Küba & Meksika Turu - Kurban Bayramı (Havana-Cancun-Mexico City)

10 Ağustos 2019 'den itibaren kalkışlı

2.499,00 USD 14.520,94 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Havana & Cancun & Mexico City

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Fırsat
  • Türkçe Rehberli

1 Gün : İstanbul-Aktarma Noktası-Havana

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup,bilet, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından belirtilen aktarma noktasına hareket ediyoruz. Aktarma noktasında uçak değiştirip Havana'ya hareket ediyoruz. Varışımıza takiben bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Havana'daki otelimizdedir.

2 Gün : Havana

Otelde alacağımız erken kahvaltının ardından özel aracımız ile şehir turuna başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar'ı ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi’ni göreceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Akşam Yemekli Cabaret Parisien Show Turu'muza katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş ve konaklama.

Ekstra Akşam Yemekli Cabaret Parisien Show: 95-USD (Kişi başı)

3 Gün : Havana

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu'muza katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının, tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüyoruz.

Ekstra Öğle Yemekli Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu: 120-USD (Kişi başı)

4 Gün : Havana

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Benzersiz Havana Turu'na katılabilirler. Bu turumuza 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika’dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan Amerika yapımı antika arabalar ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız kısa bir gezi sonrası Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in yaşadığı dönem boyunca yaptığı resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edilip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel’den alan modern sanatçıların merkezi olan Hamel Sokak'ını göreceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Yemek sonrası turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado Caddesi'ne geçiyoruz. Batista Rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesi'ni gezeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesi'nde, Küba Bağımsızlık Savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tankları ve eşyaları görebileceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra turumuz olan; Kübalı sanatçıların canlı ritimleri ve salsa dansları eşliğinde, akşam yemeğini de alacağınız unutulmaz geceye katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Öğle Yemekli Benzersiz Havana Turu: 105-USD (Kişi Başı)
Ekstra Geleneksel Küba Müzikleri Eşliğinde Akşam Yemeği Turu: 105-USD (Kişi başı)

5 Gün : Havana-Cancun

Otelde alacağımız erken kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Cancun’a uçuyoruz. Varışımıza istinaden otele transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Chichen Itza Turu'na katılabilirler. Kukulkan Piramidi, Caracol, Cenote Kaplan Tapınağı ve Savaşçılar Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Gezilecek yapılar arasında en ünlüsü olan ve 2007 yılında Dünya’nın Yedi Harikası’ndan biri seçilen Kukulkan Piramidi’nin bu ünü kazanmasındaki en büyük etken hiç şüphesiz mimarinin yapımında kullanılan bilimsel gözlemlerdir. Yüzlerce yıl önce Mayalar tarafından yapılan piramidde yer alan basamakların her biri, bir yıl içerisindeki 365 günün parçalarını temsil etmektedir. Tur sonrası Cancun’a dönüş ve denizin tadını çıkarabilmeniz için serbest zaman.

Ekstra Chichen Itza Turu: 110-USD (Kişi başı)

6 Gün : Cancun

Kahvaltının ardından denizin ve güneşin tadını çıkarabilmeniz ve şehrin sokaklarında bir de kendi başınıza gezebilmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Tulum & Xcaret Park & Gece Show’u Turu'na katılabilirler. Tulum kalıntıları, Cancun’a yaklaşık 1 saatlik mesafede olup, Meksika’da Chicen Itza ve Teotihuacan’dan sonra en çok ziyaret edilen arkeolojik alandır. m.ö 300 ile m.s 1500 yılları arasında Orta Amerika ve Meksika sınırları içerisinde yaşamış ve tarihin en gizemli medeniyeti olan Mayalar'ın saray ve tapınakları ziyaret edeceğiz. Kayalıkların üzerine inşa edilen bu yapılar deniz seviyesinden 12 metre yüksekliktedir. Tulum sonrası Xcaret Turu için devam edilecektir. Xcaret; Meksika’nın gizli cennet olan dünyanın en ünlü eko-arkeolojik parkıdır. Karayipler Denizi'nin büyüleyici güzelliğinde kaybolup, bin yıl öncesi medeniyetlerin sihirinin etkisinde kalacaksınız. Mayalar zamanında oynanan oyunlar, su aktiviteleri, muhteşem gösterileri ile bu parkta zaman su gibi akıp gidecek. Turumuz sonrası otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

Ekstra Tulum & Xcaret Park & Gece Show’u Turu: 210-USD (Kişi başı)

7 Gün : Cancun-Mexico City

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Mexico City’e uçuyoruz. Mexico City’e varışımızın ardından Panoramik Şehir Turu'muzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Gezimiz, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan şehrin tarihi merkezi ile başlayacak: Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek Tapınağı'nın yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika Tarihi'ni anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Panoramik Şehir Turu'muz sonrası dünyaca ünlü Ulusal Antropoloji Müzesi’ni gezmek üzere yola çıkıyoruz. Kolomb öncesi Meksika’sına ait arkeolojik ve antropolojik eserlerin sergilendiği bu müzede Güneş Taşı ve Xochipili Heykeli en çok dikkat çeken eserlerden bazılarıdır. Tur sonrası otelimize transfer ve konaklama.

