header top background shape
Setur Logo
444 28 22Yetkili AcentelerSetur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

Hediye Kartı

Setur’un Ayrıcalıklar Dünyası’na Hoşgeldiniz

Neden Setur Hediye Kart?

Setur Hediye Kart'la yüzlerce tatil seçeneği bir arada! Setur Hediye Kart ile sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza kendi ihtiyaçlarına göre özgürce tatil rezervasyonu yapabilme imkanı sunarak unutulmaz bir deneyimi hediye edin. Özel tasarımlı hediye kartlarımıza dilediğiniz miktarı yükleyin, seçimi sevdiklerinize bırakın. Setur Hediye Kart'ınız ile tüm Setur ofisleri, yetkili acenteleri ve çağrı merkezi üzerinden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartım bana nasıl teslim edilecek?

Başvurunuzun ardından en geç 7 iş günü içerisinde Setur Hediye Kart, size ya da belirttiğiniz adrese teslim edilir. Setur Hediye Kart, özel mesajınızı içeren bir mektup ile gönderilebilmektedir.

Setur Hediye Kart'ın geçerli olduğu ürünler nelerdir?

 • Yurt içi ve yurt dışı paket tur
 • Yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu
 • Gemi turları
 • Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti
 • Yurt dışı eğitim ve vize hizmetleri
 • Setur Select kişiye özel seyahat danışmanlığı

Setur Hediye Kart'ı kullanım koşulları nelerdir?

 • Hediye Kartları alış tarihi itibariyle 1 yıl boyunca kullanılabilir. Bu süre içerisinde kullanılmayan bakiye geri ödenmez.
 • Toplu Hediye Kart alımlarında Setur Hediye Kart'ınızın geçerli olduğu ürünler değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Her bir Setur Hediye Kart'a yalnızca bir kez ve en fazla 20.000TL yükleme yapılabilmektedir.
 • Hediye Kartınızda yeterli bakiye olmaması durumunda kalan bakiyeyi nakit yada kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
 • Hediye Kartları nakde çevrilemez.
 • Kart için ödenen tutar, kart kullanıldığında ödemeyi yapan kişi ya da firmaya fatura edilir.
 • Hediye Kartı, kurumsal alışverişlerde geçerli değildir.
 • Hediye Kartınızın içindeki tutarı tek seferde harcayabilir yada kartınızın son kullanım tarihi doğrultusunda parça parça da kullanabilirsiniz.
 • Her bir rezervasyon için en fazla 5 adet hediye kart kullanılabilir.
 • Setur Hediye Kart'ı online satışta geçerli değildir.
 • Kartın kaybolması veya çalınması halinde sorumluluk kart hamiline aittir.
 • Kartın kaybolması, çalınması veya bulunması hallerinde 444 0 738 aranarak Müşteri İlişkileri birimine bilgi verilmesi veya en yakın Setur acentesine teslim edilmelidir.
 • Setur Hediye Kart'ınızı kullanmaya başlayabilmeniz için öncesinde kartınızı aktive etmeniz gerekmektedir.

Setur Hediye Kart'ımın aktivasyonunu nasıl yapabilirim?

SETURHEDİYE CEPTELEFONUNO KARTNO 11HANELİGÜVENLİKKODU nu 7276’ya sms göndermeniz gerekmektedir. Aktivasyon SMS’i hattınıza ait operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. 11 haneli güvenlik kodu, hediye kartınızın arka yüzünde bulunan kazıma alanında yer almaktadır.

Nasıl harcama yapabilirim?

Harcamanızı gerçekleştirebilmeniz için tek kullanımlık güvenli şifreniz SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Harcamalar esnasında gönderilecek tek seferlik güvenli şifre ile kart bakiyenizi tek seferde yada son kullanım tarihi içerisinde birden çok işlemde kullanabilirsiniz.

Kartımın son kullanma tarihi var mı?

Setur Hediye Kart'ınız bakiye yüklemesi yapıldığı tarih itibariyle 1 yıl boyunca geçerlidir.

Setur Hediye Kart ile ilgili diğer soru ve talepleriniz için misafirdeneyimi@setur.com.tr adresinden bilgi alabilir veya 444 0 738’den bizlere ulaşabilirsiniz.

Setur Hediye Kart'ınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo
Setur AppStore logo
Setur GooglePlay logo
Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
kesildiği için iptal iade yapılmaz.
Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
Koç Holding LogoCopyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
etbis
SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
Belge No: 728
Türsab Logo
visa card logo