Lord Bryon ile Rhone Nehri ve Burgonya 06 Haziran 2019 Şeker Bayramı

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Uçaklı Paket Program

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Türkçe Rehberli
  • Uçaklı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul – Lyon,Fransa

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1807 no’lu sefer ile 08:15’de Lyon’a uçuş. Yerel saat ile 10:35’de varış. Ardından bizi bekleyen aracımız ile Lyon limanına transfer ve gemiye giriş işlemleri. Gemimiz bu akşam Lyon’da demirli olacak. Kaptan’ın Hoşgeldiniz Yemeği, geceleme Lyon’da gemide.

2 Gün : Lyon - Chalon-sur-Saone, Fransa

Lyon Şehir Turu Öğleden sonra Lyon’dan ayrılış

3 Gün : Chalon-sur-Saone - Beaune, Fransa

Beaune Şarap Bölgesi Turu & Tadımı Geceleme Vienne’de

4 Gün : Vienne-Tournon, Fransa

Vienne Yürüyüş Turu Rhone Vadisi Panoramik Geçişi

5 Gün : Tournon-Viviers, Fransa

Ardeche Geçiti Bölgesi Turu

6 Gün : Viviers Arles, Fransa

Arles Şehir Turu Öğleden sonra Pont du Gard Turu

7 Gün : Avignon, Fransa

Avignon & Papalık Sarayı Turu

8 Gün : Arles, Fransa

13 Haziran 2019 Sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Limanda bizi bekleyen aracımız ile Marsilya Havalimanına transfer. Burada yapacağımız check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1368 no’lu sefer ile saat 17:55’de İstanbul Atatürk Havalimanına uçuş. Türkiye saati ile 22:05 ‘de varış. Turumuzun sonu

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Deluxe Lord Byron gemisinde belirtilen kabin tipinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon konaklama

THY ile İstanbul – Lyon / Marsilya – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar

Liman & Havalimanı vergileri (300 €)

Havalimanı – Liman arası transferler

Lokal rehber eşliğinde programda belirtilen şehir turları

Gün içerisinde self servis alınan Çay, Kahve ve Su

Gemide sunulan ücretsiz wireless internet bağlantısı

Türkçe rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi ve üzeri olduğu taktirde)Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 10 €)

Seyahat sağlık ve iptal sigortası

Kuru temizleme, bardan sipariş edilen veya ikram dışındaki alkollü içecekler gibi şahsi harcamalar


Vize Bilgisi ve Notlar

Bu tur için Schengen vizesi gerekmektedir. NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER; Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Setur sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Setur programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir. Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Setur sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Setur sorumlu olmayacaktır. *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir. Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir. Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Setur sorumlu olmayacaktır.