Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

MSC DIVINA ile TRANSATLANTIK & BERMUDA & USA 09 EKİM 2018

09.10.2018'den itibaren kalkışlı

2.049,00 EUR 15.170,39 TL

TUR ÖZELLİKLERİ

  1. Gün Sabiha Gökçen-Barcelona

  İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı Dış hatlar terminali saat 07:30 buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 1835 sefer sayılı uçak ile saat 09:30 de hareket ediyoruz. Barselona ya yerel saat ile saat 12:20 de varışımızın ardından limana gemimize transfer, check in işlemleri, kabinlere yerleşme ve gemimizin hareketi saat 19:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  2. Gün Denizde

  Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

  3. Gün Cadız-Sevilla

  Gemimiz sabah saat 08.00’de Cadiz limanına yanaşacak. Sabah Kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Endülüs Bölgesi’nin sanat, kültür ve ekonomi merkezi olan Sevilla'da Avrupa'nın üçüncü büyük katedrali bulunuyor. Sevilla ayrıca İspanya'nın Flâmenko merkezi olarak da kabul ediliyor. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sevilla & Cadiz Turu” na katılabilirler. Cadiz’e yanaşmamız sonrasında Güney İspanya’nın en önemli kenti olan Sevilla’ya gidiyoruz. Burada yapacağımız panoramik şehir tanıtım turu ile; Muvahhitler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral, Arap gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alkazar, Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, 51. Paula rahibeler Manastırı, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Cadiz’e dönüş ve şehri tanıtan kısa bir tur yaptıktan sonra gemimize varış. Gemimizin hareketi saat 18.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  4. Gün Lizbon

  Gemimiz sabah saat 09.00’de Lizbon limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. İstanbul gibi yedi tepe üzerine kurulmuş olan Portekiz’in en büyük şehri Lizbon, aynı zamanda Avrupa'nın en renkli başkentlerinden birisi olma özelliğine de sahip. Tejo Nehri’nin oluşturduğu haliç üzerine kurulu olan şehir, Atlantik Okyanusu kıyısında yer alıyor. Kent aynı zamanda "sürprizler şehri" olarak da anılıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Lizbon Şehir Turu”na katılabilirler. Avrupa’nın en renkli başkentlerinden biri olan ve aynı İstanbul ve Roma gibi yedi tepe üzerine kurulu olan Lizbon’daki gezimize her ikisi de UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Belem semtindeki Jerónimos Manastırı ve okyanus kıyısındaki Belem Kapısı ile başlıyoruz. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Baixa denilen eski kent merkezinde yürüyerek gezimizde; uzak kolonilerden gelen gemilerin yüklerini boşalttığı eski ticaret meydanı Praça do Comércio, Rua Augusta caddesi, Praça dos Restauradores meydanı görülecek yerler arasındadır. Gemimiz 18:00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  5. ve 6. Gün Denizde

  7. Gün Ponta Delgada-Sao Miguel

  Gemimiz sabah saat 08.00'de Ponta Delgada adasına yanaşacak. Portekiz'in Azor Özerk Bölgesinin en büyük belediyesi ve idari başkenti olan Ponte Delgada. Adalar'ın en büyük ve en kalabalığı olan São Miguel Adası'nda bulunur. 15. yüzyılda İtalyan gemiciler tarafından bulunan ada, Günümüzde elverişli toprak bulunması sebebiyle Portekiz’in tarım ve hayvancılık üretiminin dörtte birini sağlamaktadır. Ayrıca balina ve amber balığı avlama üssü, olan ada bizlere bu balıkları da görme şansı sunuyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceğiz ekstra tura katılabilirler. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  8. Gün Ponta Delgada-Sao Miguel

  Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceğiz ekstra tura katılabilirler. Gemimiz öğlen 14.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  9-10-11. Günler Denizde

