Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

New York ve Batı Amerika Turu (New York-Las Vegas-Los Angeles)

18.08.2018'den itibaren kalkışlı

2.898,00 USD 19.034,35 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
New York & Las Vegas & Los Angeles

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli

1. Gün: İstanbul-New York "Şehir Keşif Turu"

Dış hatlar terminalinde rehberiniz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından New York 'a hareket. Yaklaşık 10 saatlik uçuşun ardından şehir turumuzu yapıyoruz. Sadece Amerika ‘nın değil dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan New York 5 ilçeden oluşur. Müzeleri, parkları, alışveriş imkanları, gösteri ve tiyatro sahneleri, gökdelenler vadisiyle gezginleri heyecanlandırır. Tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissedeceğiz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2. Gün: New York “Serbest Gün veya Özgürlük Heykeli ve Empire State Ekstra Turu”

Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tekne ile Özgürlük Heykeli'nin bulunduğu adaya çıkış ve muhteşem Manhattan manzarasını karşıdan seyrettikten sonra Empire State binasının seyir terasından tüm adayı kuş bakışı seyredebilme imkanı.

3. Gün: New York “Serbest Gün veya Outlet Ekstra Turu”

Bugün, Amerika genelinde 31 eyalette toplam 63 alışveriş merkeziyle hizmet veren Premium Outlets zincirinin New York Manhattan'a en yakın halkası olan Woodburry Premium Outlets'e gidiyoruz. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu bu açık hava alışveriş merkezinde, toplam 220 mağaza bulunmakta. Dünya markalarının birçoğunu bir arada bulabileceğiniz bu merkeze yaklaşık bir saatlik araba yolculuğu sonunda varıyoruz.

4. Gün: New York - Las Vegas

Las Vegas uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ve yaklaşık 6 saatlik yolculuk sonrası Las Vegas ‘a varış. 1930 larda kumarın serbest bırakılmasıyla birlikte, Yeşil Çayırlar anlamına gelen Las Vegas, şansını denemek isteyenler için casinoları, birbirinden ilginç şovları ve restorantları ile günümüzde en ilgi çekici şehirlerin başında geliyor. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

5. Gün: Las Vegas “Serbest Gün veya Grand Canyon Ekstra Turu”

Havalimanına hareket. Bizleri bekleyen helikopter veya küçük pervaneli uçaklarımıza biniyoruz. Ünlülerin evlerinin bulunduğu çok etkileyici Hoover Baraj Gölü ve bu muhteşem oluşum kısa bir süre içerisinde gözlerimizin önünde beliriyor. Grand Canyon Park, Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaleti sınırlarında bulunan en eski ulusal parkdır. Kanyon, Kolorado Irmağı'nın kanalı milyonlarca yılda yarmasıyla oluşmuştur. 466 kilometre uzunluğunda ve 400 metre ila 2.4 kilometre genişliği arasında değişmektedir. Derinlik açısından da 1600 metreye kadar ulaşır. Bu kesiklerde Dünya'nın 2 milyar yıllık tarihi gözükebilmektedir. Kanyonun güney bölümünü (South Rim) daha iyi görebilmemiz için iniyor ve belli bir süre serbest kalıyoruz. Daha sonra tadi damağimizda kalacak anılar ve çektiğimiz videolar, fotoğraflar ile Las vegas’a dönüyoruz. Akşam arzu eden konuklarımızla en ünlü gösterilerinden birine katılma imkanı. Las Vegas’ın büyüleyici ışıkları altında bulunan muhteşem otellerinde yer alan, dünyanın en ihtişamlı şovu, müzik, su, ışık ve dansın ihtişamlı kareografisi ve başdöndürücü ziyafeti ile sizlere eğlenceli ve hoş dakikalar geçirtecektir. Boadway şovlarından bile daha etkileyici ses-ışık-müzik-dans ve renklerin bu olağanüstü birlikteliğini izlemeden Las Vegas’tan ayrılmamak gerekir.

6. Gün: Las Vegas - Los Angeles "Santa Monica Akşamları Ekstra Turu"

Özel otobüsümüz ile Los Angeles'a hareket (mola hariç yaklaşık 4 saat). Yol üzerinde ki seçkin outletlerden birinde mola imkanı. Varışı takiben Santa Monica'da güneşin batışını seyretme imkanı. Plajları ve malikaneleri ile ünlü şehrin en popüler alışveriş caddelerinde gezinip Pasifik kıyısında gün batımını izleyeceğiz. Turun ardından otelimize dönüş.

7. Gün: Los Angeles "Şehir Turu ve Universal Stüdyoları Ekstra Turu”

Melekler Şehri anlamına gelen Los Angeles, Amerika ‘nın sadece en geniş yüzölçümlü şehri olmakla kalmayıp, ünlü bulvarları, sinema stüdyoları ile sinema yıldızlarının evlerinin bulunduğu, dünyanın en pahalı mahalleleri ve alış veriş merkezlerine sahiptir. Eğlence denilence ise akla gece kulüpleri ve plajları gelmektedir. Tüm bu atmosferi rehberimiz eşliğinde hissediyoruz. Şehir gezisi sonrasında UNIVERSAL STUDYOLARI EKSTRA turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Hollywood filmlerinin çekildiği olağanüstü stüdyoları gezme ve bazı çekim hilelerini görme şansına sahip olacaksınız.

8. Gün: Los Angeles "Serbest Gün veya San Diego ve La Jolla Ekstra Turu”

Los Angeles’a 2.5 saat mesafede bulunan San Diego Güney California’nın en şık şehridir. Bu güzel şehri gezmeden önce, varlıklı ailelerin yaşadığı ve muhteşem sahili ile ünlü La Jolla’da kısa bir mola vereceğiz. Ardından, San Diego şehir merkezini (ünlü Gaslamp Quarter dahil) görüyoruz. Kahvesi ile ünlü Coronado Adası’na (Hotel Del Coronado) geçeceğiz. Turumuz Meksika sınırında bulunan ve uygun alışveriş yapabileceğiniz outlet gezisi ile devam edecek. San Diego’nun ilk kurulduğu mekan olan Old Town’u da gezebilmek amacıyla, vakitli bir şekilde outlet’den ayrılacağız. Old Town da kısa bir moladan sonra Los Angeles’a doğru yola çıkıyoruz.

9. Gün: Los Angeles - İstanbul

Kahvaltı sonrası serbest zaman ve havalimanına transfer. Gece uçak yolculuğu.

10. Gün: İstanbul

14 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Rehber

 • Jülide Atay

Oteller

 • New York Hilton Garden Inn Park Avenue 3* vb.
 • Las vegas Treasure Island Hotel 4* vb.
 • Los Angeles Westin Bonaventure 4* vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – New York / Los Angeles – Istanbul ekonomi sınıf uçak bileti ve havalimanı vergileri
 • Havaalanı – otel – havaalanı transferleri
 • New York, Los Angeles şehir turları
 • Belirtilen otellerde oda kahvaltı esasında 8 gece konaklama
 • Yerel Hava Yolları New York-Las Vegas ekonomi sınıf uçak bileti
 • Las Vegas-Los Angeles arası lüks otobüs yolculuğu
 • Setur rehberlik hizmetleri
 • Seyahat iptal sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)

Önemli Notlar

 • Yurt dışına çıkarken havalimanında devlet tarafından istenebilecek belgeler için çalıştığınız kurum ile irtibata geçmeniz tavsiye edilir. Bu konuda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli (15 TL) dahil değildir.
 • Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Üç veya dört kişilik konaklamalarda aynı odada iki adet double yatak veya üçüncü/dördüncü kişi için katlanabilir yatak verilebilir. Bu durum otelden otele göre değişkenlik gösterebilir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Amerika uçuşlarında online check-in işlemi havayollarından kaynaklanan sebeblerden dolayı yapılamamaktadır. Acentamızın bu hushusta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Amerika iç hat uçuşlarında her bagaj ücretlidir. Amerika iç hat uçuşlarında ücretsiz bagaj taşıma hakkı bulunmamaktadır.
 • Kimi oteller check-in esnasında yapılacak muhtemel harcamalar için oda başına kredi kartından bir miktar bloke etmektedir.
 • Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat eden veya oradan gelecek yolcularımızın artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmalarını isteyebilmekte ve şarjı olmayan cihazların uçağa alınmaması ve ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirildiği bildiririz.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Amerikan Ulaştırma Güvenlik İdaresi TSA (Transportation Security Administration) tarafından alınan karar gereği Amerika’ya yapılacak uçuşlarda toz ürünlerin (un, şeker, kahve, baharat, süttozu, kozmetik vb.) yolcu beraberinde taşınmasına bazı kısıtlamalar getirilmiştir. 27.06.2018 tarihi itibarıyla başlayacak kısıtlamaya göre, kişi başı 350 ml ve/veya daha fazla toz içerikli maddelerin kabin içerisinde taşınması yasaklanmıştır.

