Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Paris Turu - 3 gece

20.04.2019'den itibaren kalkışlı

598,00 EUR 3.757,65 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Paris'te tarihe, kültüre ve sanata doyacaksınız...

THY

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli
 • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1.Gün: İstanbul - Paris

Dış Hatlar terminalinde check-in ve pasaport işlemlerinin ardından Paris’e hareket. Varışa istinaden yarım günlük panoramik şehir turu yapılacaktır. Gezi esnasında Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame kilisesi, Quartier LatinSemti, Saint Germain Semti, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera binası, Louvre Müzesi,Pantheon, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.Gün: Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek olan Eyfel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu ve akşam düzenlenecek olan Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelde.

Eyfel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu - 120 Euro(02-12 Yaş 60 Euro)

Sabah saat 08.00’ de otelden hareketle şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız,Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine nehri gezisine çıkıyoruz. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine nehrinin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne turu sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay müzesi, Cité Adası, Notre-Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie hapishanesi, Belediye Sarayı, New-York' da ki Özgürlük Heykelinin sembolik örneği... Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, resamlar meydanında portrenizi yaptırmakve yemek için serbest vaktiniz olacaktır. ** Eiffel Kulesi’nde bakım ya da hava şartları nedeniyle herhangi bir kapatma olduğu takdirde zirve yerine ikinci kata çıkma durumu söz konusu olabilir.

Paris By Night & Lido Show - 135 Euro(02-12 Yaş 55 Euro)

Akşam saat 22.00’de otelden hareketle başlayan bu gece turunda, Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini göreceğiz; Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eiffel manzaralı Trocadero Meydanı, dünyanın en şık caddesi Champs Elysées... Programımıza Paris’in ünlü kabarelerinden biri olan LIDO’ da devam ediyoruz, showu şampanya eşliğinde seyrederek bu güzel gecemizi bitiriyoruz.

3.Gün: Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek olan "Louvre Müzesi & Notre Dame Katedrali & La Vallee Outlet'de Alışveriş" veya Disneyland turuna katılabilirler. Geceleme otelde.

Louvre Müzesi & Notre Dame Katedrali & La Vallee Outlet'de Alışveriş - 120 Euro(02-12 Yaş 60 Euro)

İşte hayallerimizin ressamları ve resimleri ile tanışma zamanı; tam günlük turumuz saat 08:00 'de otelimizden hareket ile başlıyor …İlk durağımız Paris şehrinin kurulduğu Cité Adası ve bu adada İmparator Napoléon Bonaparte da dahil bir çok kralın taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarinin önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo'ya da ilham kaynağı olmuş Notre Dame Katedralini geziyoruz… Fransa'nın " sıfır " noktasında durup fotoğrafımızı çektikten sonra adadan ayrılıyoruz.Daha sonra, dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz…Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angelo'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci 'den Mona Lisa ve nice ünlü eserleri görüyoruz. Carrousel du Louvre'da verdigimiz kisa bir yemek molasi sonrasi ise,Paris'e 36 km,uzakliktaki tum unlu markalarin fabrika satis magazalarinin bulundugu La Vallée Outlet Village isimli alis-veris merkezine gidiyoruz

Disneyland & Walt Disney Stüdyoları Turu: Kişi başı 125 Euro(02-12 Yaş 95 Euro)
Sabah 08.00 'da otelimizden hareket ile dünyanın en güzel hayal şehrine gidiyoruz. Main Street ve 19.yüzyıl Amerikan Kasabaları, serenat yapan berberler, Disney kahramanlarının geçit töreni …Frontierland ' da başı boş bir maden trenine binip maden kuyuları ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan karayip Korsanlarını izleyeceğiz.Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılarak ya da uzay gemisine binerek aya kadar ulaşabilecekler ve daha niceleri… Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alış veriş butiği …

4.Gün: Paris - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanı'na transfer. Rahat bir uçuşun ardından İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Paris-İstanbul Ekonomi Sınıf uçak bileti ve alan vergisi.
 • 3 gece Paris’te belirtilen kategori otelde oda kahvaltı bazında konaklama.
 • Otel-havalimanı-otel transferleri.
 • Yarım günlük panoramik Paris şehir turu.
 • Türkçe rehberlik hizmeti. (Varışa istinaden şehir turu ve ekstra turlarda sağlanacaktır.)
 • Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda %15’u kapsam dışındadır.)

