Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Uçaklı 9.Alaçatı Ot Festivali Turu

07.04.2018'den itibaren kalkışlı

870,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Alaçatı, Çeşme, Alaçatı Ot Festivali, Urla

Atlasglobal
Bu Tura Özel Fırsatlar

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Kesin Hareket
 • Turlar Dahil
 • Uçaklı

1. Gün Alaçatı Ot Festivali

Sabah 09:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi, 09:30 Metro City AVM Önü, 10:00 Ataköy Atrium AVM Önü' nden servislerimiz ile Atatürk Havalimanı'na hareket ediyoruz. Havalimanına kendi imkanları ile gelen misafirlerimiz ile 10:30’ da Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali Atlas Global kontuarında buluşuyoruz. Atlas Global'in KK 22 12:00 uçağı ile İzmir'e hareket ediyoruz. Uçuşumuz yaklaşık 1 saat sürecek. İzmir'e indikten sonra bizi bekleyen aracımıza binerek Alaçatı' ya hareket ediyoruz. Alaçatı' da iki gün sürecek olan Ot Festivali’ ne katılacağız. Burada coşkun kalabalığın içerisinde yer alıp, üreticilerin otlu ürün stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Sonra festival resepsiyonuna katılacak, festival Gala Yemeği’nde tanınmış gurmelerin sunacakları yemeklerden ve diğer stantlardan tadım yapma imkanı bulacağız. Bu arada Festival kapsamında verilen konserleri izleyeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Alaçatı Ot Festivali, Urla

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bu defa yörenin profesyonel satıcılarının ot ve otlu ürün stantlarını gezecek, ardından altın ödüllü “En fazla ot toplama” ve “En güzel otlu yemeği yapma” yarışmasını izleyeceğiz. Öğle vakti Alaçatı’nın tanınmış restoranlarının açtıkları stantlarda tadım yapacağız. Ardından Çeşme’de Serbest bir alışveriş molasından sonra ayrılma vakti gelecek. Çeşme’den ayrılacağız ama Ege’den bir türlü ayrılamayacağız. Geri dönüşte yolumuzun üzerinde yer alan tipik Ege beldesi Urla bizi bekliyor olacak. Burada da çevreyi tanıyıp alıveriş yaptıktan sonra ilçeden ayrılmadan önce akşam kahvaltısı niyetine leziz Ünal Kardeşler Katmercisi' nde katmerlerin keyfini süreceğiz. Urla’da verilen serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz. Belirtilen saatte aracımızla buluşarak havaalanına gitmek üzere yola çıkıyor ve Atlas Global' in KK 23 19:15 uçağı ile İstanbul’ a hareket ediyoruz. Uçağımız 20:15’te iniyor ve servis aracımızla sizleri almış olduğumuz noktalara bırakarak bir sonraki seyahatimizde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Atlas Global Havayolu ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • 07 - 08 Nisan 1 Gece 4* Sisus Hotel Çeşme' de Konaklama
 • Yarım Pansiyon ( 1 Adet Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği )
 • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
 • Acente İflas Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Özel Harcamalar

Genel Şartlar

 • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Standart odalarda sıkışıklık dahilinde 2 + 1 konaklama gerçekleşebilir. 3 Kişilik oda satışı bulunmamaktadır. Turumuz minimum 40 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.
 • ***Festival programında yapılacak olan değişiklikler bildirilecektir.

Festival Hakkında

 • Festival programı daha sonra açıklanacaktır.

Uçaklı 07 - 08 Nisan 2018

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
   
07.04.2018
08.04.2018
870,00 TLFiyat Sorunuz1.060,00 TL Satın Al