Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Isparta Gül Hasadı Turu

07.06.2018'den itibaren kalkışlı

740,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Eğirdir, Isparta Gül Hasadı, Sagalassos, Burdur

Otobüs ile gidiş dönüş

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Otobüs
 • Turlar Dahil

1.Gece Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizle 22:00 Ataköy Atrium Cami Önü, 22:45 Metro City AVM Önü, 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Yanı noktalarından hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içerisinde ikramlarımız eşliğinde Bozüyük, Kütahya, Afyon güzergahını takip ederek Isparta’ ya doğru yol alıyoruz.

1.Gün Eğirdir, Kovada Gölü, Yazılı Kanyon

Güzergahımız üzerinde verilecek olan serbest kahvaltı molasının ardından programımıza Eğirdir ile başlıyoruz. Aynı isimle anılan gölün güney kıyısına kurulu olan bu kent tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Günümüzde kapalı çarşı olarak kullanılan Dündar Bey Medresesi, ilginç minaresiyle dikkat çeken Hızır Bey Cami ve Eğirdir Kalesini gezip Eğirdir Gölü ve Yeşil Adayı panoramik olarak seyredebileceğimiz Akpınar köyüne ulaşıyoruz. Burada değerlendirecek olduğumuz serbest zamanın sonrasında Kovada Gölü Milli Parkı’ na geçiyoruz. Kovada Gölü kıyısında gerçekleştirecek olduğumuz yürüyüşün ardından Yazılıkaya Kanyonu'na geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından, eski bir köle olan Şair Epiktetos'un Hür İnsan şiirini okuyup St. Paul yolunda kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Gezilerimizin ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Salda Gölü, Burdur Müzesi, Sagalassos

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında göller yöresinin en güzel gölü Salda Gölüne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumsalları, berrak suları ile Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan bu gölün manzarasına hayran kalacaksınız. Sagalassos Antik Kentine ulaşmadan önce Burdur Müzesinde bu kentnten çıkarılan önemli arkeolojik eserleri görüyoruz.. Günümüzü Anadoludaki en görkemli antik kentlerden biri olan Sagalassos ile noktalıyoruz. Antoninler Çeşmesini, dünyanın en yüksek rakımlı Antik Tiyatrosu’nu ve şehir kütüphanesini görüp antik Pisidia başkenti Sagalassostan ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Gül Hasadı, Dönüş Yolculuğu

Turumuzun son gününde otelimizden ayrılıp Güneykent kasabasındaki gül bahçelerine doğru geçiyoruz. Güneş etkisini göstermeden toplanması gereken güllerin nasıl toplandıklarını görüp geleneksel şekilde nasıl gül yağına dönüştürüldükleri hakkında bilgileri aldıktan sonra Gül Fabrikasında gül yaprakları arasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. Yöre kadınlarının çalışmalarını sergiledikleri Gül Evi'nde gül ürünleri hakkında bilgi aldıktan sonra alışverişlerimizi yapıyoruz. Güneykent'teki gül kokulu saatlerin ardından dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz. Afyon, Kütahya, Adapazarı istikametinden İstanbul'a ulaşıyoruz. Başka bir Setur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece 4* Sagalassos Lodge Otelde Konaklama
 • Yarım Pansiyon ( 2 Adet Akşam Yemeği, 2 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı)
 • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
 • Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar

Genel Şartlar

 • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 35 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

07 - 10 Haziran 2018

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 6 yaş
1. Çocuk
7 - 12 yaş
   
07.06.2018
10.06.2018
740,00 TL700,00 TL915,00 TLÜcretsiz556,25 TL Satın Al

14 - 17 Haziran 2018

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 6 yaş
1. Çocuk
7 - 12 yaş
   
14.06.2018
17.06.2018
740,00 TL700,00 TL915,00 TLÜcretsiz556,25 TL Satın Al