Tatil Destek Kredili Oteller

Tatil Destek Kredisi nedir?

Maaş ödemesini Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan alan emekli veya çalışan banka müşterilerine ve  kamu bankalarının Bireysel Emeklilik(BES) müşterilerine, Setur’dan yapacakları seçili yurt içi konaklama rezervasyonlarda finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile Tatil Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur.

Tatil Destek Kredisi sadece maksimum 8.000TL’ye kadar olan rezervasyonlarda ve seçili yurt içi konaklama ürünlerinde geçerlidir.

Söz konusu kredinin 1. ve 2. taksitleri Setur ve ilgili banka tarafından ödenecek olup 6 ay ödemesiz olacak; geriye kalan tutar müşterimiz tarafından 9. aydan itibaren başlamak üzere toplam 28 eşit taksitte ödenecektir. Bu kapsamda müşterilerimizin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.

Örnek Ödeme Tablosu- 6 Ay Ödemesiz Dönemli 

Örnek Kredi Tutarı (TL) Toplam Kredi
Vadesi (Ay)
Ödemesiz
Dönem
Aylık
Faiz Oranı (%)
Taksit Tutarı (TL)
10.000 36 Ay 6 Ay 1,09* 431,31

 

*Kredinin 1. Ve 2. Taksiti Setur ve ilgili banka tarafından ödenecektir. Bu durumda kredinin aylık faizi 0,78%’ye denk gelmektedir.

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Sigorta primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir.

Kredinin Özellikleri:
Krediye Başvuru Adımları:

Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılacaktır.

Kredinin değerlendirilmesi ve onaylanması sürecinde Setur’un herhangi bir etkisi bulunmaz, bu konuda tüm inisiyatif başvurunun yapıldığı bankaya aittir.

Rezervasyonun iptali durumunda hizmet alımı gerçekleşmiş ise, iade tutarından kesilecek hizmet bedeli/ceza tutarı düşüldükten sonra geri kalan tutar müşterimize iade edilecektir.

İptal/iade edilen rezervasyonların kredileri de iptal edilmiş sayılmamakta, krediden iptal/cayma talepleri için kredinin alındığı banka ile müşterimizin bireysel olarak iletişime geçmesi gerekmektedir.

Alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkı ilgili bankaların insiyatifinde olup, kampanyayı durdurma veya süresini değiştirme hakkı ilgili bankalar ve Setur A.Ş.’ye aittir.

3 Ay Ödemesiz, 15 Taksit Kampanyası

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bankası’ına ait kredi kartları ile yapılacak yurt içi tatil alışverişlerinde geçerli ilk 3 ay ödemesiz 15 ay vade farksız taksit avantajı sunulmaktadır. Kampanyasının koşulları aşağıdaki gibidir.

 Ø  Kampanya, sadece yurt içi tatil alışverişlerinde ve (bilet hariç) 15 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.

 Ø  Kampanya koşullarını sağlayan 15 taksitli işlemlerde fiziki POS’lar ve sanal POS’larda otomatik olarak 3 ay erteleme kazanılacaktır.

 Ø  Kampanya kapsamındaki toplam taksit sayısı 3 ay erteleme eklenmiş olarak 18 ile sınırlıdır.

 Ø  Kampanyadan yararlanabilmek için seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir.

 Ø  Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

 Ø  Kampanya bireysel kredi kartlar için geçerlidir.