Selanik Turu

27 Ekim 2019 'den itibaren kalkışlı

178,00 EUR 1.096,78 TL

Taksit Seçenekleri

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı


Tur Hakkında

Selanik & Kavala

TUR TARİHLERİ ve FİYATLAR

TUR ÖZELLİKLERİ

  • Fırsat
  • Otobüs
  • Türkçe Rehberli

1 Gün : İstanbul - Selanik "Atatürk Evi ve Ekstra Taverna Gecesi"

Gezimize Kadıköy ve İncirli Ömür plaza önünde buluşarak başlıyor, İpsala sınır kapısı üzerinden Yunanistan'a giriş yapıyoruz. Sınırda ki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Selanik'e doğru yol alıyoruz. Geceyi yolda geçiriyoruz. Yaklaşık 10 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından (gümrükteki beklemeye göre bu süre değişebilir) Yunanistan'ın en büyük ikinci şehri olan Selanik'i rehberimiz eşliğinde panaromik olarak görüyoruz. Beyaz Kule, Döner Kule, ve Kordon şehrin göreceğimiz önemli noktaları arasındadır. Ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu evi ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve sonrasında serbest zaman. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna Gecesi ekstra turuna katılabilirler. Bu turda klasik bir Yunan tavernasında Rum müzikleri eşliğinde keyifli bir gece geçirecek ve ardından otelimize döneceğiz.

Haydi Sirtaki'ye - Kişi başı 45 Euro

Yunan gecelerinin olmazsa olmazı Taverna gecesini yaşayabileceğimiz bir akşam…Fıkır fıkır Yunan müziği eşliğinde nefis mezelerden oluşan bir akşam yemeği…

2 Gün : Selanik "Serbest zaman veya Ekstra Büyük Halkidiki Turu"

Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek yemekli Büyük Halkidiki turuna katılabilirler.
Türkiye’de az bilinen ama Yunanlıların en sevdiği köşelerden biri olan Halkidiki yarımadasını keşfe çıkıyoruz. Eşsiz koyları, Nea Moudanya ve Kassandra gibi kasabaları gezip Nea Fokea’da deniz kıyısında harika bir yemek yedikten sonra beş çayımızı Afitos’ta yudumluyoruz. Tur sonrası otele dönüş, konaklama Selanik otelimizde.

Büyük Halkidiki Turu - Kişi başı 65 Euro

3 Gün : Selanik-İstanbul"Kavala Tanıtım Turu"

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Kavala şehir tanıtım turumuzu yapıyoruz. Turun ardından yola devam ediyoruz ve İpsala sınır kapısı üzerinden Türkiye'ye giriş yapacağız. İstanbul'a varışımızı takiben turumuzun sonu. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Oteller

Capsis Hotel Selanik 4* v.b

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tur boyunca otobüs ile ulaşım

Selanik'te 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı esasında 2 gece konaklama

Şehir vergileri (kişi başı gecelik 3 euro)

Panoromik Selanik şehir turu

Panaromik Kavala şehir turu

Atatürk evi ziyareti

Setur rehberlik hizmetleri

Seyahat sigortası (İptal durumunda %15 muafiyet uygulanır)


Önemli Notlar

***Pasaportunda (geçerli vizesi olsa dahi) KKTC kaşesi bulunan misafirlerimiz, Yunanistan'a giriş yapamamaktadır.

Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli  dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.

Program için vize gerekmektedir.

Turun gerçekleşebilmesi için minimum 35 kişi katılım gerekmektedir.

Triple konaklama müsaitlik doğrultusunda sağlanır. Müsaitlik olması durumunda üçüncü kişi için katlanır portatif yatak verilir.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir. 10 yıldan eski pasaportlar ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.

Sınır kapılarında olabilecek muhtemel bekleme ve rötarlardan dolayı programda olabilecek değişikliklerden acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, şehirlerin ve gezilecek yerlerin program içerisindeki sırasını değiştirebilir.

Ekstra turlar en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleşir. Asgari sayının altında kalınması durumunda fiyatlar güncel maliyetler baz alınarak katılımcı sayısına göre yeniden hesaplanır.


Selanik(2) 27-29 Ekim

Tarih
27.10.2019
29.10.2019
Çift Kişilik (Kişi Başı) 178,00 EUR
Üç Kişilik Oda (Kişi Başı) 168,00 EUR
Tek Kişilik Oda (Kişi Başı) 248,00 EUR
1. Çocuk
0 - 2 yaş
50,00 EUR
1. Çocuk
2 - 12 yaş
98,00 EUR