Sayfa Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Vietnam - Kamboçya - Phuket Turu (Saigon-Siem Reap-Phuket)

01.06.2019'den itibaren kalkışlı

1.899,00 USD 10.091,10 TL
BİZ SİZİ ARAYALIM

Gezilecek Yerler;
Saigon & Siem Reap & Phuket

Qatar Havayolları

TUR ÖZELLİKLERİ

 • Türkçe Rehberli

1.Gün: İstanbul - Doha - Saigon(Ho Chi Minh)

Sabiha Gokcen Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde rehberimizle buluşuyoruz. Check in ve pasaport kontrollerinin ardından Doha'ya hareket ediyoruz. Varışımızla uçak değiştirip Ho Chi Minh'e hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

2.Gün: Ho Chi Minh

Varışa takiben bizi bekleyen aracımızla yarım günlük şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuzda Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası, Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Ho Chi Minh

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek olan yemekli Cu Chi Tünelleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – ABD savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz.
Kişi Başı: 65 USD (03-12 Yaş 50 USD)

4.Gün: Ho Chi Minh

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek olan yemekli Mekong Deltası Turuna katılabilirler.

Suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Turdan sonra otelimize transfer ve geceleme.
Kişi Başı: 65 USD (03-12 Yaş 50 USD)

5.Gün: Ho Chi Minh - Siem Reap

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına hareket ediyoruz. Siem Reap'a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza istinaden otele transfer. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek Tonle Sap turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde

Tonle Sap gölü Asya'nın en büyük gölü olup tur boyunca Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan, balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini, yapacağımız tekne turunda yakından görüyoruz.
Kişi Başı: 40 USD (03-12 Yaş 30 USD)

6.Gün: Siem Reap

Sabah kahvaltısının ardından Angkor Tapınakları turumuz için hareket ediyoruz. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor, Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.

7.Gün: Siem Reap - Phuket

Sabah erkenden havalimanına transfer oluyoruz. Phuket'e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımızla otelimize transfer oluyoruz. Dileyen misafirler ekstra düzenlenecek Fil Safarisi turuna katılabilir. Geceleme Phuket otelimizde.

Tayland’ın simgesi olan fillerle safarinin tadına varma fırsatını bulacaksınız. Özel eğitilmiş olan filleri hem besleyip hem de hoş vakit geçireceğiniz bu gezide şapkanızı ve fotoğraf makinenizi unutmayın. Fil ile gezinti yaklaşık 30 dakika sürmektedir.
Kişi Başı: 1100 Thai Baht (03-12 Yaş 500 Thai Baht)

8.Gün: Phuket

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Phuket'in eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Phi Phi adaları turuna katılabilirler.

Andaman Denizi’nin özel adalarından biridir. Phuket Adası’nda köyler arasında kısa bir kara yolculuğu ile limana varış. Limanda adaya gideceğimiz sürat botuna yerleşiyoruz. Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Tur sonrası otele transfer.
Kişi Başı: 2600 Thai Baht (03-12 yaş 1800 Thai Baht)

9.Gün: Phuket - Doha - İstanbul

Kahvaltının ardından havalimanına transfer. Doha'ya hareket. Uçak değiştirip İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Otel Bilgileri

 • Saigon: Paragon Hotel Saigon 4* v.b
 • Seam Reap: Tara Angkor Hotel 4* v.b
 • Phuket: Sleep With Me Hotel 4* vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Qatar Hava Yolları ile ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Tüm ara uçuşlar
 • Belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklama
 • Tüm alan otel alan transferleri
 • Yarım günlük panaromik Saigon şehir turu
 • Angkor Wat tapınağı gezisi
 • C1 ücreti (kapıda ödenen vize ücretleri hariç)
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyehat sigortası (İptal durumunda %15 muafiyet uygulanacaktır)

Önemli Notlar

 • Program Asian Escapes Turizm tarafından organize edilmiş olup farklı acente yolcularınında katılımı muhtemel olacaktır.
 • Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı doğrultusunda gerçekleşecektir.
 • Belirtilen uçuş saatinden en az 3 saat önce havalimanında olunması gerekmektedir.
 • Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 • Tur fiyatlarımıza yurt dışı çıkış harç bedeli (15 TL) dahil değildir.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Sayfalarında veya kabında; yırtıklar ve aşınma olan pasaport sahibi misafirlerimizin ülkeye girişinde sorunlar yaşanmaktadır. Bu şekilde deformasyona uğramış pasaportların yeni pasaportlarla değiştirilmesi gerekmektedir.
 • 10 yıldan eski pasaportlar ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır.
 • Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkış tarihinden 1 hafta önce bildirilecektir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 • Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Ara uçuşlarda her bagaj ücretlidir. Ücretsiz bagaj taşıma hakkı bulunmamaktadır.
 • Vietnam ve Kamboçya Türk Vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Misafirlerimiz kapıda 50-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir. Kamboçya Vizesi ise; (Yeşil pasaporta da vize alınması gerekmektedir) Tur bitiş tarihi itibariyle geçerlilik süresinin minimum 6 ay olması ve yeni çipli pasaportlardan olması gerekmektedir. 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) ile misafirlerimiz kapıda 30 USD ödeme yaparak vizelerini alabileceklerdir. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.)

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

 • Program Asian Escapes Turizm tarafından organize edilmiş olup farklı acente yolcularının da katılımı muhtemel olacaktır.

Saigon(3)-Siem Reap(2)-Phuket(2) 01-09 Haziran / Qatar Hava Yolları

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Üç Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
1. Çocuk
0 - 1 yaş
1. Çocuk
2 - 11 yaş
   
01.06.2019
09.06.2019
1.899,00 USD1.899,00 USD2.359,00 USD400,00 USD1.699,00 USD Biz Sizi Arayalım

SETUR ÖNERİYOR