Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

M/S DNIEPER PRINCESS GEMİSİ İLE DİNYEPER NEHRİ

18.09.2018'den itibaren kalkışlı

1.299,00 EUR 10.208,19 TL
BİZ SİZİ ARAYALIM

Gezilecek Yerler;
Türkçe Rehberli

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

  1.Gün İstanbul-Bükreş

  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 07:10’da Türk Hava Yolları’nın TK1043 sayılı seferi ile Bükreş’e hareket. Yerel saat ile 08:30’te Bükreş ‘e varış. Varışın ardında otobüsle öğle yemekli Bükreş şehir turu yapıyoruz. Tur sonrası geminin bağlı bulunduğu Feteşti limanına transfer (147 Km). Varışta gemiye yerleşme. Kaptanın hoş geldin kokteyli. Konaklama gemide ve akşam yemeği gemide.

  2. Gün Feteşti

  Sabah gemide kahvaltının ardından Köstence turu yapmak için gemiden ayrılıyoruz. Bugün gemimiz saat 14:00 sıralarında Romanya’nın Tuna Nehri Kıyısı’nda küçük bir şehri olan Feteşti’den ayrılacak. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

  3.Gün İzmail

  Gemide sabah kahvaltısı. Saat 12:00’de varış. Panoramik şehir turu ve Diaroma müzesi ziyareti. Gemide öğle yemeği ve saat 20:00’de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme .

  4.Gün Vilkovo

  Gemide sabah kahvaltısı . Saat 08:00’da Vilkovo’ya varışta yürüyerek şehir turu. Arzu eden yolcularımız için ekstra Dnieper Deltası’nda tekne turu (45 €). Gemide öğle yemeği. Saat 18:00’de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

  5. Gün Odessa

  Sabah 09:00 da Odessa’ya varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra panoramik Odessa şehir turu için hareket. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ekstra Güzel Sanatlar Müzesi turu (35€) Tur sonrasında gemiye dönüş. Akşam dileyen misafirlerle ekstra olarak opera veya bale gösterisi (70-80€ arası değişebilir)Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  6.Gün Odessa

  Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €). 13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaları’ndan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz. Saat 23:00de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.

  7.Gün Kherson

  Sabah saat 09:00de Kherson’a varış. Gemide alınan kahvaltı sonrası Dinyeper deltasında bir tekne turu sizi bekliyor. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 16:00’ de hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  8.Gün Zaporoje

  Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00de Zaporoje’ya varışta şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine (40 €) katılabilirler. Saat 16:00da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.

  9.Gün Nehirde

  Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün tam gün nehir üzerinde Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız ve size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide

  10.Gün Kİev

  Gemide sabah kahvaltı. Saat 11:00 de Kiev’e varışın ardından sonra panoramik şehir turu için hareket. Dinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısında kurulmuş olan Ukraynanın başkenti olan Kiev’de ;Altın kubbeli Ayasofya kilisesi,Aziz Andrew kilisesi,Podol eski binaları, Pecherskaya Lavra manastırı, 1941 yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide. Gece ekstra folklor showlu tekne turu(50 €).

  11.Gün Kiev-İstanbul

  Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Pecherskaya Manastırı turuna(45 €) katılabilirler. Saat 18:00de havaalanına transfer ve saat 21:20de TK460 sayılı sefer ile hareket. Saat 23:30de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

  DETAYLI BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • THY ile İstanbul-Bükreş/Kiev-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
  • Havaalanı, liman vergileri (380Euro)
  • Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
  • Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
  • Gemide bagaj taşıma hizmeti
  • Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
  • Programda belirtilen panoramik şehir turları
  • Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
  • Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
  • Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra turlar, şahsi harcamalar
  • Gemi personeli bahşişleri günlük 7€ olup gemide toplanacaktır.
  • Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
  • Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
  • Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)
  • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
  • Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

  Önemli Notlar

  • ÖNEMLİ NOTLAR :
  • 1-Seyahate ilişkin Gemi Biletleri , uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
  • 2-Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
  • 3-Programlarda hava alanında ya da limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
  • 4-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.
  • 5-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
  • 6- Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Aşırı şekilde su seviyelerindeki değişimlerde navigasyonun mümkün olmaması durumunda bir sonraki durağa gemi firmasının sağlayacağı araçlar ile karadan transfer yapılır.
  • 7-Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
  • 8-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
  • 9-Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.
  • 10- Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiç bir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
  • 11-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
  • 12-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
  • 13-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
  • 14- Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
  • 15-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
  • 16-Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

  Alt Güverte 2 Kişilik Kabinlerde Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  18.09.2018
  28.09.2018
  1.299,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  Ana Güverte 2 Kişilik Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  18.09.2018
  28.09.2018
  1.549,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  Üst Güverte 2 Kişilik Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  18.09.2018
  28.09.2018
  1.649,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  Üst Deluks Kabin 2 Kişilik Kişi Başı

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  18.09.2018
  28.09.2018
  2.049,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  LİMANLAR