header top background shape
setur header logo
Setur Servis Turistik A.Ş.
Belge No: 728

  Setur Duty Free

  alt text
  Setur Duty Free

  E-posta Adresi: kurumsal@setur.com.tr Telefon Numarası: 0216 554 38 32

  Türkiye’nin en büyük ve en köklü duty free işletmesi olan Setur Duty Free, ülkenin dört bir yanındaki kara sınır kapıları, deniz limanları ve havalimanlarında yer alan mağazalarıyla gümrüksüz satış hizmeti veriyor.

  Yılların birikimi

  Kendine ait lojistik ağı ve yüksek operasyon kabiliyetiyle gümrüksüz mağaza işletmeciliği alanında zirveyi temsil eden Setur Duty Free, Koç Holding bünyesinde, Setur Servis Turistik A.Ş. çatısı altında, 1965 yılında Gümrük Hattı Dışı Eşya Satış Mağazaları İşletmeciliği sektöründe faaliyet gösteren ilk marka olma özelliğini taşıyor.

  Havalimanı, deniz limanı ve sınır kapılarında yer alan Setur Duty Free mağazaları, gümrüksüz alışverişin en güvenilir, en köklü ve ürün çeşitliliği anlamında en iddialı markası olarak misafirlerine uzun yıllardır hizmet veriyor. Kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli bir hizmet anlayışını benimseyen Setur Duty Free, bu anlamda yalnızca ülkemizin değil, dünyanın da alanındaki en kıymetli, en saygın markalarından biri olarak anılıyor.

  Ne ararsan, Setur Duty Free’de

  En iyiye, en iyi fiyatla ulaşabileceğiniz Setur Duty Free mağazaları, Türkiye’nin 20 farklı noktasında, 46 mağazasında, dünyanın en seçkin markalarını raflarında bulabileceğiniz niş birer satış noktası olarak öne çıkıyor. Parfüm-kozmetik, sigara, içki, gıda, hediyelik eşya, oyuncak, elektronik ve butik-aksesuar olarak 8 ana kategoride, tamamı dünyaca ünlü 600 farklı markaya ait 40.000’in üzerinde üründen oluşan ürün gamıyla Setur Duty Free, müşterilerine geniş bir seçkide, rengârenk bir alışveriş deneyimini, en uygun fiyatlarla sunuyor.

  Keyifli bir yolculuğu kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek bir alışveriş deneyimiyle taçlandırmak, en seçkin, en özel, en gözde marka ve ürünlere, uygun fiyatlarla erişmek için, seyahatlerinizde mutlaka bir Setur Duty Free’ye uğramanızı öneriyoruz.

  En iyilerle, en iyiye

  Setur Duty Free, müşterilerinin, sahip olduğu en önemli değer olduğunu kabul eden, müşteri beklentilerinin her zaman bir adım ötesini hedefleyen ve memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışan bir marka olarak, her geçen gün daha iyiyi hedefliyor.

  Tedarikçileriyle bugünü değil, uzun bir geleceği birlikte kazanıp birlikte büyüyerek inşa etme vizyonuna sahip bir marka olan Setur Duty Free, geliştirdiği yapıcı işbirlikleriyle kısa vadeli küçük kazançlar yerine, uzun vadede kalıcı ve büyük kazanç elde etmek üzere faaliyet gösteriyor.

  Setur Duty Free’nin avantajlarla dolu dünyasına göz atmak, mağazalarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Setur AppStore logo
  Setur GooglePlay logo
  Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerli olup tesisler yabancı uyruklu misafirlerden fiyat farkı talep edebilmektedir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatları çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.
  Mentioned prices are valid for Turkish and Cyprus citizens only and different rates may apply for foreign guests. Please contact our call center for special fares for foreign nationals.
  Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir.
  All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.
  Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile birlikte alınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması iptal edildiğinde uçak bileti tek başına kullanılmaz. Uçak bileti anlaşmalı sınıflardan
  kesildiği için iptal iade yapılmaz.
  Airplane tickets purchased with the hotel stay are valid as a package, for the reservations made in Cyprus. When the reservation is canceled, the flight ticket may not be used. Cancellation is non-refundable as the airplane ticket is deducted from the contracted classes.
  Copyright © 2022 Setur Servis Turistik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. | Kullanım Koşulları
  etbis
  SETUR SERVİS TURİSTİK A.Ş
  Belge No: 728
  visa card logo