8 Gün : Mexico City

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Teotihuacan Tapınaklar Turu'na katılabilirler. M.ö 100 yılında kurulmaya başlandığına inanılan ve Kolomb öncesi döneme ait en büyük şehirlerden biri olan Teotihuacan Turu'muz esnasında Güneş Piramidi, Ay Piramidi ve Ölüler Yolu gibi çok önemli tarihi yapıtları geziyoruz. Kimler tarafından kurulduğu ve ani bir şekilde neden terk edildiği hala açıklığa kavuşmamış bu kadim şehrin kuruluş tarihi hakkında da farklı görüşler ileri sürülmektedir. Teotihuacan Kenti'ndeki yapıların konumları, Giza’daki piramitler gibi, Orion Takımyıldızının yerdeki yansıması olacak biçimde ve ayrıca Queatzalcoatl Tapınağından hareketle gezegenlerin yerdeki yansıması olacak biçimde düzenlenmiştir. Bu büyülü mekânlarda gerçekleştirdiğimiz turumuzdan sonra özel aracımız ile Mexico City’ye dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Mariachi Gecesi’ne katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Teotihuacan Tapınaklar Turu: 95-USD (Kişi başı)
Ekstra Mariachi Gecesi (Yemekli): 75-USD (Kişi başı)

9 Gün : Mexico City-Aktarma Noktası

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Frida Kahlo Müzesi Turu'na katılabilirler. 20.Yüzyıl popüler kültür ikonu haline gelen Meksikalı ressam Frida Kahlo, tablolarında kendi resimlerini çizmesinin sebebini şu sözleriyle açıklıyor:“ Kendi resimlerimi çiziyorum. Çünkü çok yalnızım ve en iyi bildiğim şey yine kendimim.“ Picasso’nun “ Biz onun gibi insan yüzleri çizmeyi bilmiyoruz “dediği ayrıca Louvre Müzesi'nin bir tablosunu satın aldığı Frida Kahlo’ya ait yaklaşık 300 parça eşyanın bulunduğu “La Casa Azul–Mavi Ev” her yıl dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi kabul etmektedir. Turumuzdan sonra serbest zaman verilecektir. Rehberimizin belirlediği saatte havalimanına transfer olmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımız ile havalimanına transfer oluyor ve aktarma noktasına hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

Ekstra Frida Kahlo Müzesi Turu: 75-USD (Kişi başı)

10 Gün : Aktarma Noktası-İstanbul

Aktarma noktasına varıyoruz. Uçağımızı değiştirdikten sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.

11 Gün : İstanbul

Yerel saat ile sabaha karşı İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne varıyoruz ve turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere...

Oteller

Mexico City: Hotel Casablanka 4* vb.

Cancun: NYX Cancun Hotel 4* vb.

Havana: Four Points by Sheraton 4* vb.


Fiyata dahil olan hizmetler

Belirtilen havayolları ile İstanbul–Aktarma Noktası-Havana / Mexico City–Aktarma Noktası-İstanbul arası gidiş–dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Yerel Havayolları ile Havana-Cancun arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti

Yerel Havayolları ile Cancun-Mexico arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı vergileri

Havana’da 4* otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama

Cancun’da 4* otelde 2 gece her şey dahil konaklama

Mexico City’de 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama

Havana Panoramik Şehir Turu ve öğle yemeği

Mexico City Panoramik Şehir Turu

Havalimanı–Otel–Havalimanı arası transferler

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda %15 kapsam dışındadır)


Fiyata dahil olmayan hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı

Meksika ve Küba Vize Ücretleri

Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

Ekstra turlar

Kişisel harcamalar


Ekstra Tur Paketleri

Kayıt esnasında alınması şartı ile;

X Large Paket (Opsiyonel)

Tehotuhacan Gezisi

Chıchen Itza Gezisi

Vinales Vadisi ve Pinar del Rio

Benzersiz Küba Turu

Tulum & Xcaret Park & Gece Show’u Turu

Kişi başı 640-USD Yerine 595-USD

Large Paket (Opsiyonel)

Tehotuhacan Gezisi

Chıchen Itza Gezisi

Benzersiz Küba Turu

Vinales Vadisi ve Pinar del Rio

Kişi başı 430-USD Yerine 400-USD


Önemli Notlar

***Satın alınan tur Bin-Rota organizasyonu olup,diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

***Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.

***Yeşil Pasaport sahipleri için Meksika Vizesi uygulaması farklıdır. Konsolosluktan şahsen randevu alarak vize almaları gerekmektedir. Detaylar için vize departmanımızla görüşmeniz gerekmektedir.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim çıkmaktadır.Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Belirtilen uçuş saatinden en az 3 saat önce havalimanında olunması gerekmektedir.

Triple konaklama imkanı müsaitliğe göre verilmektedir. Üçüncü kişi için katlanabilir yatak verilir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Sayfalarında veya kabında; yırtıklar ve aşınma olan pasaport sahibi misafirlerimizin ülkeye girişinde sorunlar yaşanmaktadır.

