Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Yurt Dışı Turları

FİLTRELE

Tüm Filtreleri Temizle

Destinasyon

Tümünü Göster

Kalkış Tarihi

Tümünü Göster
153 Tur Bulundu...

Benelüks ülkelerinden Hollanda ve Belçika; kanalları, ulusal parkları, sayısız doğal koruma alanları, Ortaçağ ve Art-Nouveau tarzı mimarileri ile büyüleyici tarihi kentlere ev sahipliği yapmaktadır.

THY

Ateş ve buz ülkesi olarak anılan İzlanda'da volkan patlamalarının oluşturduğu doğa harikalarını fotoğraflama fırsatını bulacağız...

THY

London Art-Walk ile bu özellikli bölgede; Sanat yazarı ve öğretim görevlisi Dr.Neslihan KARTOĞLU'nun rehberliğinde Londra'nın sanat hayatındaki güncel dinamiklerin sergiler eşliğinde paylaşılacağı, galerilerin bir kentin sanat hayatında ne denli önemli olduğunun tartışılacağı , bazı duraklarda galeri yöneticilerinin ve sanatçılarının da katılımıyla zenginleşecek dolu dolu ve keyifli bir deneyim sanat meraklılarını bekliyor. Mayfair'de adeta sokakları keşfe çıkarak birçok serginin izlenebileceği London Art-Walk sanat konseptli kafelerde , ünlü restaurantlarda ve publarda verilen molalarla birlikte katılımcılarına çeşitli deneyimler sunmayı da planlıyor.

THY

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden Atina. Antik çağda 400.000 kişilik nüfusuyla dünyanın en büyük şehri, bugün 4 milyonluk nüfusuyla Yunanistan’ın başkenti olan Atina’ya güzel ve keyifli bir kaçamak. Bu gezimizde bir yandan Atina’yı keşfederken bir yandan da bu güzel şehrin en iyi restoranlarında Yunan mutfağının enfes tatlarıyla tanışacağız. Gezimiz eşsiz bir konserle taçlanacak. Dünyanın en önemli ve çok sevilen müzisyenlerinden, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi George Dalaras’ın 2019 Atina ve Epidaurus Festivali kapsamında İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile Akropolis’in en büyük tiyatrosu Odeon Herodes Atticus’ta vereceği muhteşem konseri izleyeceğiz. 19 Haziran 2019’da izleyeceğimiz bu konser 2017 yılında İzmir’de İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Atina Nea Smyrni Belediyesi iş birliği ile Ahmed Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde George Dalaras ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın birlikte verdikleri konserin Atina ayağı.

THY

‘‘Yaklaşık 3 yılımı geçirdiğim Amsterdam’ı değişen dünyada bireysel ve toplumsal değişimi anlayabilmek ve yaşamlarımızı dizayn edebilmek için görünen değil görünmeyen yönlenlerini keşfe çıkıyoruz.’’ Yazar Aret Vartanyan ile 2 gece 3 gün Amsterdam’ın birbirinden farklı sunduğu deneyimleri yaşayacak; Vartanyan’ın özel seminerini tüm gezi boyunca yaşayacaksınız. Üstelik Amsterdam’ın en özel günleri Kings Day’in çoşkusu ve benzersiz deyenimleri size eşlik edecek. Dolu dolu unutulmaz 3 güne hazır olun. Aret VARTANYAN

THY