Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Kuala Lumpur & Singapur & Bali & Jakarta Turu

22.01.2019'den itibaren kalkışlı

1.699,00 USD 10.682,97 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Kuala Lumpur & Singapur & Bali & Jakarta

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Fırsat
 • Türkçe Rehberli
 • Türkiye Çıkışlı / Varışlı

1.Gün: İstanbul

Turumuz Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde buluşma ile başlıyor. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuza kadar bekliyoruz.

2.Gün: İstanbul-Kuala Lumpur

Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Otel giriş işlemleri sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Yemekli ve Malay dans Showlu Kuala Lumpur Gece turuna katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi ve Çin mahallesi gezilecek yerler arasındadır.

Ekstra Kuala Lumpur Akşam yemekli Gece Turu: 60-USD

3.Gün: Kuala Lumpur

Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur Şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzda panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Kuala Lumpur Rain Forest turuna katılabilirler.

Ekstra Kuala Lumpur Rain Forest Turu: 60-USD (Kişi başı)

4.Gün: Kuala Lumpur-Singapur

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış ile birlikte Singapur uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check-in işlemlerimiz sonrası Singapur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 45 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Singapur’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur'un simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize giriş sonrasında serbest zaman. Singapur’da günü dolu dolu geçirmek isteyenler ekstra düzenleyeceğimiz akşam yemekli gece safarisi turuna katılabilirler.

Ekstra Gece Safarisi Turu: 55-USD (Kişi Başı)

5.Gün: Singapur

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapur'luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adasıdır. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz. Sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Akşam yemekli Marina Bay Sands turuna katılabilirler.

Ekstra Sentosa adası turu: 60-USD (Kişi başı)
Ekstra Akşam Yemekli Marina bay Sands turu: 85-USD

6.Gün: Singapur-Bali Denpasar

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzun ardından otelimize giriş yapıyoruz. Sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz yarım günlük Tanah Lot turuna katılabilirler. Tanah Lot Bali adasında, açık denizde yıllar içinde gel git etkisiyle şekillenen geniş bir kayalık üzerine oturtulmuştur. Tapınağın 15. yüzyılda rahip Nirartha tarafından yapıldığı söylenmektedir. Bali güney batı sahili boyunca, ip gibi dizilen yedi tane deniz tapınağı vardır. Tapınakların görüş açıları diğer tapınakları görmeye uygundur. Ayrıca tapınak Hac için gelen Budist misafirleri ve fotoğrafçılar için oldukça uygundur. Gezi sonrası akşam yemeğimiz için yerel lokantamıza geçiyoruz. Yemek sonrası otelimize geri dönüş ve geceleme.

Ekstra Tanah Lot Gezisi: 55-USD (USD)

7.Gün: Bali

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam günlük Ubud Kintamani gezisine katılabilirler. Gezimize Altın ve Gümüş eserlerinin merkezi olan Celuk ile başlıyoruz. Ardından Ahşap oymacılığının merkezi ve Bali resimlerinin merkezi Ubud’a geçiyoruz. Ubud sonrası sonrası gezimiz Kintamani ile devam edecektir. Bu turun en önemli özelliği dağın muhteşem manzarası ile arka planda dumanlı Agung volkanı ve Batur gölüdür. Gezi sonrası akşam yemeğimizi yerel lokantamızda alacağız. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

Ekstra Ubud & Kintamani Turu: 100-USD (Kişi başı)

8.Gün: Bali Denpasar-Jakarta

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Jakarta uçuşumuz için özel aracımız ile havalimanına geçiyoruz. Check-in işlemleri sonrası Jakarta’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek yolculuğumu sonrası Jakarta’ya varıyoruz. Varışımızı takiben Jakarta şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Jakarta şehir turumuzda, ilk olarak 1868 yılında açılmış olan, ülkenin kültürel ve dini geçmişine ışık tutan ve Güneydoğu Asya’nın en büyük seramik koleksiyonunun sergilendiği Endonezya Milli Müzesi gezilecektir. Daha sonra, halkın özgürlüğünü temsil eden ve Jakarta’nın sembolü olan 137 m. yüksekliğindeki bir sütundan oluşan ve Monas olarak da bilinen Ulusal Anıt’ı göreceğiz. Jakarta’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan ve egzotik ürünlerin satıldığı Surabaya Sokak Pazarı’nda serbest zaman veriyoruz. Turumuzun bitiminde Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra akşam yemekli Kota Tua turumuzu gerçekleştireceğiz. Kota Tua Eski Hollanda Koloniyel bölgesi olması nedeniyle güçlü tarihi geçmişi ve geçmişten günümüze kalan tarihi binaları ile Jakarta’nın popüler bir bölgesidir.

Ekstra Kota Tua Turu: 65-USD (Kişi başı)

9.Gün: Jakarta-İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Akşam saatlerindeki uçuşumuza kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra City Heritage turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Endonezya’nın önemli eserlerini yakından tanıma fırsatı bulacağız. Tur sonrası Kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Sonrasında Havalimanına transfer oluyor ve bilet, bagaj işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta.

Ekstra City Heritage Turu: 85-USD (Kişi başı)

10.Gün: İstanbul

Sabah erken saatlerde İstanbul Atatürk Havalimanına varış ile turumuz sona eriyor.

Otel Bilgileri

 • Kuala Lumpur: Double Tree By Hilton 4* vb.
 • Singapur: Peninsula Excelsior 4* vb.
 • Bali: Harris Hotel 4* vb.
 • Jakarta: Mercure Sabang 4* vb.

Fiyata dahil olan hizmetler

 • THY ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş - Jakarta-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergileri
 • Belirtilen şehirlerde 4* otellerde kahvaltı dahil toplam 7 gece konaklama
 • Kuala Lumpur, Denpasar, Singapur ve Jakarta şehir turları
 • Programda belirtilen uluslararası ara uçuşlar
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı arası transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Fiyata dahil olmayan hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Kişisel harcamalar
 • Programda belirtilmeyen turlar ve yemekler
 • Programda belirtilen ekstra turlar
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Ek bagaj ücretleri

Önemli Notlar

 • ***Satın alınan tur Bin-Rota organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.
 • ***Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Sayfalarında veya kabında; yırtıklar ve aşınma olan pasaport sahibi misafirlerimizin ülkeye girişinde sorunlar yaşanmaktadır. Bu şekilde deformasyona uğramış pasaportların yeni pasaportlarla değiştirilmesi gerekmektedir.
 • 10 yıldan eski pasaportlar ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır.
 • Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
 • Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Binrota havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Binrota sorumlu tutulamaz. Binrota gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Binrota, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Binrota sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağlık: Kuala Lumpur, Singapur ve Endonezya’ya girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.
 • Vize Bilgileri: Tur programında belirtilen ülkelerde Türk vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır.
 • Uçuş Süreleri: İstanbul-Kuala Lumpur arası: Yaklaşık 10 saat 35 dakika, Cakarta-İstanbul: Yaklaşık 12 saat'tir.
 • Para Birimi: Singapur’un para birimi SGD Singapur Doları, Malezya’nın para birimi MYR Ringgit, Endonezya’nın ise IDR Endonezya Rupiahı dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza EURO ve Dolar cinsinden ufak birimlerini almanızı öneririz.
 • Saat Dilimi: Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında kış tarifesinde 5, Yaz tarifesinde 4 Saatlik saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Kuala Lumpur’da 17:00'dir.
 • Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.
 • Yemek Kültürü: Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır ancak tur boyunca aldığımız yemeklerin damak lezzetinize uygun olduğunu hissedeceksiniz.
 • Elektrik: Bahsedilen ülkelerin hepsinde elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/typeA.htm ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.
 • Alışveriş: Bahsedilen ülkelerden hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür. Ayrıca Elektronik eşya vb. gibi şeyler de temin edebilirsiniz. Ancak Elektronik eşyaların ülkemize getirilmesi ile ilgili kısıtlama mevcuttur. Bunun üzerindeki sayılara gümrükte el koyuluyor.

Turun Artıları

 • Malezya’nın kütür ve finans başkentin olması yanı sıra güneydoğu Asya’nın en gelişmiş başkentidir. Sultan Abdul Samad Binası, Jamek Mescidi, Batu cave veMalay el sanatlarıno görme fırsatımız olacak.
 • Günedoğu Asya’nın bir başka önemlibaşkenti Cakarta, Hollanda’lılardan kalma koloniyel binaları ile kota tua, Ulusal Anıt’ı. Jakarta’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan ve egzotik ürünlerin satıldığı Surabaya Sokak Pazarıı ve MoNas’ın yakınlarında bulunan Başkan Sarayı’nı ve eski liman Sunda Kelapa’yı göreceğiz.
 • Endonezya Minyatür Parkı. Batı Sumatra’daki Rumah Gadang, Java’daki Rumah Joglo gibi geleneksel Endonezya mimarisinin bir çok eserinin minyatürünün sergilendiği park, aynı zamanda Endonezya Çağdaş Sanatlar Müzesi ve El Sanatları Müzesi gibi müzeleri de içinde barındırmakta olan Puncak Bagor gezilecek yerler arasındadır.
 • Güney Asya’nın önemli ve Popüler başkenti Singapur’da Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında.
 • Marina Bay Sands, Sentosa adası, ada üzerinde Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesi ve Butterfly Park & Insect Kingdom görebileceğimiz yerler arasındadır.

Kuala Lumpur(2)-Singapur(2)-Bali(2)-Jakarta(1) 22-31 Ocak / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 10 yaş
   
22.01.2019
30.01.2019
1.699,00 USD1.699,00 USD2.389,00 USD430,00 USD1.649,00 USD Satın Al

Kuala Lumpur(2)-Singapur(2)-Bali(2)-Jakarta(1) 31 Mayıs-09 Haziran / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 10 yaş
   
31.05.2019
08.06.2019
1.699,00 USD1.699,00 USD2.389,00 USD430,00 USD1.649,00 USD Satın Al