Paris Turu - 3 Gece

28 Ekim 2020 'den itibaren kalkışlı

728,00 EUR 5.279,31 TL
Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 3 taksit imkanı


Tur Hakkında
Paris

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli
 • Yeşil Pasaporta Vizesiz

1 Gün : İstanbul - Paris

Dış hatlar Terminali'nde SETUR Deskinde  görevlimiz ile buluşma. Varışa istinaden yarım günlük panoramik şehir turu yapılacaktır. Gezi esnasında Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame kilisesi, Quartier LatinSemti, Saint Germain Semti, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera binası, Louvre Müzesi,Pantheon, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2 Gün : Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek olan Eyfel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu ve akşam düzenlenecek olan Lido Show turuna  katılabilirler. Geceleme otelde. 
Eyfel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu - 110 Euro(02-11 Yaş 55 Euro)

Şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız , Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkıyoruz . Burda verilecek serbest zamanınızı kahvenizi yudumlayarak ya da teleskoplarla manzaranın detaylarınıkeşfederek geçirebilirsiniz .Daha sonra , tekne ile Seine Nehri’nde 1 saat 15 dakikalık bir gezintiye başlıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek,rahatlıkla fotograf çekmeye vakit bulacak ve Seine Nehri’nin en güzel köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız .  Tekne turu sırasında  görülecek yerler arasında  ; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi,Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adasi, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie  Hapishanesi, Belediye Sarayı , New York’taki Özgürlük Heykeli’nin sembolik heykeli bulunmaktadır. Son olarak  şehrin kuzeyinde en ilgi çeken merkezlerden biri olan  Moulin Rouge ‘un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek, günümüze halen bohem yaşamın devam ettiği “ Ressamlar Tepesi” adıyla  da bilinen  Montmartre Tepesi’ne gideceğiz.  Burada Tanrı’nın resmedildiği  Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra , Ressamlar Tepesi’ndeki yürüyüşümüze başlıyor ve ünlü şarkıcı Dalida’nın evini, Montmarte üzüm bağlarını, St. Denis heykeliyle küçük parkı  ve arka sokakları gezerek  meydanda alışveriş  ve yemek molası veriyoruz. Bu serbest zamanda ressamlarla pazarlık ederek bir portrenizi yaptırabilir ve evinize unutulmaz bir anıyla dönebilirsiniz. 
** Eiffel Kulesi’nde bakım ya da hava şartları nedeniyle herhangi bir kapatma olduğu takdirde zirve yerine ikinci kata çıkma durumu söz konusu olabilir.
Paris By Night & Lido Show - 135 Euro(02-11 Yaş 50 Euro)

Akşam otelden hareketle başlayan bu gece turunda, Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış  halini göreceğiz; Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eiffel manzaralı Trocadero Meydanı ve son olarak, dünyanın en şık caddesi Champs Elysees.  Gecemizi dünyanın en ünlü kabarelerinden biri olan Lido'nun muhteşem showunu, şampanya eşliğinde seyrederek bitiriyoruz.
***Turumuz akşam 22:30’da otelden hareket ile başlayacaktır. 
                                                    

3 Gün : Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek olan "Louvre Müzesi  veya Disneyland" turuna veya rehberimiz tarafından tavsiye edilebilececk diğer turlara katılabilirler. 
Louvre Müzesi Turu - 75 Euro(02-11 Yaş 45 Euro)

Disneyland  Turu: Kişi başı 125 Euro(02-12 Yaş 100 Euro)
Main Street ve 19. yüzyıl Amerikan Kasabaları, serenat yapan berberler, Disney kahramanlarının geçit töreni … Frontierland ' da başı boş bir maden trenine binip maden kuyuları ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarina ulaşacagiz .Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanlarını izleyeceğiz. Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılarak ya da uzay gemisine binerek Ay'a kadar ulaşabilecekler … ve daha niceleri … Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alış veriş butiği …

4 Gün : Paris - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanı'na transfer. Rahat bir uçuşun ardından İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Paris-İstanbul Ekonomi Sınıf uçak bileti ve alan vergisi.
 • 3 gece Paris’te belirtilen kategori otelde oda kahvaltı bazında konaklama.
 • Otel-havalimanı-otel transferleri.
 • Yarım günlük panoramik Paris şehir turu.
 • Türkçe rehberlik hizmeti. (Varışa istinaden şehir turu ve ekstra turlarda sağlanacaktır.)
 • Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda %15’u kapsam dışındadır.)

