Paro

Paro Nedir?

Paro, pek çok markanın tek platformda toplandığı bir sadakat programıdır. Parolu kartla yapılan alışverişlerde müşteriler Paro sistemi cep numarasından da tanır. Paro’da farklı sektörden oluşan markaların her zaman, her kitleye özel sunduğu bir kampanya mutlaka vardır.

Paro’da Kişisel Verileriniz Nasıl İşlenir?

SETUR Paro Sadakat Programı’na Nasıl Üye Olurum?

SETUR Paro üyesi olmak için, http://bit.ly/2uouOT5 linki üzerinden kayıt olup, üyelik işlemi tamamlanabilir ya da cep telefonu üzerinden 7276’ya SETUR boşluk CEP NO yazarak SMS atıp, cevap olarak gönderilecek link üzerinden üyelik işlemleri gerçekleştirebilir.

Nasıl Puan Kazanırım?

Alışveriş sırasında SETUR Paro Kart veya herhangi bir Parolu kart ile puan kazanmak için, ödeme yapmadan önce üyeliğin bağlı olduğu cep telefonun veya ilgili kartın kullanılması yeterlidir.

Cep numarasını paylaşmak istemeyen müşteriler, kartı aktive ettikleri zaman iletilen aktivasyon kodunu kullanabilirler. Aktivasyon kodunu tekrar almak için, UNUTTUM yazıp 7276’ya kısa mesaj gönderilebilir.

Parolular, SETUR alışverişlerinde %0,5 Paropuan kazanmanın yanı sıra, yıl boyunca yapılacak olan kişiye özel ve tüm müşterilere açık genel indirim ve fırsatlardan da yararlanabilirler.

Nasıl Puan Harcarım?

Paro üyesi markalarda yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar, sadece puanın kazanıldığı markada harcanabilir. SETUR Sadakat Programı’ndan kazanılan Paropuanlar www.paro.com.tr adresinden “Hesabım” bölümünden takip edilebilir.

Paro Markaları

Paro kartınız ya da Paroya kayıtlı cep numaranız Paro üyesi markalarda geçerlidir. Ancak hangi Paro üye markasında puan kazanırsanız yine aynı üye markada harcayabilirsiniz. Özel kampanya ve durumlar hariçtir.

Paro Faydaları

Paro Sadakat Programı, müşterilerine faydalı olacak markaları bir arada sunar. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgiler Günü ve Yılbaşı dönemlerinde sunduğu özel kampanyalarla hep yanınızda olur. Tüm özel günlerin yanında, müşterilerin en özel günü olan Doğum Günü dönemlerini de unutmaz! .

Parolu markalardan yapılan her alışverişin bir kısmı müşteriye geri dönerken, kampanya ve indirimlerden de yararlanmaları sağlanır. Sahip olunan herhangi bir Parolu kart tüm Paro üyesi markalarda geçerlidir. Paro ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.Paro.com.tr

Ekstra Kazanan Parolu Kartlar

Worldcard’ı olan müşteriler, direkt Parolu kart sahibi kabul edilir. Kartın Paro özelliğinin aktive edilmesi sonrasında, Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişlerde Worldpuan ve Worldtaksit imkanlarından faydalanmakla kalmaz, kartınızın Paro özelliği ile hem Paropuan kazanır hem de kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Parolu Worldcard'ınızla kazandığınız Paropuanları kullanabilmeniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan sırasıyla 1, 5, 2 ve 1'i tuşlayarak Worldcard'ınızın Paro özelliğini aktif hale getirmeniz yeterlidir.

Alışveriş yaptığınız noktadaki kasa görevlisine Worldcard'ınızın Paro özelliğini kullanmak istediğinizi söyleyerek Paropuan, kampanya ve indirim gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.