Bu şekilde deformasyona uğramış pasaportların yeni pasaportlarla değiştirilmesi gerekmektedir.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Binrota havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Binrota sorumlu tutulamaz. Binrota gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Binrota, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Binrota sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.


Küba Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık: Küba’ya girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

Vize Bilgileri: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. Küba vizesi pasaporta yapıştırılmaz, ayrı bir belge olarak verilir. Ülkeye giriş ve çıkışlar bu belge üzerine damgalandığından pasaportunuzda görünmez. Bu nedenle Amerika Birleşik Devletleri’ne yapacağınız seyahatlerde sorun yaşamazsınız. Küba’da, giriş yaparken gümrük memuruna uyarmanız halinde pasaportunuza herhangi bir damga veya ibare vurulmaz. Diğer detaylar için vize departmanımızla irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Uçuş Saatleri: İstanbul–Aktarma Noktası uçuşu yaklaşık 3.5 saat, Aktarma Noktası–Havana uçuşu ise yaklaşık 11 saat sürmektedir.

Para Birimi: Küba’nın para birimi Küba Pesosu’dur (CUP). Ancak turistlerin kullanımı için Convertible Peso (CUC) adı verilen bir para birimi daha vardır. Seyahatiniz esnasında bu parayı kullanacaksınız. Yanınıza EURO ve bunun ufak birimlerini almanızı öneririz.

Saat Dilimi: Küba ile Türkiye arasında -7 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Küba’da 05.00'dir.

Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır. Ancak konuşma ücreti oldukça pahalıdır.

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Kolayca giyilip–çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

Yemek Kültürü: Küba’da tavuk, deniz mahsulleri ve kara fasulye oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır ancak tur boyunca aldığımız yemeklerin damak lezzetinize uygun olduğunu hissedeceksiniz.

Elektrik: Küba’da elektrik 110 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

Alışveriş: Küba’dan puro alabilirsiniz. Bunun dışında hediyelik eşyalar dışında alışveriş ürünü bulunmuyor. Küba’dan faturasız olarak iki kutu puro alınabiliyor. Bunun üzerindeki sayılara gümrükte el koyuluyor. Faturalı olarak en fazla 2.000 Euro değerinde puro satın alabilirsiniz.


Meksika Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık: Meksika’da herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağını sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

Vize Bilgileri: Türk Vatandaşları vizeye tabidir. Detaylar için vize departmanımızla irtbata geçmeniz gerekmektedir.

Uçuş Süreleri: Mexico City–Aktarma Noktası uçuşu yaklaşık 12 saat, Aktarma Noktası–İstanbul uçuşu ise yaklaşık olarak 3.5 saat sürmektedir.

Para Birimi: Meksika’nın para birimi Meksika Pesosu’dur. (MEX) Saat Dilimi: Meksika ile Türkiye yerel saati arasında 8 saat fark vardır. (Türkiye saati daha ileri olmak üzere)

Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanabilirsiniz. Fakat iletişim ücretleri çok yüksek olacaktır.

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

Yemek Kültürü: Meksika’da Tortilla, Guacamole, Nachos gibi yemeklerin tadına varabileceksiniz. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır ancak tur boyunca aldığımız yemeklerin damak lezzetinize uygun olduğunu hissedeceksiniz.

Elektrik: Meksika'da 120 voltluk elektrik akımı var. Fişleri ise iki düz uçtan oluşuyor. Aynı Amerika'dakiler gibi. Türkiye'den götürdüğünüz elektrikli ve elektronik aletleri Meksika'da sorunsuz bir şekilde kullanmak isterseniz bir fiş adaptörü ve voltaj dönüştürücü almanız gerekli.

Alışveriş: Geleneksel kıyafetler ve hediyelik eşyalar alınabilir. Ayrıca tekilanın anavatanı olan Meksika’dan bu ürünü de alabilirsiniz.


Turun Artıları

Yüzlerce yıl önce Mayalar tarafından inşa edilen ve Dünya Harikaları Listesi'ne giren Kukulkan Tapınağı ve Piramidi’nin de bulunduğu Chichen Itza bölgesini görme olanağı bulacağız.

Karayip Denizi’nin berrak suları ve mercan resifleri arasında yüzlerce denizaltı canlısının yaşamını yakından gözlemlemek için dalış yapma ve yüzme şansını elde edeceğiz.

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Havana Eski Kenti ve Malecon Bulvarı boyunca gezimizi gerçekleştireceğiz.

Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve El Morro Kalesi'ni görme fırsatı bulacağız.

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Vinales Vadisi'nde tütün tarlaları arasında dolaşabilir,

Pinar del Rio'da Küba Purosu'nun yapımına tanık olabilirsiniz.


Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz tur paketi “Bin-Rota Turizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “Bin-Rota Turizm” tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.

Havana(4)-Cancun(2)-Mexico City(2) 10-20 Ağustos / Air France Hava Yolları

Tarih
10.08.2019
18.08.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 2.499,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 2.499,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 3.198,00 USD
1. Çocuk
0 - 1 yaş
499,00 USD
1. Çocuk
2 - 10 yaş
2.449,00 USD
Satın Al
Son2 kişi