  12. Gün King's Wharf -Bermuda

  Gemimiz akşam 18.00'de King's Wharf limanına yanaşacak Kings Wharf, çoğu gemilerin Bermuda'ya giden yolculuk programlarında Kings Wharf olarak varış yerini gösterir ve bu nedenle birçok ziyaretçi tarafından bilinmektedir. Aslında bir tersane olarak görülsede düzenli olarak planlanan gezilerle gelen büyük turist akınlarından dolayı, tersane, Bermuda Milli Müzesi, plajlar, sanat ve zanaat merkezi, restoranlar ve barlar, butik mağazaları bulunan alışveriş merkezi gibi birçok turistik mekan ile modern bir turizm kompleksi haline geldi. ada ve tekne turları, her türlü su sporları, golf ve balıkçılık turları, festivaller vb. de dahil olmak üzere, ada da bir çok aktivite imkanı bulunmaktadır. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  13. Gün King's Wharf -Bermuda

  Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceğiz ekstra tura katılabilirler. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  14. Gün King's Wharf -Bermuda

  Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceğiz ekstra tura katılabilirler. Gemimiz öğlen 12.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  15. Gün Denizde

  16. Gün New York

  Gemimiz sabah saat 08.00'de New York limanına yanaşacak. Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık metropolü olma unvanını elinden bırakmayan New York; gökyüzüne uzanan gökdelenleri ve modern yapılarıyla dünyanın finans, ticaret, turizm, eğlence, kültür ve sanat başkenti olarak kabul ediliyor. Burada arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra "New York Şehir Turu" na katılabilirler.Bu muhteşem şehri tanıtan bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası gemimize transfer ve dinlenmek için serbest vakit. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  17. Gün New York

  Sabah dinlenmek ve gezmek için serbest vakit veya arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York’un en önemli simgeleri turuna katılabilirler Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazıları. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve gemimize transfer. Alış veriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Gemimiz akşam 18.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  18 ve 19. Gün Denizde

  20. Gün Miami

  Gemimiz sabah saat 07.00'de Miami limanına yanaşacak. sabah kahvaltısının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve odalarımıza yerleşmenin ardından güne erken başlamanın yorgunluğunu atabilirsiniz. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri olan "Key West" turuna katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.

  21. Gün Miami-Istanbul Atatürk

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve özel otobüsümüz ile Miami havalimanına transfer. Uçak saatinin geç olması sebebiyle arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği "Miami Şehir ve Yıldızlar Adası" turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası tekne ile Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları göreceğiz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan, Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor ve bölge hakkında bilgi alacağız. Bayside'da vereceğimiz vakitten sonra havalimanın transfer. Check-in ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yollarının TK 78 sefer sayılı seferi ile saat 23:15’de İstanbul Atatürk'e hareket. Geceleme uçakta.

  22. Gün Istanbul Atatürk

  Yerel saat ile akşam 17.30'da İstanbul Atatürk havalimanına varış. Turumuzun sonu.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen - Barcelona // Miami - İstanbul Atatürk arası ekonomi sınıf uçak bileti
  • Havalimanı ve liman vergileri ( 680 Euro Kişibaşı Vergi)
  • MSC Divina gemisinde 19 gece 20 gün tam pansiyon bazında konaklama
  • Miami'de 4* otelde 1 gece oda + kahvaltı konaklama
  • Havaalanı - Liman - Havaalanı Transferler
  • Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup minimum 25 kişi olması durumunda )
  • Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları,
  • Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
  • Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
  • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

  Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

  • Gemideki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
  • Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, doktor, internet v.s)
  • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
  • Geminin servis personeli bahşişleri
  • Vize ücreti
  • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

  Vize & Notlar

  • Çok girişli Amerika vizesi gerekmektedir.
  • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %18, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %18, vize reddi durumunda % 25 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

  İç Kabin

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  09.10.2018
  29.10.2018
  2.049,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  Dış Kabin

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  09.10.2018
  29.10.2018
  2.239,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  Balkonlu Kabin

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  09.10.2018
  29.10.2018
  2.649,00 EURFiyat SorunuzFiyat Sorunuz Biz Sizi Arayalım

  ÜLKELER

  • ABD
  • Bermuda
  • İspanya
  • Portekiz

  LİMANLAR

  • Barselona
  • Miami
  • Lizbon
  • New York
  • Cadiz
  • King’s Wharf
  • Ponta Delgada