Önemli Notlar

 • Rehberlik hizmeti Paris'e varışa istinaden başlayacaktır.
 • Rehberlik hizmeti panoramik şehir turu ve ekstra turlar esnasında olacaktır.
 • Paris şehir vergileri fiyata dahil değildir. Yolcular tarafından direkt olarak otele ödeme yapılacaktır.
 • Program için şengen vizesi gerekmektedir. Detaylar için vize departmanımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Üç kişilik konaklama müsaitlik doğrultusunda yapılır.Müsaitlik olması durumunda üçüncü kişi için ek yatak verilir.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
 • Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz. Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşir. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

Ekstra Turlar

 • EIFFEL KULESI & SEINE NEHRI TURU & RESSAMLAR TEPESİ (FİYAT: 110 EUR / 02-11YAŞ ÇOCUK: 55 EUR)
 • Şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız , Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkıyoruz . Burda verilecek serbest zamanınızı kahvenizi yudumlayarak ya da teleskoplarla manzaranın detaylarınıkeşfederek geçirebilirsiniz .Daha sonra , tekne ile Seine Nehri’nde 1 saat 15 dakikalık bir gezintiye başlıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek,rahatlıkla fotograf çekmeye vakit bulacak ve Seine Nehri’nin en güzel köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız .  Tekne turu sırasında  görülecek yerler arasında  ; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi,Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adasi, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie  Hapishanesi, Belediye Sarayı , New York’taki Özgürlük Heykeli’nin sembolik heykeli bulunmaktadır. Son olarak  şehrin kuzeyinde en ilgi çeken merkezlerden biri olan  Moulin Rouge ‘un bulunduğu Pigalle semtinden geçerek, günümüze halen bohem yaşamın devam ettiği “ Ressamlar Tepesi” adıyla  da bilinen  Montmartre Tepesi’ne gideceğiz.  Burada Tanrı’nın resmedildiği  Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra , Ressamlar Tepesi’ndeki yürüyüşümüze başlıyor ve ünlü şarkıcı Dalida’nın evini, Montmarte üzüm bağlarını, St. Denis heykeliyle küçük parkı  ve arka sokakları gezerek  meydanda alışveriş  ve yemek molası veriyoruz. Bu serbest zamanda ressamlarla pazarlık ederek bir portrenizi yaptırabilir ve evinize unutulmaz bir anıyla dönebilirsiniz. 
 • ** Eiffel Kulesi’nde bakım ya da hava şartları nedeniyle herhangi bir kapatma olduğu takdirde zirve yerine ikinci kata çıkma durumu söz konusu olabilir
 • PARIS BY NIGHT & LIDO (FİYAT: 135 EUR /02-11 YAŞ ÇOCUK: 55 EUR) 
 • Akşam otelden hareketle başlayan bu gece turunda, Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş önemli cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış  halini göreceğiz; Opera Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Eiffel manzaralı Trocadero Meydanı ve son olarak, dünyanın en şık caddesi Champs Elysees.  Gecemizi dünyanın en ünlü kabarelerinden biri olan Lido'nun muhteşem showunu, şampanya eşliğinde seyrederek bitiriyoruz.
 • ***Turumuz akşam 22:30’da otelden hareket ile başlayacaktır. 
 • DISNEYLAND (FİYAT: 125 EUR /02-11 Yaş ÇOCUK: 100 EUR)
 • Sabah 08.00 'da otelimizden  hareket ile dünyanın en güzel hayal şehrine gidiyoruz. Main Street ve Main Street ve 19. yüzyıl Amerikan Kasabaları, serenat yapan berberler, Disney kahramanlarının geçit töreni … Frontierland ' da başı boş bir maden trenine binip maden kuyuları ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarina ulaşacagiz .Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanlarını izleyeceğiz. Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılarak ya da uzay gemisine binerek Ay'a kadar ulaşabilecekler … ve daha niceleri … Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alış veriş butiği 
 • LOUVRE  (FİYAT: 75 EUR / 02-11 YAŞ ÇOCUK: 45 EUR)
 • Dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayını ziyaret ediyoruz … Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angelo 'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci 'den Mona Lisa ve nice ünlü eserleri görüyoruz. Carrousel du Louvre 'da verdiğimiz kısa bir yemek molası sonrası ise turumuz sonlaniyor. 
 • TURLARIMIZ EN AZ 20 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞMEKTEDİR. ASGARİ SAYININ ALTINDA KALINMASI DURUMUNDA FİYATLAR, GÜNCEL MALİYETLER BAZ ALINARAK KATILIMCI SAYISINA GÖRE YENİDEN HESAPLANMAKTADIR.

Paris(3) 28 Ekim-01 Kasım / 4* Castiglione Hotel v.b / Türk Hava Yolları

Tarih
28.10.2020
31.10.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 728,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 998,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
198,00 EUR

Paris(3) 14-18 Kasım / 4* Castiglione Hotel v.b / Türk Hava Yolları

Tarih
14.11.2020
17.11.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 728,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 998,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
198,00 EUR

Paris(3) 31 Aralık-03 Ocak / 4* Castiglione Hotel v.b / Türk Hava Yolları

Tarih
31.12.2020
3.01.2021
Çift Kişilik (Kişi Başı) 758,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.028,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
198,00 EUR