Önemli Notlar

 • Rehberlik hizmeti Paris'e varışa istinaden başlayacaktır.
 • Rehberlik hizmeti panoramik şehir turu ve ekstra turlar esnasında olacaktır.
 • Program için vize gerekmektedir.
 • Kişibaşı günlük 2,53 eur şehir vergisi kurallar gereği misafir tarafından direkt olarak otele ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Üç kişilik konaklama müsaitlik doğrultusunda yapılır.Müsaitlik olması durumunda üçüncü kişi için ek yatak verilir.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Esktra turlar minimum 6 kişinin katılımı ile gerçekleşir.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Ekstra Turlar

 • EIFFEL KULESI & SEINE NEHRI TURU & RESSAMLAR TEPESİ (FİYAT: 120 EUR / ÇOCUK: 60 EUR)
 • Sabah saat 08.00’ de otelden hareketle şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız,Paris'in olduğu kadar Fransa'nın da sembolü olan Eiffel Kulesi'ne çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine nehri gezisine çıkıyoruz. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine nehrinin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne turu sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay müzesi, Cité Adası, Notre-Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie hapishanesi, Belediye Sarayı, New-York' da ki Özgürlük Heykelinin sembolik örneği... Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, resamlar meydanında portrenizi yaptırmakve yemek için serbest vaktiniz olacaktır.
 • PARIS BY NIGHT & LIDO (FİYAT: 135 EUR / ÇOCUK: 55 EUR)
 • Akşam saat 22.00’de otelden hareketle başlayan bu gece turunda, Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini göreceğiz; Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eiffel manzaralı Trocadero Meydanı, dünyanın en şık caddesi Champs Elysées...
 • Programımıza Paris’in ünlü kabarelerinden biri olan LIDO’ da devam ediyoruz, showu şampanya eşliğinde seyrederek bu güzel gecemizi bitiriyoruz.
 • DISNEYLAND + STUDYOLAR (FİYAT: 125 EUR / ÇOCUK: 95 EUR)
 • Sabah 08.00 'da otelimizden hareket ile dünyanın en güzel hayal şehrine gidiyoruz. Main Street ve 19.yüzyıl Amerikan Kasabaları, serenat yapan berberler, Disney kahramanlarının geçit töreni …Frontierland ' da başı boş bir maden trenine binip maden kuyuları ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan karayip Korsanlarını izleyeceğiz.Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılarak ya da uzay gemisine binerek aya kadar ulaşabilecekler ve daha niceleri… Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alış veriş butiği …
 • LOUVRE & NOTRE-DAME KATEDRALI LA VALLEE ALIS VERIS MERKEZI (FİYAT: 120 EUR / ÇOCUK: 60 EUR)
 • İşte hayallerimizin ressamları ve resimleri ile tanışma zamanı; tam günlük turumuz saat 08:00 'de otelimizden hareket ile başlıyor …İlk durağımız Paris şehrinin kurulduğu Cité Adası ve bu adada İmparator Napoléon Bonaparte da dahil bir çok kralın taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarinin önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo'ya da ilham kaynağı olmuş Notre Dame Katedralini geziyoruz… Fransa'nın " sıfır " noktasında durup fotoğrafımızı çektikten sonra adadan ayrılıyoruz.Daha sonra, dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz…Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angelo'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci 'den Mona Lisa ve nice ünlü eserleri görüyoruz. Carrousel du Louvre'da verdigimiz kisa bir yemek molasi sonrasi ise,Paris'e 36 km,uzakliktaki tum unlu markalarin fabrika satis magazalarinin bulundugu La Vallée Outlet Village isimli alis-veris merkezine gidiyoruz.
 • TURLARIMIZ EN AZ 20 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞMEKTEDİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR, GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANMAKTADIR.

Paris(3) 20-23 Nisan / 3*Hotel İbis Paris Berthier v.b / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
   
20.04.2019
23.04.2019
598,00 EURFiyat Sorunuz798,00 EUR Satın Al

Paris(3) 20-23 Nisan / 4* Castiglione Hotel v.b / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
20.04.2019
23.04.2019
698,00 EUR698,00 EUR958,00 EUR198,00 EUR398,00 EUR Satın Al

Paris(3) 03-06 Haziran / 3*Hotel İbis Paris Berthier v.b / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
   
03.06.2019
06.06.2019
698,00 EURFiyat Sorunuz985,00 EUR Satın Al

Paris(3) 03-06 Haziran / 4* Castiglione Hotel v.b / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
03.06.2019
06.06.2019
848,00 EUR848,00 EUR1.278,00 EUR198,00 EUR498,00 EUR Satın Al

Paris(3) 26-29 Ekim / 4* Castiglione Hotel v.b / Türk Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
26.10.2019
29.10.2019
658,00 EUR658,00 EUR898,00 EUR198,00 EUR398,00 EUR Satın Al