header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728
D Resort Ayvalık Genel 1
D Resort Ayvalık Genel 2
D Resort Ayvalık Genel 3

D Resort Ayvalık

Sarımsaklı / Balıkesir
· Merkez: 120,5 km
· Haritada Gör
Çağatay Yılmaz YükseloğullarıÇağatay Yılmaz Yükseloğulları
Kredi Kartı Taksit Seçenekleri
Türk Telekom Prime
Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime özel indirimli fiyatı görebilmek için doğrulama yapınız.

Türk Telekom
Türk Telekom

Türk Telekom özel indirimli fiyatı görebilmek için doğrulama yapınız.

Hoş Geldin Kuponu 300 TL
Hoş Geldin Kuponu 300 TL

Hoş Geldin Kuponu 300 TL

mobileappimage
Setur Extra'nın kazandıran dünyasıyla fırsatları yakala
Üye Ol ya da Giriş Yap
‘e özel
7 Taksit fırsatı!
Sadece müsait odaları göster

Oda Seçenekleri

 Oda 1
Fiyatları görmek için tarih seçiniz
Otel Özellikleri
Tesis Özellikleri
Tesis Hizmetleri
Havuz & Plaj
Yiyecek & İçecek
Spa & Sağlık
Aktiviteler
Çocuk Aktiviteleri
Covid Önlemleri

Otel Hakkında

D Resort Ayvalık, Ayvalık şehir merkezine sadece 4 km, Sarımsaklı plajına 3 km ve Cunda Adası'na 15 km uzaklıkta mükemmel bir lokasyon da yer almaktadır. Tesis Şeytan Sofrasına, Sarımsaklı’ ya ve Cunda Adası’na yakınlığı, denize sıfırdır. D Resort Ayvalık, Koca Seyit Havaalanı'na 50 km, İzmir Uluslararası Havalimanı'na 170 km uzaklıktadır. 

Evcil Hayvan Kabul Prosedürü
Evcil hayvan konaklama bedeli gecelik € 30 dur.
Evcil hayvanlar sadece bungalov oda tiplerinde konaklayabilmektedir.
Tesiste sınırlı sayıda evcil hayvan konaklayabilmektedir.  REzervasyon öncesi evcil hayvanlı konaklama için tesisten onay alınması gerekmektedir.
35 kg’a kadar olan evcil hayvanlar kabul edilir. 
Giriş işlemleri sırasında evcil hayvanların aşı kartı resepsiyona sunulmalıdır. 
Evcil hayvanlar ortak kullanım alanlarında misafirlerin nezaretinde ve tasma eşliğinde tutulmalıdır.
Herhangi bir acil durum ihtimaline karşı misafirlerin yanlarında ecvil hayvanlarına ait bir taşıma çantası bulundurması gerekmektedir. 
Evcil hayvanlar odada yanlız bıraklımamalıdır.
Diğer konukların rahatsız edilmemesi için havlama gibi davranışlar engellenmelidir. 
Tesiste evcil hayvanlar restoran, lobi, sahil ve sahildeki yiyecek içecek alanlarının belirlenen yerlerine kabul edilmektedir. Bu alanlar işaretlerle belirtilmiştir. Evcil hayvanların ağırlanamayacağı otel alanları ise; Spa & Fitness Merkezi ve ana binadaki odaların bulunduğu katlardır. 
Minik dostların temizliğinden ortak alanlarda ve otel çevresinde misafirler sorumludur.
Kat hizmetleri görevlileri misafirler odada yokken ve minik dostlar odada yalnız ise hiçbir şekilde odaya girmeyecektir. 
Bu servisi kullanarak, minik dostların sebep olabileceği tüm mali zararların ve/veya yaralanmaların sorumluluğumisafirlere aittir.
Tesis, minik dostların  sebebiyle yaşanabilecek zararlara karşı misafilere konaklama sonrası faturalandırma hakkını saklı tutar. 
Tesiste minik dostlar için özel hazırlanmış bir menü bulunmaktadır.


Genel Uyarı
Tesise giriş işlemleri sırasında konaklama süresince gerçekleştirilebilecek harcamalar için kredi kartından ön provizyon alınmaktadır. Superior Kısmi Deniz Manzaralı Odaların hepsi iki ayrı yataklı odalardır. 

Aile Odası ve bazı özel odalar dışında yapılacak 2+2 ve 3+1 konaklamalarda, odalarda sıkışıklık olabilir. Müsaitlik doğrultusunda odalara verilecek ek yataklar ise mevcut yatak konforunda olmayabilir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Odalarda konaklayan misafirlerin kendi ya da beraber konaklama yaptığı kişilerin tesisten erken ayrılması durumunda iade yapılmaz.

Otelin konumu, harita üzerindeki yeri ve bölgedeki diğer merkezlere olan mesafesi bilgi amaçlıdır. Bilgilerde değişiklik olabildiği gibi bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Otelin bölgedeki yeri ve ulaşımı konusundaki tüm yönergeler için otel ile iletişime geçilmesi misafirin sorumluluğunda olup misafir otelde konaklayacak kişi veya kişilerin bilgilerini doğru girmekle yükümlüdür. Rezervasyonu gerçekleştirirken sisteme girilen telefon, e-posta gibi bilgilerin doğruluğu ise kişinin kendi sorumluluğundadır.


Otel Konumu
D Resort Ayvalık
Küçükköy Mahallesi Murat Reis Bulvarı Murat Reis Otel, No: 4/A, 10410 Ayvalık/Balıkesir
Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo