde farklı havayolları kullanılabilir.
  • *Gemi firması rota değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.Gemi şirketinin yapacağı ve rota değişikliklerinde
  • dolayı SETUR sorumlu tutulamaz.
  • *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
  • *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar. Resmi olmayan diğer günlerde “smart casual” denilen, çok spor olmayan kıyafetler tercih edilmelidir. Havuz katında serbest spor kıyafetler giyilebilir.
  • *Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler. Serbest oturumlu restaurantlarda müsaitliğe göre masalara oturulur.
  • *Gemi seyahati esnasında gün içerisinde geminin yanaştığı limanı dolaşırken öğle yemeği için tekrar gemiye geri dönüp yemeğinizi alabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyemiz gününüzü bölmemenizdir.
  • *Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 Euro civarındadır.(vergiler dahil).
  • *Gemilerde klimaların tamamen kapatılamadığını (sabit 22-25 derece) gözönünde bulundurarak, seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir hırka ya da şal; limanlarda ise mevsiine göre yağmurluk,anorak, altı kalın lastik olan rahat yürüyebileceğiniz bir çift ayakkabı ile spor bir çift ayakkabı almayı kesinlikle ihmal etmeyin.
  • *Seyahatiniz esnasında gemi bahşişleri kredi kartınızdan otomatik olarak bir defada tahsil edilecektir. Günlük kişi başına ortalama 10 Euro kadardır. ( Gemi firmasına göre değişiklik gösterir )
  • *Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 Euro’luk bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve Casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
  • *Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
  • *Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
  • *Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
  • *Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 Euro civarındadır.
  • *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da SETUR sorumlu olmayacaktır.
  • *Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toparlayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00:00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Bu konudaki bilgilendirme; Gemi firması tarafından bir gün evvel kabininize bırakılacak yazıda detaylı olarak bildirilecektir.
  • *Vize alımları için gerekli süreyi vize yetkililerine danışarak öğrenebilirsiniz. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
  • *Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ve gemi şirketlerine ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda SETUR un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

  2 Kişilik A Güverte Kabinde Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  19.08.2018
  31.08.2018
  2.799,00 USDFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  2 Kişilik B Güverte Kabinde Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  19.08.2018
  31.08.2018
  2.899,00 USDFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  2 Kişilik C Güverte Kabinde Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  19.08.2018
  31.08.2018
  2.999,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  2 Kişilik E Güverte Kabinde Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  19.08.2018
  31.08.2018
  3.199,00 USDFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  LİMANLAR