Ekstra Turlar

 • NEW YORK & BATI AMERİKA
 • OUTLET TURU: Bugün, Amerika genelinde 31 eyalette toplam 63 alışveriş merkeziyle hizmet veren Premium Outlets zincirinin New York Manhattan'a en yakın halkası olan Woodburry Premium Outlets'e gidiyoruz. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu bu açık hava alışveriş merkezinde, toplam 220 mağaza bulunmakta. Dünya markalarının birçoğunu bir arada bulabileceğiniz bu merkeze yaklaşık bir saatlik araba yolculuğu sonunda varıyoruz. (Bu turumuzda gereken en az katılımcı sayısı 25 kişidir).60 usd
 • TEKNE İLE ÖZGÜRLÜK HEYKELİ VE EMPIRE STATE SEYİR TERASI: Tekne ile Özgürlük Heykeli'nin bulunduğu adaya çıkış ve muhteşem Manhattan manzarasını karşıdan seyrettikten sonra Empire State binasının seyir terasından tüm adayı kuş bakışı seyredebilme imkanı. 95 usd
 • WASHINGTON D.C.: 50 Amerikan eyaletinden biri olmasa da, tipik bir Amerikan şehridir. Ulusun başkenti, kelimenin tam anlamıyla, yarı tapınak yarı eğlence merkezi olan anıtsal ve benzersiz bir Amerikan deneyimidir. 180 USD
 • SAN DIEGO & LA JOLLA : Los Angeles’a 2.5 saat mesafede bulunan San Dieo Güney California’nın en şık şehridir. Bu güzel şehri gezmeden önce, varlıklı ailelerin yaşadığı ve muhteşem sahili ile ünlü La Jolla’da kısa bir mola vereceğiz. Ardından, San Diego şehir merkezini (ünlü Gaslamp Quarter dahil) görüyoruz. Daha sonra, Coronado adası’na (Hotel Del Coronado) geçeceğiz. Turumuz Meksika sınırında bulunan ve uygun alışveriş yapabileceğiniz outlet gezisi ile devam edecek. San Diego’nun ilk kurulduğu mekan olan Old Town’u da gezebilmek amacıyla, vakitli bir şekilde outlet’den ayrılacağız. Old Town’da kısa bir mola’dan sonra Los Angeles’a doğru yola çıkıyoruz. 180 USD
 • SANTA MONICA AKSAMLARI : Plajları ve malikaneleri ile ünlü şehrin en popüer alisveris caddelerinde gezinip Pasifik Okyanusunda gün batimi izleyeceğiz. Otelimize dönüş. 60 USD
 • JUBILEE SHOW : Las Vegas’ın büyüleyici ışıkları altında bulunan muhteşem otellerinde yer alan, dünyanın en ihtişamlı varyete şovlarından bir olan Jubilee, koreografisi ve müzik ziyafeti ile sizlere eğlenceli ve hoş dakikalar geçirtecektir. Paris’in Lido’su olmasa da, ses-ışık-müzik-dans ve renklerin bu olağanüstü birlikteliğini izlemeden Las Vegas’tan ayrılmamak gerekir. 150 USD
 • LE REVE veya “O” SHOW : Las Vegas’ın büyüleyici ışıkları altında bulunan muhteşem otellerinde yer alan, dünyanın en ihtişamlı showu, müzik, su, isik ve dansin ihitisamli kareografisi ve basdondurucu ziyafeti ile sizlere eğlenceli ve hoş dakikalar geçirtecektir. Boadway showlarindan bile daha etkileyici ses-ışık-müzik-dans ve renklerin bu olağanüstü birlikteliğini izlemeden Las Vegas’tan ayrılmamak gerekir.
 • 250 USD
 • GRAND CANYON :
 • Macera dolu Amerika turumuzun en unutulmaz macerasi icin otelden ozel havalimanına transfer yapıldıktan sonra, bizleri bekleyen helikopterlerimize ya da küçük pervaneli uçaklarımıza biniyoruz. Unlulerin evlerinin bulundugu cok etkileyici Hoover Baraj Golu ve bu muhteşem oluşum kısa bir süre içerisinde gözlerimizin önünde beliriyor. Grand Canyon Park, Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaleti sınırlarında bulunan en eski ulusal parkdır. Kanyon, Kolorado Irmağı'nın kanalı milyonlarca yılda yarmasıyla oluşmuştur. 466 kilometre uzunluğunda ve 400 metre ila 2.4 kilometre genişliği arasında değişmektedir. Derinlik açısından da 1600 metreye kadar ulaşır. Bu kesiklerde Dünya'nın 2 milyar yıllık tarihi gözükebilmektedir. Kanyonun güney bölümünü (South Rim) daha iyi görebilmemiz için iniyor ve belli bir süre serbest kalıyoruz. Daha sonra tadi damagimizda kalacak anilar ve cektigimiz videolar, fotograflar ile Las vegas’a dönüyoruz.
 • Pirpir ucak + Helikopter + Oglen Yemegi dahil toplam sure 7 saat - 540 USD
 • Helikopter ve vadiye indikten sonraki ikramlar dahil toplam sure 4 saat - 470 USD
 • UNIVERSAL STUDYOLARI:Hollywood filmlerinin birçoğunun çekildiği olağanüstü stüdyoların gezisi. Kendinizi bir film kahramanı gibi hissedeceğiniz bugünde Universal Studio’larının ana parkı gezilecektir. 190 USD
 • TURLARIMIZ EN AZ 15 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞİR,ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANIR.

New York(3)-Las Vegas(2)-Los Angeles(3) 18-27 Ağustos / Türk Havayolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
18.08.2018
26.08.2018
2.898,00 USD2.798,00 USD3.498,00 USD598,00 USD2.298,00 USD Satın Al

SETUR ÖNERİYOR