Salzburg Mozart Haftası

23 Ocak 2020 'den itibaren kalkışlı

1.197,00 EUR 7.551,15 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Salzburg

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Setur Select
  • Turlar Dahil
  • Türkçe Rehberli

1 Gün : 1.Gün İstanbul - Salzburg

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde rehberinizle buluşma . Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Salzburg'a hareket ve varış. Özel aracımız ile otele yerleşme .

2 Gün : 2.Gün Salzburg ": Le nozze di Figaro Konseri ve "Salzburg Şehir Turu , Mozart'ın Doğduğu Ev Müzesi"

Sabah kahvaltısının ardından yürüyüş mesafesindeki konser salonuna gidiş. Konser ardından Avrupa’nin en eski restoranı olan St Peter Stiftskeller’de öğle yemeği . Salzach Nehri'nin ikiye böldüğü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg şehrini ve Mozart'ın doğduğu evi geziyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

3 Gün : 3.Gün Salzburg "St.Wolfgang Gezisi ,Hallstatt Şehir Turu ve Wiener Philharmoniker / Daniel Barenboim / Radek Baborák Symphony Großes Festspielhaus Konseri"

Sabah kahvaltısının ardından Hallstatt'a hareket.Yol üzerinde saklı kalmış 2 küçük cenneti geziyoruz . St.Gilgen ve St.Wolfgang genel olarak kalabalık bir nüfusa sahip olmamasına rağmen özellikle yaz aylarında oldukça popüler olan iki küçük kasaba. Her iki kasabada da ilginizi çekecekler listesi; Doğa güzelliği, sakinliği ve tarihi dokusunu korumuş olması. Şehirleri gezerken 1400 yıllarından kalma binaları görebileceksiniz. Burda sıcak şaraplarımızı ve sıcak kakaolarımızı içtikten sonra Hallstatt'a doğru devam ediyoruz . Hallstatt, Avusturya’da Hallstatt Gölü kıyısında, dört tarafı dağlarla ve yemyeşil ormanlarla çevrili, 2-3 katlı ahşap evleri olan, yaklaşık 1000 kişinin yaşadığı küçük ve şirin bir köy. Avrupa’nın en eski yerleşim yeri. Dünya mirası olması nedeniyle 1997 yılında Unesco tarafından koruma altına alınmış olan bu kasabada öğle yemeğimizi alıp şehri keşfetmeye devam ediyoruz . Gezimizin ardından Salzburgdaki otelimize dönüş ve konser için hareket. geceleme otelde.

4 Gün : 4.Gün Salzburg -İstanbul " Hohenfestung Salzburg Kalesi Ziyareti"

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından Hohenfestung Salzburg kalesine çıkış. Salzburg merkezinde bulunan buranın meşhur tarihi kahvesi Cafe Tomaselli’de kahvelerimizi yudumlayacağız.Sonrasında havalimanına doğru yola çıkış ve İstanbul'a hareket.

Setur Select

Bu bir Setur Select turudur. Setur Select

Otel Bilgileri

Stein Hotel 4*+ veya benzeri 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

5*’lı otelde 3 gece 4 gün oda-kahvaltı bazında konaklama

Havalimanı vergileri

Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri

Otel – Konser Alanı – Otel transferleri

Hallstatt Şehir Turu

Salzburg Şehir Turu

Mozart'ın Doğduğu Ev Müzesine giriş

St.Wolfgang Kasaba Gezisi

Hohenfestung Salzburg Kalesi Ziyareti

2 adet Konser biletleri

1 adet Öğle Yemeği

Setur rehberlik hizmetleri (Varışa istinaden rehberlik hizmeti verilecektir.)

Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)


Önemli Notlar

Rehberlik hizmeti varışa istinaden Salzburg havalimanında başlayacak ve Salzburg havalimanında son bulacaktır. İstanbul çıkışlı rehberlik hizmeti verilmemektedir. Üç kişilik konaklama müsaitlik doğrultusunda mümkündür. Müsait olması durumunda 3. kişi için katlanabilir ek yatak verilecektir. 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigortada sürpirim farkı çıkmaktadır. Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir. Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. 10 yıldan eski pasaportla yurt dışına çıkış yapılamaz. Yurtdışı çıkış harcı fiyatlarımıza dahil değildir. Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir. Program için vize gerekmektedir. Lütfen vize departmanı ile iletişime geçiniz. Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Salzburg(3) 23-26 Ocak 2020 / Türk Havayolları

Tarih
23.01.2020
26.01.2020
Çift Kişilik (Kişi Başı) 1.197,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.197,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 1.537,00 EUR