Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Vize

Kurumsal Vize

Setur, çalıştığı tüm konsolosluklarla olan akreditasyon ve yetkililik belgelerinin sağladığı avantajları çalıştığı kurumsal şirketlerine de yansıtmaktadır. Koordineli, disiplinli ve çözüme yönelik kurumsal çalışmamız konsololuklar nezninde taktirle karşılanmakta ve doğal sonucu olarak da vize başvuruları kolaylıkla sonuçlandırılmaktadır.

Önemli Bilgilendirme:

25 Eylül 2014 tarihi itibariyle tüm Schengen ülkeleri; Biyometrik Veri Alımı ( parmak izi ve dijital fotoğraf) sistemine geçiş yapmıştır.

Bu sistemle birlikte, 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren yapılacak ilk başvurularda başvuru sahibinin randevu saatinde şahsen Konsoloslukta/Vize Başvuru Merkezinde bulunması gerekecektir. 5 yılda bir alınacak olan biyometrik veriler, Vize Başvuru Sistemi'nde muhafaza edilecek ve bu dönemde yapılacak diğer Schengen başvurularında misafirin tekrar başvuruya gelmesine gerek kalmayacaktır.

Vize ile ilgili taleplerinizi vize@setur.com.tr adresimize iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede dönüş yapıp başvurunuz için yardımcı olacaklardır.


Setur Servis Turistik A.Ş.

Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No: 4/1 34768 Ümraniye/İstanbul

Tel:+90 216 554 37 00