Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Gurme Turları

FİLTRELE

Tüm Filtreleri Temizle

Destinasyon

Kalkış Tarihi

Tümünü Göster
7 Tur Bulundu...

Bu gezide çok eşsiz menüleri uçsuz bucaksız yeşilin kaynaştığı bölgelerde tadacağız. Aralarında 16 michelin yıldızlı Dünyaca ünlü şef "Gordon Ramsey"in kreatörlüğünde hazırlanmış eşsiz yemekler bizi bekliyor.

THY

Roma , Gubbio , Citta di Castello .... Gubbio’da ormanın derinliklerinde dünyanın en kıymetli gastronomik değerlerinden biri kabul edilen beyaz trüfün peşine düştük..

THY

31.05.2018 tarihinden itibaren

Saraylar, Galeriler ve Müzeler Kenti İtalya’nın ilk başkenti Torino, sarayları, müzeleri, yemyeşil parkları, ağaçların gölgesindeki bulvarları, Po nehri kenarında tepelere doğru yükselen sokakları, tarihi kafeleri, restoranları, zarif revaklarla çevrelenmiş uzun caddeleri, farklı kültürleri barındıran semtleri ile keyifli bir ziyareti hak ediyor.

THY

Torino,La Morra , Bra Turu , Alba Turu , Asti Turu , ''Reggia di Venaria Reale'' sarayı ziyareti

THY

İtalyan besteci VERDI'nin Aida eseri Poltronissime kategorisinde Konser Bileti Colli Euganei ‘de tadım 1 Öğle Yemeği 2 Akşam Yemeği Amarone ve Valpolicella şaraplarının tadımı Özel Tekne ile Garda Gölü Turu Vicenza Şehir Turu Verona Şehir Turu Yerel Tatların Keşfi

THY

Aste Nagusia Hakkında Bilbao'da her yıl 9 gün, 10 gece boyunca hayat duruyor ve şehir olağanüstü bir şenliğe sahne oluyor. Basklar bu festivale "Semana Grande", yani Büyük Hafta diyorlar. Törenler Arriage Tiyatrosunun önünde txupinazo adı verilen bir roketin ateşlenmesiyle başlıyor. Bunun üzerine herkes birbirinin üzerine un ve yumurta atmaya başlıyor. Sonrasında da festivalin maskotu Marijaia balkondan herkesi selamlıyor. O çıkar çıkmaz herkes bir ağızdan Batador Marijaia şarkısını söylemeye başlıyor. Herkes boynunda Aste Nagusia fuları takıyor. Festival boyunca yemek yarışmaları, havai fişek gösterileri, yerel spor müsabakaları düzenleniyor. Başlarına boynuz takılmış ineklerle boğa güreşleri yapılıyor. Her akşam farklı konserler düzenleniyor. Bütün restaurantlar ve barlar masalarını sokaklara taşıyor. Bu sene Aste Nagusia'nın 40. yılı. https://www.youtube.com/watch?v=DTLaA8aszos

THY