Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Uçaklı Alaçatı Ot Festivali Turu 2019

06.04.2019'den itibaren kalkışlı

1.040,00 TL
SATIN AL

Gezilecek Yerler;
Alaçatı, Çeşme, Alaçatı Ot Festivali, Urla

AnadoluJet

TUR ÖZELLİKLERİ

  1. Gün 06 Nisan 2019 İzmir, Çeşme, Alaçatı Ot Festivali

  Sabah 05:30 Ataköy Atrium Cami Önü, 06:00 Metro City Avm Önü, 06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü'nden servisimize binerek Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına kendi imkanlarıyla gelen misafirlerimiz ile 07:00 Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali Anadolujet kontuarında buluşuyoruz. Anadolujet'in TK 7500 08:30 uçağı ile İzmir'e hareket ediyoruz.Uçuşumuz yaklaşık 1 saat sürecek. İzmir'e indikten sonra bizi bekleyen aracımıza binerek Alaçatı' ya hareket ediyoruz. Alaçatı' da iki gün sürecek olan Ot Festivali’ ne katılacağız. Burada coşkun kalabalığın içerisinde yer alıp, üreticilerin otlu ürün stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Sonra festival resepsiyonuna katılacak, festival Gala Yemeği’nde tanınmış gurmelerin sunacakları yemeklerden ve diğer stantlardan tadım yapma imkanı bulacağız. Bu arada Festival kapsamında verilen konserleri izleyeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2.Gün 07 Nisan 2019 Alaçatı Ot Festivali, Urla

  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bu defa yörenin profesyonel satıcılarının ot ve otlu ürün stantlarını gezecek, ardından altın ödüllü “En fazla ot toplama” ve “En güzel otlu yemeği yapma” yarışmasını izleyeceğiz. Öğle vakti Alaçatı’nın tanınmış restoranlarının açtıkları stantlarda tadım yapacağız. Ardından Çeşme’de Serbest bir alışveriş molasından sonra ayrılma vakti gelecek. Çeşme’den ayrılacağız ama Ege’den bir türlü ayrılamayacağız. Geri dönüşte yolumuzun üzerinde yer alan tipik Ege beldesi Urla bizi bekliyor olacak. Burada da çevreyi tanıyıp alıveriş yaptıktan sonra ilçeden ayrılmadan önce akşam kahvaltısı niyetine leziz Ünal Kardeşler Katmercisi' nde katmerlerin keyfini süreceğiz. Urla’da verilen serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz. Belirtilen saatte aracımızla buluşarak havaalanına gitmek üzere yola çıkıyor ve Anadolujet'in TK 7507 18:40 uçağı ile İstanbul’ a hareket ediyoruz. Uçağımız 19:50’de iniyor ve servis aracımızla sizleri almış olduğumuz noktalara bırakarak bir sonraki seyahatimizde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • 06 - 07 Nisan 1 Gece 5* Boyalık Beach Hotel & Spa Hotel'de Deniz Manzaralı Odada Konaklama
  • Anadolujet ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
  • İstanbul Şehir içi Havalimanı Transferi
  • Yarım Pansiyon ( Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği )
  • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezisi
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • Araç İçi İkramlar ve Hizmetler
  • Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Öğle Yemekleri
  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Tüm Özel Harcamalar

  Genel Şartlar

  • Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 35 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır.Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirnenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

  Festival Hakkında

  • Festival programı daha sonra açıklanacaktır.

  06 - 07 Nisan 2019

  TarihÇift Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Üç Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
  Tek Kişilik Oda
  (Kişi Başı)
     
  06.04.2019
  07.04.2019
  1.040,00 TLFiyat Sorunuz1.165,00 TL Satın Al