Miami & Orlando Turu

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında

Miami - Orlando

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Fırsat
  • Türkçe Rehberli

1 Gün : İstanbul-Miami

Dış Hatlar gidiş Terminali’nde uçuş saatinizden 3 saat önce bulunma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Miami'ye hareket. Varışımıza takiben havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz eşliğinde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest vakit. Geceleme otelimizde.

2 Gün : Miami

Sabah kahvaltısından sonra serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Miami turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binası olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami beach'in  sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi  göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yıldızlar Adası Tekne ve Everglades Milli parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk önce Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları görecek daha sonra Everglades'e giderek bölgede bulunan Timsahları ve doğal hayatı görebileceğiniz özel teknelerle yapacağımız safari ardından özel bir şov izleyeceğiz daha sonrasında otelimize transfer. (Bu turumuzu rehberlerimizin seçimi ile son gün de organize edebiliriz) Geceleme otelimizde.


3 Gün : Miami

Sabah kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek, denize girmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Key West turuna katılabilirler. ABD’nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West’e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Sol tarafımızda Atlantik okyanusu, sag tarafımızda Meksika körfezi manzaraları eşliğinde yapacağımız keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi, Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşam gün batımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola çıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrediyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.

4 Gün : Miami-Orlando

Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile Orlando'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Orlando'da otelimize transfer. Serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Mall & Disney Springs Gece turu‘na katılabilirler. İlk önce gideceğimiz alışveriş merkezinde bölgenin en ucuz alışveriş imkanını bulacaksınız.  Daha sonra gideceğimiz Disney Downtown, içinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarında senenin 365 günü eğlenceleri düzenlenmektedir. Orlando’da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmek isteyenler için ideal bir yer. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.    
Not: Orlando’ya varışımız öğlen 16:00’ten önce olursa otel check in işlemleri Outlet ten sonra yapılacaktır.


5 Gün : Orlando

Sabahtan dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sea World turuna katılarak, Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşayabilir, ayrıca Roller coaster ve simulatorlere binebilirsiniz. Rehberiniz arzu edenlere akşam yemeği programı yapacaktır. Geceleme otelimizde.

6 Gün : Orlando

Sabahtan dinlenmek sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studios Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Universal Stüdyolarının çekmiş olduğu filmlerin canlandırıldığı stüdyoları ve park içindeki eğlence sistemlerini gezeceğiz.  Arzu edenler bu keyifli parkın ardından Premium Outlets turuna katılabilir, birbirinden ünlü marka ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Tur sonrası dinlenmek icin serbest zaman. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

7 Gün : Orlando-Miami-İstanbul

Sabahtan otelden ayrılış ve Miami Havalimanına transfer. (Çıkış saati rehberiniz tarafından bildirilecektir. Tur olmaması durumunda saat 12:00-14:00 arasında olacaktır) Yaklaşık 8 saatlik süremizi değerlendirmek için arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Orlando'yu sizlere çok farklı bir şekilde tanıtacak Winter Park turuna katılabilirler. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Maitland  göllerini geziyoruz. Doğu Amerika'daki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restoranlar, cafeler ve dükkanlarıyla ünlü Park Avenue da serbest vaktimiz olacak. Akşamüstü Miami havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.

8 Gün : İstanbul

İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Otel Bilgileri

  • Miami : Hampton Inn Miami Airport West Hotel v.b
  • Orlando : Holiday Inn Orlando SW Celebration Hotel v.b

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul - Miami - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti 

Miami'de belirtilen veya benzeri otelde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama

Orlando'da belirtilen veya benzeri otelde 3 gece oda bazında konaklama

Resort Fee ve Ayak Bastı paraları

Tüm Transferler

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otellerdeki kişisel harcamalar ( mini bar, kuru temizleme, vs )

Orlando'da Sabah kahvaltıları

Programda belirtilmemiş olan yemekler ve turlar. (Öğle ve Akşam Yemekleri)

ABD vize ücreti.

Yurt dışı çıkış fonu.


Önemli Notlar

***Satın alınan tur "LARANAZUSA" organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.


Tüketicinin gezisinin başlamasına 30 gün kalaya kadar (gezinin başlangıç günü sayılmaz) tura katılmaktan vazgeçmesi durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı (uçak bileti hariç) iade edilir. Ancak yurt dışı seyahatlerinde vize hizmeti verilmiş ise iade edilmez. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Bazı turlarımızda Dış Hat Uçak Biletleri (Türkiye çıkış/dönüş) tur kalkışı kesinleştiğinde kesilebilir. Bu biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.


Bu turda Türkiye çıkışlı rehberlik hizmeti bulunmamaktadır. Rehber grubu inişte karşılamaktadır.


Belirtilen uçuş saatinden en az 3 saat önce havalimanında olunması gerekmektedir.


Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 15 kişi katılım şartı gerekmektedir.


Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.


Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz.


Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.


Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.


Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.


Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.


Türk vatandaşları için vize gerekmektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için Setur Vize bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.


Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.


Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.


Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir.


İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir.


Triple konaklama imkanı müsaitliğe göre verilmektedir. 3. kişi için katlanabilir yatak verilir.


Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.


Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.


80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.


Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.


Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.


Ekstra Turlar

Miami Şehir Turu                                        80 Usd

Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binası olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami beach'in  sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi  göreceğimiz yerler arasında.


Yıldızlar Adası Tekne Turu                                40 Usd

Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasında. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor.


Everglades Turu                                        80 Usd

Florida bölgesinin en büyük doğal parkı olan Everglades'de Hovercraft'lar ile yapacağımız tur sırasında Florida'nın doğal faunası hakkında bilgi sahibi olacağız. Daha sonra uğrayacağımız timsah çiftliğinde bölgeye özgü timsahları ve yapacakları şovu seyredeceğiz. Tur sonrası özel aracımız ile limanımıza transferimiz olacak.


Key West Turu                                        150 Usd

ABD’nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West’e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Sol tarafımızda Atlantik okyanusu, sag tarafımızda Meksika körfezi manzaraları eşliğinde yapacağımız keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi, Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşam gün batımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola çıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrediyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş.


Sea World                                            160 Usd

Sea World Dünyanın en büyük okyanus parklarında biridir. Çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilmek için en ideal yer Sea World’dür. Foklardan balinalara, kutup ayılarından flamingolara değişen hayvanlar ve bu hayvanların yaptığı sayısız şov ile günün nasıl bittiğinin farkına varamayacaksınız.


Universal Stüdyoları Turu                                180 Usd

Disneyworld’un en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios – Florida’nın neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok rahatlıkla göreceksiniz. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40 ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde yaşatacaktır.


Premium Outlets + Disney Springs Turu                        80 Usd  

Orlando’nun en büyük outlet’i olan Premium Outlets’de ünlü markaların fabrika satış mağazalarından çok ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Disney World’ün içinde yer alan Disney Sprins'e gideceğiz. Burası tüm eğlence parkları içerisinde en renkli olanlarından biridir. İçinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarında senenin 365 günü cadde orkestraları, DJ ve dansçıları ile eğlenceler düzenlenmektedir. Orlando’da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmekler isteyenler için ideal bir yer.


Winterpark                                            80 Usd

Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell gollerini geziyoruz. Doğu Amerikadaki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restoranlar, cafeler ve dükkanları ile ünlü Park Avenue da serbest vaktimiz olacak.


Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Satın almış olduğunuz tur paketi "LARANAZUSA" tarafından düzenlenmektedir. Tüm hizmetler "LARANAZUSA" tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.


Miami(3)-Orlando(3) 22-29 Şubat / Türk Hava Yolları

Tarih
22.02.2020
28.02.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.499,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 07-14 Mart / Türk Hava Yolları

Tarih
7.03.2020
13.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.449,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 21-28 Mart / Türk Hava Yolları

Tarih
21.03.2020
27.03.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.449,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 04-11 Nisan / Türk Hava Yolları

Tarih
4.04.2020
10.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.599,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.099,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 18-25 Nisan / Türk Hava Yolları

Tarih
18.04.2020
24.04.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.499,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 02-09 Mayıs / Türk Hava Yolları

Tarih
2.05.2020
8.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.499,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 17-24 Mayıs / Türk Hava Yolları

Tarih
17.05.2020
23.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.549,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 18-25 Mayıs / Türk Hava Yolları

Tarih
18.05.2020
24.05.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.549,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 30 Mayıs- 06 Haziran / Türk Hava Yolları

Tarih
30.05.2020
5.06.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.549,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 13-19 Haziran / Türk Hava Yolları

Tarih
13.06.2020
19.06.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.549,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 27 Haziran - 04 Temmuz / Türk Hava Yolları

Tarih
27.06.2020
3.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.299,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.299,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.649,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.099,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 11-18 Temmuz / Türk Hava Yolları

Tarih
11.07.2020
17.07.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.399,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.399,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.749,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.199,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 28 Temmuz - 04 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
28.07.2020
3.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.599,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.599,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.999,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.299,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 15-21 Ağustos / Türk Hava Yolları

Tarih
15.08.2020
21.08.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.499,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.499,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.849,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.299,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 29 Ağustos - 04 Eylül / Türk Hava Yolları

Tarih
29.08.2020
3.09.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.299,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.299,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.649,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.099,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 12-19 Eylül / Türk Hava Yolları

Tarih
12.09.2020
18.09.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.549,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 26 Eylül - 03 Ekim / Türk Hava Yolları

Tarih
26.09.2020
2.10.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.099,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.449,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 10-17 Ekim / Türk Hava Yolları

Tarih
10.10.2020
16.10.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 999,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 999,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.349,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 24-31 Ekim / Türk Hava Yolları

Tarih
24.10.2020
31.10.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 999,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 999,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.349,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 28 Kasım - 05 Aralık / Türk Hava Yolları

Tarih
28.11.2020
4.12.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 999,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 999,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.449,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
999,00 USD

Miami(3)-Orlando(3) 27 Aralık - 03 Ocak / Türk Hava Yolları

Tarih
27.12.2020
2.01.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.199,00 USD
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.649,00 USD
1. Çocuk
0 - 2 yaş
590,00 USD
1. Çocuk
2 - 12 yaş
1.099,00 USD