Napoli & Amalfi Kıyıları Turu - Kurban Bayramı

10 Ağustos 2019 'den itibaren kalkışlı

998,00 EUR 6.549,38 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

18. yüzyıl İtalya’sındayız. Akdeniz’in renkli çehresini taşıyan, pizzanın doğum yeri Napoli. Bir yanında Vezüv Yanardağı’nın heybeti öte yanında sakince uzanan tepeleri, daracık sokakları ve sıcacık atmosferiyle Napoli ve Amalfi Kıyıları...

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Turlar Dahil
  • Türkçe Rehberli
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul-Napoli

Dış hatlar terminalinde bulunan Setur deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Napoli ‘ye hareket. Yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardından Napoli'ye varış ve otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

2 Gün : Napoli "Pompei ve Şehir Turu"

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Pompei`e hareket. Roma İmparatorluğu döneminde Akdeniz’in en büyük kentlerinden biri iken Vesuvio Yanardağı’nın külleri altında kalmış Pompei, 200 yıldan beri süren kazılar sayesinde dünyanın en büyük açık hava müzelerinden biri haline gelmiştir. Birçok Roma yapısının hala sağlam olarak görülebildiği Pompei’de sokak sokak gezip o günün medeniyetini tanıyacak ve Vesuvio`nun küllerinin altında kalan insan kalıntılarını göreceksiniz.
Ardından Napoli’ye devam ediyoruz. Vesuvio Yanardağı’nın eteklerinde kurulu, napoliten şarkıların kaynağı, İtalyan pizzasının vatanı, tipik bir Akdeniz şehri olan Napoli’de otobüsle yapılacak panoramik tur esnasında şehrin elit mahallesi Vomero, Enrico Caruso’nun evi, şehre hakim bir tepede fotoğraf molası, Santa Lucia kıyı şeridi ve Kraliyet Kalesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Napoli'de ki otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

3 Gün : Napoli "Capri ve Sorrento Turu"

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından tam gün Capri ve Sorrento turu.
Capri’de gezilecek yerler arasında limanın üstünde bulunan Capri kasabası ve tepenin en yukarısındaki “Ana Capri” kasabası, Augusto bahçeleri ve adanın alışveriş caddesi bulunmaktadır.
Sorrento, şair Torquato Tasso’nun doğduğu, renklerin ülkesi, denizkızlarının vatanı, limon ağaçları ve portakalların şehridir. 1920’li yıllarda ünlü Sovyet yazar Maxim Gorky’ye de ev sahipliği yapmış olan Sorrento, iyiliğin ve konukseverliğin birleştiği ve kuşaktan kuşağa aktarıldığı şirin bir şehirdir.
Tur bitimi Napoli'de ki otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

4 Gün : Napoli "Positano ve Amalfi Turu"

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından tam gün Positano&Amalfi turu.
Amalfi Deniz Cumhuriyetinin başkenti olan Amalfi, 800 – 1200 yılları arasında önemli bir ticaret merkeziydi. Salerno Körfezinde, Napoli’nin 35 km. güneyinde bulunan Amalfi şehri, 1920’li ve 1930’lu yıllarda ise İngiliz aristokratlarının ve varlıklı kişilerin popüler destinasyonlarından biriydi.
Günümüzde Positano, sahil şeridindeki diğer kasabalar ile birlikte önemli bir turistik cazibe merkezi haline gelmiştir. Dünyanın en güzel sahil şeridi olarak bilinen Costiera Amalfitana’da otobüsümüz ile Positano ve Amalfi sahili gezisini tamamladıktan sonra Napoli'de ki otelimize hareket. Geceleme otelde.

5 Gün : Napoli-İstanbul

Odaların boşaltılması sonrasında Napoli havalimanına hareket. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İstanbul-Napoli-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi Napoli'de dört yıldızlı otelde oda-kahvaltı esasında 4 gece konaklama Napoli şehir tanıtım turu Pompei turu ve giriş bileti Capri turu Sorrento turu Positano turu Amalfi turu Havaalanı-otel-havaalanı transferleri Setur rehberlik hizmetleri Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Oteller

Renaissance Naples Hotel Mediterraneo 4* vb.

Önemli Notlar

Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların, şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.

Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.

Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir.

Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür. Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımı gerekmektedir.

Oteller check-in saati 15:00, check-out ise 11:00 saatleri arasındadır.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Program için vize gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur.

Yurtdışı çıkış harcı (15 tl) fiyatımıza dahil değildir.

Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.

Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

Amalfi sahil şeridi yapı itibariyle uzun, virajlı bir dağ yoludur. Yükseklik korkusu olan misafirlerimizin bu hushusu dikkate almaları gerekmektedir.


Napoli(4) 10-14 Ağustos / Türk Havayolları

Tarih
10.08.2019
14.08.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 998,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 998,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.298,00 EUR
1. Çocuk
0 - 1 yaş
198,00 EUR
1. Çocuk
2 - 11 yaş
978,00 EUR